Звездни компромати- 378

  • 98 223
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Като гледам корейския сериал - те и в реалния живот ли са такива инфантили?

На Сандра на мъжът съм му голям фен.

# 691
  • Мнения: 1 700
Така е. Огромни престъпления се извършиха след 1989 г. на няколко пъти и това продължава и досега. Тези преди това не ги коментирам, защото съм била достатъчно малка, за да мога да преценявам.
А във Фонда за лечение на деца нещата въобще не са прекрасни в момента, и то съвсем умишлено, затова и има бум на кампании. Твърдя това, защото много лично ме интересува и съм запозната.
Аз искам да видя как ще приключи историята с Арабаджиеви. Защото много често почват някакви акции, вдига се шум,а после се млъква и накрая се оказва, че обвиняемият е оправдан или е пуснат под гаранция за 500 лв. и мистериозно е изчезнал вдън земя.
Диляна Попова - роклето ми прилича на това на Мегън, което коментирахме скоро.

Да, във фонда  нещата куцат сериозно защото след като абсолютно поръчково обвиниха директора при когото фондът беше много добре смазана  машина, не може да се намери директор, който да го управлява адекватно. Сега отново има назначен нов, преди е бил експерт там. Дано създаде необходимия ред. От следващата година, фондът отива към Здравната каса. Реакцията ми беше по повод коментарите за злоупотреби и едва ли не излезе, че се присвояват пари. Каза се, че не се усвояват пари за да го раздават във вид на бонуси. Това са лъжи. Няма нищо вярно в това.
Извинявам се за лирическото отклонение, знам, ще не му е мястото тук, но вече много ме напрягат коментари, които са продиктувани само от собствена фантазия.
Не работя там.

# 692
  • Мнения: 2 751
Покрай кей-попърите се присетих за тези почитатели на гланцовете за устни и тн.

Томас  Андерс
Скрит текст:

 И малко glam Rock от POISON
Скрит текст:

Що мадами за припадали по тези нацупени муцуни
Скрит текст:

# 693
  • София
  • Мнения: 4 328
ууу, Дейвид Ковърдейл и Себастиан Бах  Kissing Heart
вторият е по-женствен и от Синди Крауфорд  Joy

# 694
  • Мнения: 9 865
Кой питаше за Гала - на 10.09. от 9:30 започва "в ново студио и чисто ново предаване", ще видим... колко пък толкова чисто ново може да е.

# 695
  • Мнения: 15 427
Преди години, дa си признaя, хaресвaх предaвaнето нa Гaлa, преди дa го обърнaт нa здрaвно-рaзвлекaтелнa беседa. Имaше интересни теми и гости. Особено лятото, преди дa излезнaт в отпускa. Снимaхa предaвaния от морето, бяхa лежерни и зaбaвни. Дaже с мaмa си прaвехме по едно фрaпе с лед и зaсядaхме пред тв. Мaлко ностaлгично, но хубaви временa бяхa. После предaвaнето зaби в кофти посокa.

# 696
  • София
  • Мнения: 8 164
Някой спомена Киану. Днес става на 54 год.
Скрит текст:

Аз днес гледах Мариус Куркински по Нова, да си призная, хареса ми. Много интересна личност е.

Обожавам го Мариус. Колкото е дребен, на сцената е великан.

# 697
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 231
На Дейвид Ковърдейл всичко му прощавам, този неговият глас отмива всички грехове!

Това е и визията-протест на рокаджиите - дълги коси и кожени дрехи, к'во да ги прайш Grinning

# 698
  • Мнения: 15 427
То се коментирa вече, aмa тоя човек не остaрявa, бе. Егaти и хубaвите гени дето е нaследил. Дa не е някой рептил.   Sunglasses

# 699
  • DE
  • Мнения: 9 068
Вече не гледам толкова корейски сериали колкото преди няколко години, просто се преситих от корейските национални особености  Rolling Eyes . Фалшиви моралисти и сексисти са, но в началото бях просто омагьосана Crazy
Последно гледах "Гоблин" от 2016, разкошен  Heart Eyes
Скрит текст:
Другото което ме направи фен е вълшебната музика към филми и сериали Heart Eyes
Вече гледам почти само китайско и японско, но това е друга тема, за друга източна любов Grinning ...
Кпопа си е явение, бях свидетел на избухването му в световен мащаб и според мен най-добрите му години са отминали. Но е факт, че източната музика вече е на световната сцена и ще бъде фактор и занапред Peace
Само малък пример от източна сцена, Токио дом, най-голямата японска зала в която не всеки може да пее.
Скрит текст:

И в Хонг Конг на азиатски музикални награди.
Скрит текст:

Азиатските сериали се обсъждат в тази тема http://old.bg-mamma.com/?topic=1045561.msg36936942#msg36936942 всеки нов фен е добре дошъл. Препоръки от най-големия български форум за азиатско кино http://www.easternspirit.org/forum/index.php?/topic/14513-най-доброто-препоръчано-от/&tab=comments#comment-187810

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 16:02 от дането

# 700
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Е, чудесно, но това не е филмова тема и изобщо не ми се чете тук за азиатски такива. Тука е крюкарията.

# 701
  • Мнения: 11 581
Някой спомена Киану. Днес става на 54 год.
Скрит текст:

И аз съм старите консерви. Отстъпвам всички "секси" китайчета и корейчета за Киану.  Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 2 837
Все на някой нещо не му се чете, все едно с пистолет на шията го карат.
Аз пък нищо против корейската тема нямам, въпреки че от нея нищо не разбирам, а пък актьори и филми открай време са обсъждани и тук.
А за мене Киану си остаря. Преди петнадесетина години ми беше прекрасен.

# 703
  • Мнения: 39 673
А спомняш ли си го от клипа на Пола Абдул, а?

# 704
  • Мнения: X
Ako на някои им се гледат дебелите пачки и лимузините, открити в имоти на Арабаджиеви

https://www.youtube.com/watch?time_continue=112&v=SKgPjtKtbtM

Общи условия

Активация на акаунт