Предаване по НТВ с водеща Виолетка Здравкова!!!

  • 4 269
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Абе как така са се хипнотизирали всички деца изведнъж?
Да няма 25 кадър нещо това предаване  newsm78

# 46
  • Мнения: 3 034
Абе как така са се хипнотизирали всички деца изведнъж?
Да няма 25 кадър нещо това предаване  newsm78

Не знам, но и мойта дъщеря се захласна....
Най-вероятно се чудят какво им става на големите, нали уж знаят повече, могат повече, пък на идиоти се правят...

# 47
  • Мнения: 5 713
Дано да има някой от НТВ да про4ете коментарите. Кой е продуцента?  Ма кво ли питам, сигурно пак монополиста Магърди4.
Само Ра4ков що се излага в такива помии...

# 48
  • Мнения: 7 474
Дано да има някой от НТВ да про4ете коментарите. Кой е продуцента?  Ма кво ли питам, сигурно пак монополиста Магърди4.
Само Ра4ков що се излага в такива помии...

Права си ! ooooh! http://www.ntv.bg/productions/show_productions.php?id=43

# 49
  • Мнения: 5 647
СмЕх голЕм. Малката ме попита: "Мамо, тия защо грачат?"

# 50
  • Мнения: 1 172
Единственото положително беше гримът на Виолета - беше много хубаво гримирана (за разлика от ВБ, където се вапцаше сама и заприличваше на травестит, а сега ми беше симпатична жената).
И на мен ми беше много симпатична - много добре се бяха справили с тоалета, прическата и грима й.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз си мислех, че пея фалшиво, ама сега ще ходя и аз да се пробвам  Simple Smile
Само не разбрах за какви ТАЛАНТИ става въпрос. Това не е пародия, а плоска гавра...

# 52
  • Мнения: 3 034
След сутрешното кафе, мисля, че явно идеята е 15-те мин слава....така че давайте да стягаме костюмите и да стваме известни, докато не са го спрели предаването... Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 2 896
След сутрешното кафе, мисля, че явно идеята е 15-те мин слава....така че давайте да стягаме костюмите и да стваме известни, докато не са го спрели предаването... Mr. Green

 Laughing точно това е идеята и на оригиналното италиянско предаване...

# 54
  • Мнения: 3 034
След сутрешното кафе, мисля, че явно идеята е 15-те мин слава....така че давайте да стягаме костюмите и да стваме известни, докато не са го спрели предаването... Mr. Green

 Laughing точно това е идеята и на оригиналното италиянско предаване...

Еее, какво прави кафето.... Mr. Green....направо до прозрения стигам.....

# 55
  • Мнения: 42
Предаването беше много тъпо и изобщо не очаквах, че ще избират Виолета да партнира на Рачков. Хайде сега кажете трябва ли да има способности човек за да стане втори водещ на едно предаване и как точно Виолета са избрали. Харесвали Ви на Вас, защото аз още от предаването във ВИП Брадър се чудех какво е попаднало това същество там и как остана на второ място?.На моменти е симпатична, но те са много малко и има типично к... излъчване.А за Рачков горкия ако не се промени нещо в това предаване ще обере на гърба си цялата простотия.
От всичко най-много ми хареса оркестъра. Те толкова се смееха, че свиренето за тях си беше живо приключение. Горките явно се чудиха на какво присъстват на скрита камера или на някакво ново шоу, което ще разберат в последствие за какво става въпрос. newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 2 896
От всичко най-много ми хареса оркестъра. Те толкова се смееха, че свиренето за тях си беше живо приключение. Горките явно се чудиха на какво присъстват на скрита камера или на някакво ново шоу, което ще разберат в последствие за какво става въпрос. newsm78

мисля, че това е една от хитринките на сценария - да снимат как музикантите се смеят...иначе защо толкова ще ги снимат...

# 57
  • Мнения: 377

Аааааааа, нИдей така - знаеш ли колко много се заблуждаваш за Виолетка! Я виж тук кво са написали колегите й от Нова:
"Друга доста нашумяла личност ще му партнира като негова асистентка – Виолета Здравкова! Красавицата беше избрана от продуцентите на оспорван кастинг сред десетки кандидатки, не благодарение на красотата си, а на артистичните си способности и чувство за хумор."

 Joy Joy Joy Joy Joy

 rotfImao
Представям си другите участнички в "кастинга" какви са били. И то беше талант, то беше чувство за хумор, чак и беше трудно да си прочете листчетата без да се запъва.  smile3507

# 58
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Много ме изкефи предаването. Един час се смяхме в къщи с изпълнителите. А Виолета е тъпа като кратуна и също толкова грозна, но това е мое мнение. Рачков разбира се е номбър уан!

# 59
  • Мнения: 2 439
Каквато "водещата", т.е. стърчащата, такова и предаването!
Мисля си че подобни предавания - Вип Брадър, Биг Брадър, Стани богат, Стар Академи - са в помощ на родителите, за да приспиват децата си по-лесно. Хем са на нивото на Сънчо, хем са след него като време, хем децата се чувстват големи, като се забавляват от нещо, което е за мама и тате. Три в едно! Трябва продуцентите да ги правят под тази марка!

Общи условия

Активация на акаунт