На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 17

  • 127 478
  • 743
  •   1
Отговори
# 390
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Добро утро! Някой ще пише ли как е положението на Лесово?

# 391
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 596
Добро утро! Някой ще пише ли как е положението на Лесово?
Вижте камерите чрез линка на 1-ва стр.

# 392
  • Varna
  • Мнения: 2 595
В Едирна Палас на закуска има и плодове, казвам го като информация.
Вече, за това, че не дава апартамент или фамилна стая newsm78 интересна работа.
Там отсядат и хора с по две деца. Да не би да са заети тези стаи ooooh!

Хотото,
нашата любима стая е точно срещу вашата Wink

# 393
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
И ние бяхме отседнали в Едирне Палас, много доволно ! Има и паркинг, закуската е един път, стаята беше перфектна !

Ние имаме проблем, никъде във Варна не продават лири, какво да правим ?

Вчера взех от Тавекс в Град мол без проблем.

# 394
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Добро утро! Някой ще пише ли как е положението на Лесово?
Преди 5 мин. гледах камерите от към Турция. Опашката се вие Confused
Но като гледам и от наша страна не са малко колите.

Последна редакция: сб, 01 сеп 2018, 10:16 от viki_1974

# 395
  • Мнения: 4
Здравейте!
Някой ще сподели ли освен пазарите в Одрин и Лозенград има ли такива в  Чорлу,Текирдаг,Силиври и в кои дни са.

# 396
  • Мнения: 160
Здравейте, момичета. От скоро съм в темата, изчетох доста, не съм била до сега на пазар в Одрин, запознах се с пазарите, моловете и местата за паркиране. От скоро съм щастлива мама на малка принцеса, та тя е повода да пратя мъжа ми малко да по напазарува. Бихте ли ми казали каква е цената на нафтата в Турция?  Интересува ме и цената на пелените Памперс, също така и как вървят бебешките дрешки, а също и дрехите за възрастни, примерно колко струват едни дънки. Четох, че на човек му се полагат по два броя от артикул, това вярно ли е? Ние ще пътуваме от Варна и ако ни се полагат два пакета памперси, то не си струва разходите за гориво. Ще чакам отговори и да видим мъжа ще ходи ли на пазар:heart_eyes:

# 397
  • Варна
  • Мнения: 4 221
ЗдравейтИ!
Да ви питам аз няколко въпроса...
1. От'де да купя лири?
2. Колко ще чакам на границата? Тъй, приблизително да ми кажете...
3. Ще ми проверяват ли багажа?
4. Колко струва златото?
...
Аааа, и 5. Какви са координатите на тия борси за прахове и т.н.? Че не ги намирам...



Извинявайте, 'ма ме хванА лигоча. Над два часа мъчим Варна - Бургас. Пътят е задръстен от коли двупосочно. Всички са се юрнали да пътуват като за последно това лято.
По радиото съобщават за километрични опашки на МТ. Очаквали нормализиране около средата на месеца...


Яница, по два пакета на човек в колата. Ако е сам, може да вземе 3-4, вероятно няма да се заядат. Повече може да се тълкуват като закупени с търговска цел. Има големи пакети, ще си струва. Преди две седмици купувах  номер 4 на около 70 куруша за брой. На вас ви трябват по-малък номер, а те са повече бройки и съответно единичната цена е по-ниска.
Има изключително изгодни детски дрешки. Обобщен отговор няма как да се даде, защото не знаем какво търсиш конкретно, но пак тогава гледах доста неща на цена под или около 10 - 15 лири в ЕВЕВЕК и LCWaikiki.
Горивата в момента са по-евтини, отколкото в България. Колко точно, е относително, защото лирата "танцува", а от там и цените са нестабилни. Но са по-ниски, твърдо.

# 398
  • Мнения: 4
До Yanica цената на дизела е 6.25 ТL

# 399
  • Мнения: 67
Здравейте,срещали ли сте някъде в Одрин козметика на KIKO Milano?

# 400
  • Мнения: 22
Здравейте, вие скоро ходили ли сте на пазар до Чорлу и може ли да споделите как е положението там- има ли пазари, кога са отворени, отделно как са моловете, по- евтино ли е от Одрин. Аз досега съм ходила няколко пъти до Одрин, Лозенград и Истанбул. Иска ми се да разнообразя и да отида до Чорлу, Текирдаг и Силиври.

# 401
  • Мнения: 160
До Yanica цената на дизела е 6.25 ТL
Благодаря

# 402
  • Мнения: 52
Кико Милано не съм виждала, въпреки че е страхотна и редовно си пазарувам от тази марка, но от Италия. Тавекс спряха онлайн продажбата на валута, по-конкретно на лири. Докат се натуткам и набуткам и нема

# 403
  • Мнения: 5 386
Бяха споделили, че цените в Одрин са завишени заради туристопотока, най-вече заради нас, българите. Конкретно в Бурса и други подобни градове по-встрани от тур дестинациите цените в магазини и молове били по-ниски. Това запомних.
Напълно логично е да е така. Тук какви са цените във Варна и Бургас и какви в Смолян, примерно.

# 404
  • Варна
  • Мнения: 4 221
На Тракия в момента има необичайно засилено присъствие на западноевропейски регистрации в участъка Бургас - Ямбол... Бая народ се е.пренасочил през МТ, явно. Толкова километри в повече, извън магистралите, за да се забиеш да чакаш на този пункт... Не ми се струва оправдано.

Общи условия

Активация на акаунт