Отново прецакана

  • 14 879
  • 176
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 196
По-големият ми въпрос към себе си е къде да отида да живея,кое населено място итн.

Това е най-хубавата част - където искаш! Нямаш бебета, деца в училищна възраст, други зависими хора. Отиваш и пробваш, ако не ти хареса - сменяш. Свобода.

# 61
  • Мнения: 978
Сама си влошаваш нещата.
Продължаваш да си там, където се нежелана и ненужна. А твоя човек точно по това те определя и този "мъж".

Окей, не ти се сменят мъже. И предпочиташ да стоиш с този, който те прави на нищо, взел те е за разплод и си играе с теб. Това ли искаш? Това ли е мечтата, венчавката?
Съвсем други мечтите ми бяха.
Ще се пробвам да си поговорим пак или да отидем на психолог да си разбере чувствата си.
Добре ако не съм с него какво да правя ?
Можеш ли да си го представиш изведнъж бум и си някъде сам.

Всеки в някакъв период от живота си остава сам.

А в случая бих предпочела да съм някъде сама, а не с някой, който ме унижава и не ме обича.

Не е нужно двамата да сте на психотерапевт. Той не те иска и няма да те иска, сам ти го е казал.

ТИ трябва да отидеш на психолог и да се пребприш със страха от самотата и да върнеш достойнството си.

# 62
  • Мнения: 18 530
И аз съм на мнение, че достатъчно си си пресилила организма! Спри и помисли за себе си. Колко още инвитро ще си причиниш? Имаш си деца! Мъжът ти да му мисли и ако иска друга да му ражда - прав му път.

# 63
  • Мнения: 516
По-големият ми въпрос към себе си е къде да отида да живея,кое населено място итн.

Чакай, ти безработна ли си?
Апартамента на негово име преди брака ли е?
Децата ти къде живеят?
 Безработна съм на негово име е преди брака


# 64
  • Мнения: 516
Сама си влошаваш нещата.
Продължаваш да си там, където се нежелана и ненужна. А твоя човек точно по това те определя и този "мъж".

Окей, не ти се сменят мъже. И предпочиташ да стоиш с този, който те прави на нищо, взел те е за разплод и си играе с теб. Това ли искаш? Това ли е мечтата, венчавката?
Съвсем други мечтите ми бяха.
Ще се пробвам да си поговорим пак или да отидем на психолог да си разбере чувствата си.
Добре ако не съм с него какво да правя ?
Можеш ли да си го представиш изведнъж бум и си някъде сам.

Всеки в някакъв период от живота си остава сам.

А в случая бих предпочела да съм някъде сама, а не с някой, който ме унижава и не ме обича.

Не е нужно двамата да сте на психотерапевт. Той не те иска и няма да те иска, сам ти го е казал.

ТИ трябва да отидеш на психолог и да се пребприш със страха от самотата и да върнеш достойнството си.

Нямам страх просто искам да съм с него никой друг не ме интересува.
А за свобода такава не е за мен 

# 65
  • Мнения: 11 626
Ето тук вече се втрещих!

# 66
  • София
  • Мнения: 24 839
Безработна съм на негово име е преди брака
......................
Нямам страх просто искам да съм с него никой друг не ме интересува.
А за свобода такава не е за мен 

Ами, браво! smile3501

Взимам пуканките, с отвращение.

# 67
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Имаш ли къде да отидеш?Без жилище ли си останала?

# 68
  • Мнения: 3 614
Нямам страх просто искам да съм с него никой друг не ме интересува.
А за свобода такава не е за мен 
Ъъъъъ, добре. Що ревеш тогава?

# 69
  • Мнения: 1 206
Авторке, имам приятелка, с близък до твоя проблем; с тази разлика, че тя няма дете, а той има. 10г опити, пари, тормоз и т н. Не искат осиновяване - много ми е мъчно за нея. Но поне понякога трябва да се гледа медала от двете страни. Ако тя искаше, а той не искаше деца  пак щяхме да пеем песента "ако той те обича - ще ти даде", сега пък е "той не те обича, щом иска собствено дете." Ми не! Не е така. Човекът в началото може да е бил безразличен към децата, след време да се е променило. Нищо странно не виждам в това, човек да иска собствено дете. Просто е! Има и друга любов - като виждаш, че не можеш да дадеш на човек това, от което има нужда, пусни го! Само че не се вписва в егоцентризма! На 40г с две големи деца според мен за теб света е пълен с възможности и мъже в сходно положение. Ще си се радвате двамата един на друг  и ще бъдеш щастлива ако си дадеш шанс на себе си. Успех!

# 70
  • Мнения: 355
Сега ако е мъж, ще й върне парите които е дала за тоя апартамент, че и нещо отгоре, защото нали инфлация има. После да си търси жени и любови, па и деца.
Аз за мене си знам, че искам да си намеря жена за до живот. С деца, без деца, напълняла, погрозняла не ми пука. Ще си я търся с хубава душа, тяло не ме интересува толкова. Няма да я излагам на изложба. Много ми стана тъжно. Авторката не е виновна, че не може да забременее. Понякога си е и божа работа това.

# 71
  • Мнения: 25 750

 Безработна съм на негово име е преди брака


С твоите пари, дето продаде апартамента си какво стана?

# 72
  • Мнения: 355
Дала ги е на съпруга си и си е купил апартамент преди да се бракуват. Сега предполагам жената ще пие една студена вода. Минала му е тръпката на съпруга. Ще търси нова плодовита съпруга, че искал негови си деца. Дано не съм прав все пак. Дано й върне парите. Иначе ще е много долен.

# 73
  • Мнения: 30 802
Ще пие, така е. Намерила е уникален използвач. Пак добре, че не е работила, че иначе още пари щеше да е наляла.

Сега да си намери работа и ако иска, да пробва какво е това нещо свободата.

# 74
  • Мнения: 978
Авторке, скъпа, тогава защо си пусна темата.

Като ти харесва да си използвана, предадена, обиждана - защо се оплакваш? Нека тогава да си намери друга, да си я докара във вашия апартамент и да й направи деца. Хем той ще си бъде до теб, ще живее до теб, пък и ще си има любов и деца?

Последна редакция: вт, 28 авг 2018, 21:21 от mspasov

Общи условия

Активация на акаунт