Предаване по НТВ с водеща Виолетка Здравкова!!!

  • 4 272
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
По НТВ в момента започва предаване " Нощта на аматьорите" с водещи Рачков  Laughing и Виолета  Whistling . Някой гледа ли?    Twisted Evil Вилито е с нова прическа  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 20:20 от Leo

# 1
  • Мнения: 2 495
Ммм..дам Simple SmileНе го гледам в момента, ама я бяха давали по Веселина ТВ и тя каза че ще е асистентка в ново шоу по Нова.По начина, по който го беше описала, ми се стори че ще е доста интересно това предване Rolling EyesМай всеки който влезе в Биг Брадър, после става водещ на нещо си, не мислите ли така BlushДа взема да участвам и аз ли newsm78 Joy

# 2
# 3
  • Мнения: 6 909
Ама защо така грачат Shocked

# 4
  • Мнения: 46 520
Аз до сега простирах, на няколко пъти притичвах да контролирам София и се чудя защо е толкова кротка, ни гък, ни мък, а тя си пуснала тая глупост и се хипнотизирала  Shocked Joy

# 5
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз до сега простирах, на няколко пъти притичвах да контролирам София и се чудя защо е толкова кротка, ни гък, ни мък, а тя си пуснала тая глупост и се хипнотизирала  Shocked Joy
Хихих hahaha, ми значи поне една полза има от предаването.

# 6
  • Мнения: 235


   
Страхотия!!!!!!

# 7
  • Мнения: 5 140
Аз до сега простирах, на няколко пъти притичвах да контролирам София и се чудя защо е толкова кротка, ни гък, ни мък, а тя си пуснала тая глупост и се хипнотизирала  Shocked Joy

 Joy Joy Joy Е това ме разби. Голяма душичка е София. Grinning

# 8
  • Мнения: 46 520
Хихих hahaha, ми значи поне една полза има от предаването.

Мда, преди умираше за Къци, но го спряха, много ме беше яд, защото вече трудно нещо привлича вниманието й, трябва да е велика глупост, нещо като това   smile3521

# 9
  • Мнения: 4 053
голЕма тъпотия туй предаване бе хора Sick

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 1 616
Аз гледам и не мога да разгадая замисъла на това предаване - дали целта е да се открият неподозирани таланти или нарочно са избирали карикатуроподобни персонажи, та да спретнат грандиозна гавра с тях и публиката уж да се забавлява?!? newsm78 А Виолетка, която припка като козичка и не знае къде й е мястото на сцената, няма да я коментирам. Жал ми е обаче за Рачков, че е част от такава кофти скроена халтурка - иначе ми е симпатичен! Но ще си съставя окончателно мнение за предаването едва след като си изясня като какво е замислено... newsm78

# 13
  • Мнения: 4 053
ама и Пеьо е там,кога ще го коментираме?

# 14
  • Мнения: 7 474
 Shocked Оркестърантите ще си изпуснат инструментите от смях!  Joy Joy Joy

# 15
  • Мнения: 46 520
Сядамнай-накрая да го видя, но нищо не схващам, някой разбра ли за какво става дума?
А Виолета с тази прическа прилича на една италианска актриса, но не й знам името  newsm78

# 16
  • Мнения: 7 474
Само разбрах,,че ще има финал и май зрителите в залата ще избират победител newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 897
Ммм..дам Simple SmileНе го гледам в момента, ама я бяха давали по Веселина ТВ и тя каза че ще е асистентка в ново шоу по Нова.По начина, по който го беше описала, ми се стори че ще е доста интересно това предване Rolling EyesМай всеки който влезе в Биг Брадър, после става водещ на нещо си, не мислите ли така BlushДа взема да участвам и аз ли newsm78 Joy
Аз пък се чудя защо учих 6 години журналистика... Sick трябваше да вляза в "Биг Брадър"!

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Доста е зле това предаване.. даже и Рачков не може да го спаси  Sick

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
?
А Виолета с тази прическа прилича на една италианска актриса, но не й знам името  newsm78

Тази от сериала "Продавачки" ли?

Не се впечатлих и спрях телевизора Sick

# 20
  • Мнения: 46 520
Тази от сериала "Продавачки" ли? ...

Точно! Grinning

Имам чувството, че нарочно пеят фалшиво  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 034
Ама това някаква пародия ли е, какво е?!?! Sick

Нещо не мога да схвана смисъла.... newsm78

Разбирам, че са аматьори, но идеята им е да правят пародии ли, не може да не са се чули как пеят... #Crazy

# 22
  • Мнения: 1 616
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??

# 23
  • Мнения: 6 909
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??
На мен не ми прилича да търсят таланти. Така че сигурно е другото.

# 24
  • Мнения: 3 034
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??

Таланти в какво? В пародийния жанр ли? Защото в другото....

# 25
  • Мнения: 1 616
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??
На мен не ми прилича да търсят таланти. Така че сигурно е другото.
Бухтичке, и аз май клоня към твоето мнение - все пак за таланти би трябвало да се направи предварителен кастинг и да се отсее боклука, а тея сякаш от гората са събирани. От друга страна пък не намирам ни най-малък смисъл от предване, в което изпълнителите се държат като шизофреници - картинката не е нито смешна, нито разтоварваща, а... жалка... Така че и двата варианта ми се струват еднакво абсурдни...

# 26
  • Мнения: 1 616
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??

Таланти в какво? В пародийния жанр ли? Защото в другото....

 Laughing Laughing Laughing Явно и ти като мен се чудиш... Ще помъдруваме още малко, пък току-виж сме схванали гениалния продуцентски замисъл...  Wink

# 27
  • Мнения: 3 034
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??

Таланти в какво? В пародийния жанр ли? Защото в другото....

 Laughing Laughing Laughing Явно и ти като мен се чудиш... Ще помъдруваме още малко, пък току-виж сме схванали гениалния продуцентски замисъл...  Wink

 hahaha Най-вероятно "гениалния" продуцентски замисъл ще се сгромоляса с гръм и трясък след най-много третото предаване, ако продължи в този дух...
Защото наистина изглежда жалко и тъжно много повече, отколкото смешно....или пък ние нямаме чувство за хумор... newsm78

# 28
  • Мнения: 68
Ще схванем замисъл,ако имаше.Но ми се струва,че уви НЯМА! Laughing Grinning Laughing

# 29
  • Мнения: 151
Виолета е много красива жена. Ама само това Laughing
За Пеьо съм приятно изненадана - той бил музикант и
изглежда страхотно в предаването! Като пощальон
не ми харесваше толкова много. hahaha

# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Виолета е много красива жена.


 Thinking newsm78 Rolling Eyes..................................................... ooooh!

# 31
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Предаването е зле! Confounded Confounded Confounded

# 32
  • Мнения: 377
За красотата на Виолетка не знам, но актьорските и качества и сценичното поведение яко куцат. Не гледах особено, но на 2-3 пъти такъв фалшив и истеричен смях извади, че направо ме стресна.  Sick

# 33
  • Мнения: 1 616
Бинго! Открих отговора!  Laughing Laughing Laughing Ето цитат от сайта на Нова телевизия:
"Всеки четвъртък от 20.00 до 21.00ч. десетина аматьори ще се представят със своите сценични таланти – пеене, танци, фокуси, жонгльорство и какво ли още не. Основно и единствено правило за участниците е да не са професионалисти в това, с което ще се изявят пред публиката! А публиката от своя страна ще има задачата да оцени и избере най-атрактивният сред кандидатите, т.е. своя любимец/ любимка."
Тоест идеята е да ни се представят всякакви откачалки, а ние диво да се забавляваме с идиотизмите им. На мен обаче изобщо не ми е забавно, а по-скоро ми е гнусно да ги гледам, тъй че ме загубиха като зрител. Жалко само за Рачков... Sad

# 34
  • Мнения: 7 474
Поредната тъпня - наистина жалко за Рачков Wink

# 35
  • Мнения: 1 616
За красотата на Виолетка не знам, но актьорските и качества и сценичното поведение яко куцат. Не гледах особено, но на 2-3 пъти такъв фалшив и истеричен смях извади, че направо ме стресна.  Sick

Аааааааа, нИдей така - знаеш ли колко много се заблуждаваш за Виолетка! Я виж тук кво са написали колегите й от Нова:
"Друга доста нашумяла личност ще му партнира като негова асистентка – Виолета Здравкова! Красавицата беше избрана от продуцентите на оспорван кастинг сред десетки кандидатки, не благодарение на красотата си, а на артистичните си способности и чувство за хумор."

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 3 034
Е добре де, то може да си аматьор в нещо и пак да си добър, не е нужно да се правиш на идиот...
Каква веселба, то беше страшно това...?!?

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Виолета е много красива жена.


Наистина ли?  newsm78 smile3514

# 38
  • София
  • Мнения: 6 743
Нещо не мога да схвана смисъла.... newsm78
Смисълът е в това, че по НТВ нямаха единствено такова предаване, което според мен пунтира предаването на БТВ с Лафазанов "Смях в залата"
Само дето и в еднотои другото няма никакъв смЕх  Sick

# 39
  • София
  • Мнения: 2 896
Поредното предаване на Нова ТВ, с формат изкопиран от Италианската Канале Чинкуе...Там се казва Ла Коррида, дълги години го водеше един от любимите на всички италиянци, водещ, Corrado, сега го води Gerry Scotti. Само, че това, което видях тази вечер съвсем не е като италианското...там има много повече луди (все пак Италия има население от 57 млн.) и такива наистина отиват в това предаване, нашите ннещо не ми изглеждаха толкова забавни...

Тук може да видите, някой от спечелилите миналата година.

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 22:24 от Гуш

# 40
  • Мнения: 1 629

Да, на Нанси Брили прилича малко.

# 41
  • Мнения: 2 309
Аз седях,гледах,маех се newsm78 #Crazy newsm78 Rolling Eyes newsm78 и така и не разбрах публиката на какво се хили.
Ултра просто предаване.

# 42
  • Мнения: 1 120
Като ви чета , разбирам , че нищо съществено не съм изтървала Grinning
Но то е ясно, щом водещата е Виолетка Здравкова #Crazy

# 43
  • Мнения: 4 965
Предаването не искам да го коментирам. Пълна простотия - едвам ми издържаха нервите (хем къпехме шушулките и не го следях кой-знае колко, но хвърлях по едно око), ама за идеята (все очаквах, че ще има някаква идея.
Единственото положително беше гримът на Виолета - беше много хубаво гримирана (за разлика от ВБ, където се вапцаше сама и заприличваше на травестит, а сега ми беше симпатична жената).
Пеьо, всъщност, е джаз музикант и по едно време се подвизаваше по клубове, та мен повече ме учуди появата му като пощальонче, но пък е хубав мъж.
За Рачков ми е жал - не е негов тип предаване (стана малко като Мамалев в Господарите) - просто не му подхожда.
С няколко думи: не ми хареса и не мисля да го гледам повече (мъжът ми също). Децата обаче, подобно на София, се бяха хипнотизирали от граченето и кълчотенето.

# 44
  • Мнения: 544
Аз седях,гледах,маех се newsm78 #Crazy newsm78 Rolling Eyes newsm78 и така и не разбрах публиката на какво се хили.
Ултра просто предаване.
Е добре де, то може да си аматьор в нещо и пак да си добър, не е нужно да се правиш на идиот...
Каква веселба, то беше страшно това...?!?

чак децата се погнусиха като излезе един тип с гол корем Confusedама си го изгледаха до края де Mr. Green
Май това предаване ще жъне успех сред детската аудитория Laughing

# 45
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Абе как така са се хипнотизирали всички деца изведнъж?
Да няма 25 кадър нещо това предаване  newsm78

# 46
  • Мнения: 3 034
Абе как така са се хипнотизирали всички деца изведнъж?
Да няма 25 кадър нещо това предаване  newsm78

Не знам, но и мойта дъщеря се захласна....
Най-вероятно се чудят какво им става на големите, нали уж знаят повече, могат повече, пък на идиоти се правят...

# 47
  • Мнения: 5 713
Дано да има някой от НТВ да про4ете коментарите. Кой е продуцента?  Ма кво ли питам, сигурно пак монополиста Магърди4.
Само Ра4ков що се излага в такива помии...

# 48
  • Мнения: 7 474
Дано да има някой от НТВ да про4ете коментарите. Кой е продуцента?  Ма кво ли питам, сигурно пак монополиста Магърди4.
Само Ра4ков що се излага в такива помии...

Права си ! ooooh! http://www.ntv.bg/productions/show_productions.php?id=43

# 49
  • Мнения: 5 647
СмЕх голЕм. Малката ме попита: "Мамо, тия защо грачат?"

# 50
  • Мнения: 1 172
Единственото положително беше гримът на Виолета - беше много хубаво гримирана (за разлика от ВБ, където се вапцаше сама и заприличваше на травестит, а сега ми беше симпатична жената).
И на мен ми беше много симпатична - много добре се бяха справили с тоалета, прическата и грима й.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз си мислех, че пея фалшиво, ама сега ще ходя и аз да се пробвам  Simple Smile
Само не разбрах за какви ТАЛАНТИ става въпрос. Това не е пародия, а плоска гавра...

# 52
  • Мнения: 3 034
След сутрешното кафе, мисля, че явно идеята е 15-те мин слава....така че давайте да стягаме костюмите и да стваме известни, докато не са го спрели предаването... Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 2 896
След сутрешното кафе, мисля, че явно идеята е 15-те мин слава....така че давайте да стягаме костюмите и да стваме известни, докато не са го спрели предаването... Mr. Green

 Laughing точно това е идеята и на оригиналното италиянско предаване...

# 54
  • Мнения: 3 034
След сутрешното кафе, мисля, че явно идеята е 15-те мин слава....така че давайте да стягаме костюмите и да стваме известни, докато не са го спрели предаването... Mr. Green

 Laughing точно това е идеята и на оригиналното италиянско предаване...

Еее, какво прави кафето.... Mr. Green....направо до прозрения стигам.....

# 55
  • Мнения: 42
Предаването беше много тъпо и изобщо не очаквах, че ще избират Виолета да партнира на Рачков. Хайде сега кажете трябва ли да има способности човек за да стане втори водещ на едно предаване и как точно Виолета са избрали. Харесвали Ви на Вас, защото аз още от предаването във ВИП Брадър се чудех какво е попаднало това същество там и как остана на второ място?.На моменти е симпатична, но те са много малко и има типично к... излъчване.А за Рачков горкия ако не се промени нещо в това предаване ще обере на гърба си цялата простотия.
От всичко най-много ми хареса оркестъра. Те толкова се смееха, че свиренето за тях си беше живо приключение. Горките явно се чудиха на какво присъстват на скрита камера или на някакво ново шоу, което ще разберат в последствие за какво става въпрос. newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 2 896
От всичко най-много ми хареса оркестъра. Те толкова се смееха, че свиренето за тях си беше живо приключение. Горките явно се чудиха на какво присъстват на скрита камера или на някакво ново шоу, което ще разберат в последствие за какво става въпрос. newsm78

мисля, че това е една от хитринките на сценария - да снимат как музикантите се смеят...иначе защо толкова ще ги снимат...

# 57
  • Мнения: 377

Аааааааа, нИдей така - знаеш ли колко много се заблуждаваш за Виолетка! Я виж тук кво са написали колегите й от Нова:
"Друга доста нашумяла личност ще му партнира като негова асистентка – Виолета Здравкова! Красавицата беше избрана от продуцентите на оспорван кастинг сред десетки кандидатки, не благодарение на красотата си, а на артистичните си способности и чувство за хумор."

 Joy Joy Joy Joy Joy

 rotfImao
Представям си другите участнички в "кастинга" какви са били. И то беше талант, то беше чувство за хумор, чак и беше трудно да си прочете листчетата без да се запъва.  smile3507

# 58
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Много ме изкефи предаването. Един час се смяхме в къщи с изпълнителите. А Виолета е тъпа като кратуна и също толкова грозна, но това е мое мнение. Рачков разбира се е номбър уан!

# 59
  • Мнения: 2 439
Каквато "водещата", т.е. стърчащата, такова и предаването!
Мисля си че подобни предавания - Вип Брадър, Биг Брадър, Стани богат, Стар Академи - са в помощ на родителите, за да приспиват децата си по-лесно. Хем са на нивото на Сънчо, хем са след него като време, хем децата се чувстват големи, като се забавляват от нещо, което е за мама и тате. Три в едно! Трябва продуцентите да ги правят под тази марка!

# 60
  • Мнения: 817
Еми то Вилито май наистина има много артистични дадености.Ква блестяща роля изигра само във В.Б./или поне така твърдеше Rolling Eyes/
Много ми е интересно с кой /кои/ си е оспорвала кастинга #Crazy

# 61
  • Мнения: 198
Егати тъпото предаване!!!!!
Не съм виждала по- гпляма простотия. Или аз съм тъпа и не схващам замисъла или префаването е лишено от такъв. Не мисля, че устой повече от 2месеца в ефира.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 320
Един час от живота ми остана пропилян благодарение на това предаване и на Виолета която един час не си намери място на сцената!  Naughty

# 63
  • София
  • Мнения: 723
Може замисълът да е бил хубав, но това което гледах снощи беше  Sick Всички стояха много изкуствено....Поредната тъпня  ooooh!

# 64
  • Мнения: 304
и ние с мъжото гледахме малко.........аз няма да повторя
колкото до Вилето.... Sick ОПРЕДЕЛЕНО НЕ Е МОЙ ТИП Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт