Професионални серии за коса - тема 121

  • 75 120
  • 757
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 697
Нито съм глупава,нито съм разстроена.Всеки сам решава за какво да харчи парите си! Наистина е неприятно да ти хвалят нещо и да останеш разочарован.

# 271
  • Мнения: 4 734
Smiley
Нито съм глупава,нито съм разстроена.Всеки сам решава за какво да харчи парите си! Наистина е неприятно да ти хвалят нещо и да останеш разочарован.

Всеки е бил разочарован от доста продукти, хвалени или препоръчани. И лошото е когато са скъпи и не вършат никаква работа... Но с времето след много проби-грешки човек се научава кое и как да купува. Аз вече не експериментирам както преди, купувам само и единствено изпробвани и преверени от мен неща. За нови продукти винаги първо тестери или мини опаковки, други неща от темата със замените... Беше ми писнало да подарявам на роднини около мен скъпи профи-продукти, които нито на мен, нито на тях сигурно са се харесали...Stuck Out Tongue Closed Eyes  Пари на вятъра... А да не говоря как си раздразвах скалпа и после нямаше оправяне с месеци...

Shine, аз лично нещо не се разбрах с олиото на Наши. Много харесвам техните серии, миризмата им, но олиото някак не го усетих... Или по-скоро беше едното нищо за моята коса... Марoкан олиото е някак по-хранително, ползвала съм двата им вида и даже лекото е по-добро от това на Наши... Нещо силикони ли липсваха, не знам, но не направи нищо за косата ми, а имах по-голямата опаковка. Едвам го изхабихме с дъщерите... Smile

# 272
  • Мнения: 1 893
Аз също не харесах олиото на Наши.  Мароканоил винаги имам, харесвам го много, но съм ползвала само това за всеки тип  коса.

# 273
  • Мнения: X
Интересно, бях останала с впечатлението от старите теми, че Наши е много харесвано Simple Smile
Надявам се на още някой и друг коментар, но май ще си остана с моите любимци.

# 274
  • Мнения: 3 542
Аз мога да дам отзиви за Наши и Марокан, но... на мен и двете ми харесват много. Марокан го препоръчват за дълбока терапия и затова го взех, С къдрава суха и изрусена коса съм, слагам ги на влажна коса. Сега се чудя за олиото на Ланза, но ще посъбера доста, че и други имам.

# 275
  • Мнения: 31 240
И аз ги харесвам и двете олиа, но това на Марокан ми е по-любимо. Продуктите обаче трябва да се сменяват.

# 276
  • Мнения: 4 734
Интересно, бях останала с впечатлението от старите теми, че Наши е много харесвано Simple Smile
Надявам се на още някой и друг коментар, но май ще си остана с моите любимци.

А кои са ти любимците?
Аз олиото на Наши долу-горе го сравнявам с това на Макадамия, като второто при нанасяне стои по-мазно, но после попива някак и като краен резултат са еднакви... Но и двете не омекотяват така както ми се иска. Олиото на Вела е по-добро в това отношение например... Но зависи и от това дали косата е боядисвана и изтощена, при всеки е различно... И зависи кой какво цели да постигне в крайна сметка, един иска омекотяване, друг - плътност, трети - антифриз ефект или блясък...

# 277
  • Мнения: 1 958
Момичета , никой не отговори става ли "течната коса" на Вела от Нотино. Доста по евтина е там и се притеснявам да не е менте . Някой има ли наблюдения

# 278
  • София
  • Мнения: 191
Момичета пак ще питам, извинявайте Simple Smile. Кои серии бихте ми препоръчали за обем? Косата ми е небоядисана, нормална с тънък косъм Simple Smile! Бях 6 години руса и реших са си възвърна естествения цвят. Та, преди повече от две години спрях да се боядисвам, подстригах се на късо каре и я “ отгледах” естествена. В момента е в перфектно състояние, само един лек косопад боря. Налични имам:
- шампоан density на Лореал
- червения шампоан на Алтерна, заедно със спрея и пяната
- серията integrity на Милкшейк

Искам да си взема нещо ново:)! Благодаря предварително Simple Smile!

# 279
  • Мнения: 31 240
Момичета , никой не отговори става ли "течната коса" на Вела от Нотино. Доста по евтина е там и се притеснявам да не е менте . Някой има ли наблюдения
Да, чудесна е. Peace
За съжаление много поскъпна. На какви цени я купухме преди?!

# 280
  • Мнения: 1 754
Явно с олиото за коса трябва да се внимава...И аз съм от разочарованите от Орайт, косата ми е суха след това и няма сресване. Сметаната на Милкшейк никаква работа не ми свърши, без полза. Олиото на Макадамия ми е отлично, но ми омръзна. Евър продукт е Коприната на Ми и олиото с арган. Доволна съм и от това с Арган на Лакме, не отстъпва на скъпите.
Но, въпреки цените, винаги се процедира на принципа проба-грешка. Просто, няма как, никога не знаем предварително кое как ще ни се отрази. Например, на Чи, каквото съм купила, добре ми се отразява и там си експериментирам, без проблем .

# 281
  • Мнения: 1 718
Можете ли да ми покажете снимка или линк към коментираната и харесвана течна коса на Вела 😊

# 282
  • Мнения: X
Най-много си обичам олиото с камелия на Шу уемура, също еликсира на Керастаз - златния (мислех, че розовия харесвам повече, докато не опитах това златно бижу).
Благодаря за отзивите! Може да взема едно малко да опитам.

# 283
  • Мнения: 4 734
Shine, a кое е олиото на Шу, може ли линк?
Аз това не съм го прабвала и ми е любопитно...

# 284
  • Някъде там
  • Мнения: 4 834
Shine, a кое е олиото на Шу, може ли линк?
Аз това не съм го прабвала и ми е любопитно...
Това е олиото на Shu

Общи условия

Активация на акаунт