Звездни компромати- 378

  • 98 208
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Джи-то си е напълно Ок за тази тема -
с Лили Деп:
Скрит текст:
обаче пък то няма никакви клюки и скандали покрай азиатците с тяхното фанатично криене и пазене. Я изгърми нещо веднъж на високосна, я не.
Киану и Ковърдейл, и стари ги прибирам.😆

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 16:27 от Vermilion`

# 706
  • Мнения: 2 837
А спомняш ли си го от клипа на Пола Абдул, а?
В оня период има доста общо в излъчването с азиатчетата, обсъждани тук Simple Smile
Малко по-зрелият му период ми е най-тамън.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 23 822
Че май Киану е четвърт китаец. Но на него му отива. Не е женствен.

# 708
  • DE
  • Мнения: 9 068
Джи-то си е напълно Ок за тази тема, обаче пък то няма никакви клюки и скандали покрай азиатците с тяхното фанатично криене и пазене. Я изгърми нещо веднъж на високосна, я не.
Киану и Ковърдейл, и стари ги прибирам.😆
Та той Джито е една от най-скандалните, ако не и най-скандалната корейска звезда  Grinning

Нашенския зрител е все още много предубеден, няма да казвам расист да не ставам груба, както се видя и от тази тема  ooooh!
Значи Дитер Болен може да е с гланц и не е гей или странен, ама ако е азиатец...

# 709
  • Мнения: 10 296
Ako на някои им се гледат дебелите пачки и лимузините, открити в имоти на Арабаджиеви

https://www.youtube.com/watch?time_continue=112&v=SKgPjtKtbtM

По другите престъпления по принцип все казват не се коментира нищо, че пречи на следствието. Тук в тоя случай, всичко се каза и показа. Май да не му попречат на Ветко на плана за бягство. Хубаво раздухаха всичко. После ще се чудят де е.

# 710
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Хахаха, да, скандален е, че е пушач.😆
Бях гледала някакво интервю за тяхна тв, в което той се оправдаваше като засрамена ученичка, заради порока си, а публиката охкаше, сякаш току-що бе признал, че е Джак Изкормвача.И все пак той е "най-искрен", докато го снимат по ревюта на Шанел.
Аз не мисля, че става въпрос за расизъм, просто не са познати. Не знам и аз. Факт е, че Джи е много за тази тема, освен че е световна звезда във всеки аспект на това определение, отколкото нашенските компаньонки.😆

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 16:59 от Vermilion`

# 711
  • Мнения: 4 871
Покрай кей-попърите се присетих за тези почитатели на гланцовете за устни и тн.

Томас  Андерс
Скрит текст:

 И малко glam Rock от POISON
Скрит текст:

Що мадами за припадали по тези нацупени муцуни
Скрит текст:
Ауу луда бях по Томас😍 Изобщо всичките ги вземам, само без фронтмена на Twisted sister, той ми идва прекалено луд. 😁

# 712
  • DE
  • Мнения: 9 068
Абе не е само пушенето, 2011 година за малко да провалят кариерата на групата когато го бяха хванали да пуши марихуана, женските му истории винаги са най-коментирани и хитови и още и още...  Grinning
Но за мен той е най-голямата корейска звезда на музикалния им склон, та е нормално да го обсъждат.
Даже съм ходила на негов концерт  Heart Eyes Мнго ми личи, че съм фен Mr. Green , но ми се случи на стари години и бе истинска изненада за мен Crazy

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 20:10 от дането

# 713
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
... Значи Дитер Болен може да е с гланц и не е гей или странен, ама ако е азиатец...

Дането, лошо няма, че Ви не е с европеидни черти, но титлата "най-привлекателен мъж" ми е просто абсурдна.

Има момичета/жени, които и такива си харесват, ама... за мен не може на една педя от женствеността да е най-секси или привлекателен. Но това е щот съм консерва, аз си ги харесвам като Бардем, примерно ...

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 17:06 от Радика

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 23 822
Нашенския зрител е все още много предубеден, няма да казвам расист да не ставам груба, както се видя и от тази тема  ooooh!
Значи Дитер Болен може да е с гланц и не е гей или странен, ама ако е азиатец...
Просто са ужасно инфантилни. В конкретния, обсъждан сериал, се повтаря един и същи мотив. Нали са някакви готвачки. Важно събитие, преди него продуктите се нареждат, и всички отиват да спят. Разбира се врагът не спи и по някакъв начин унищожава приготвените продукти. И така всееееки път. Аз както гледам по 15 минути го видях три пъти.

# 715
  • Мнения: 2 837
Според мене в случая инфантилността идва от жанра. Става въпрос за сапунка. При всички тях се снима в близък план, действието тече безумно бавно, набляга се на емоциите, експресията. Едва ли  в другите жанрове е така. Нека кажат специалистите по корейски филми.

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 23 822
Ами обяснете. И препоръчайте. Корейски филм например, пълнометражен. И да има субтитри на английски или руски, щото иначе не става.

# 717
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз не съм специалист, но харесвам изключително корейското и изобщо азиатско кино. Сериали съм изгледала едни от известните им преди 5-6 години и някои много са ми харесвали. Не знам кой е сериала, който дават по тв в момента.

# 718
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
А спомняш ли си го от клипа на Пола Абдул, а?
В оня период има доста общо в излъчването с азиатчетата, обсъждани тук Simple Smile
Малко по-зрелият му период ми е най-тамън.

Дайте линк към този клип  Praynig

# 719
  • Мнения: 39 577
А спомняш ли си го от клипа на Пола Абдул, а?
В оня период има доста общо в излъчването с азиатчетата, обсъждани тук Simple Smile
Малко по-зрелият му период ми е най-тамън.

Дайте линк към този клип  Praynig
https://www.youtube.com/watch?v=yqyIaNWP0T0

A moment to remember, Янтра е корейски филм. На мен и щерката много ни хареса, но е любовен.....тъжен. 

Общи условия

Активация на акаунт