Предаване по НТВ с водеща Виолетка Здравкова!!!

  • 4 269
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Виолета е много красива жена.


 Thinking newsm78 Rolling Eyes..................................................... ooooh!

# 31
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Предаването е зле! Confounded Confounded Confounded

# 32
  • Мнения: 377
За красотата на Виолетка не знам, но актьорските и качества и сценичното поведение яко куцат. Не гледах особено, но на 2-3 пъти такъв фалшив и истеричен смях извади, че направо ме стресна.  Sick

# 33
  • Мнения: 1 616
Бинго! Открих отговора!  Laughing Laughing Laughing Ето цитат от сайта на Нова телевизия:
"Всеки четвъртък от 20.00 до 21.00ч. десетина аматьори ще се представят със своите сценични таланти – пеене, танци, фокуси, жонгльорство и какво ли още не. Основно и единствено правило за участниците е да не са професионалисти в това, с което ще се изявят пред публиката! А публиката от своя страна ще има задачата да оцени и избере най-атрактивният сред кандидатите, т.е. своя любимец/ любимка."
Тоест идеята е да ни се представят всякакви откачалки, а ние диво да се забавляваме с идиотизмите им. На мен обаче изобщо не ми е забавно, а по-скоро ми е гнусно да ги гледам, тъй че ме загубиха като зрител. Жалко само за Рачков... Sad

# 34
  • Мнения: 7 474
Поредната тъпня - наистина жалко за Рачков Wink

# 35
  • Мнения: 1 616
За красотата на Виолетка не знам, но актьорските и качества и сценичното поведение яко куцат. Не гледах особено, но на 2-3 пъти такъв фалшив и истеричен смях извади, че направо ме стресна.  Sick

Аааааааа, нИдей така - знаеш ли колко много се заблуждаваш за Виолетка! Я виж тук кво са написали колегите й от Нова:
"Друга доста нашумяла личност ще му партнира като негова асистентка – Виолета Здравкова! Красавицата беше избрана от продуцентите на оспорван кастинг сред десетки кандидатки, не благодарение на красотата си, а на артистичните си способности и чувство за хумор."

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 3 034
Е добре де, то може да си аматьор в нещо и пак да си добър, не е нужно да се правиш на идиот...
Каква веселба, то беше страшно това...?!?

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Виолета е много красива жена.


Наистина ли?  newsm78 smile3514

# 38
  • София
  • Мнения: 6 743
Нещо не мога да схвана смисъла.... newsm78
Смисълът е в това, че по НТВ нямаха единствено такова предаване, което според мен пунтира предаването на БТВ с Лафазанов "Смях в залата"
Само дето и в еднотои другото няма никакъв смЕх  Sick

# 39
  • София
  • Мнения: 2 896
Поредното предаване на Нова ТВ, с формат изкопиран от Италианската Канале Чинкуе...Там се казва Ла Коррида, дълги години го водеше един от любимите на всички италиянци, водещ, Corrado, сега го води Gerry Scotti. Само, че това, което видях тази вечер съвсем не е като италианското...там има много повече луди (все пак Италия има население от 57 млн.) и такива наистина отиват в това предаване, нашите ннещо не ми изглеждаха толкова забавни...

Тук може да видите, някой от спечелилите миналата година.

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 22:24 от Гуш

# 40
  • Мнения: 1 629

Да, на Нанси Брили прилича малко.

# 41
  • Мнения: 2 309
Аз седях,гледах,маех се newsm78 #Crazy newsm78 Rolling Eyes newsm78 и така и не разбрах публиката на какво се хили.
Ултра просто предаване.

# 42
  • Мнения: 1 120
Като ви чета , разбирам , че нищо съществено не съм изтървала Grinning
Но то е ясно, щом водещата е Виолетка Здравкова #Crazy

# 43
  • Мнения: 4 965
Предаването не искам да го коментирам. Пълна простотия - едвам ми издържаха нервите (хем къпехме шушулките и не го следях кой-знае колко, но хвърлях по едно око), ама за идеята (все очаквах, че ще има някаква идея.
Единственото положително беше гримът на Виолета - беше много хубаво гримирана (за разлика от ВБ, където се вапцаше сама и заприличваше на травестит, а сега ми беше симпатична жената).
Пеьо, всъщност, е джаз музикант и по едно време се подвизаваше по клубове, та мен повече ме учуди появата му като пощальонче, но пък е хубав мъж.
За Рачков ми е жал - не е негов тип предаване (стана малко като Мамалев в Господарите) - просто не му подхожда.
С няколко думи: не ми хареса и не мисля да го гледам повече (мъжът ми също). Децата обаче, подобно на София, се бяха хипнотизирали от граченето и кълчотенето.

# 44
  • Мнения: 544
Аз седях,гледах,маех се newsm78 #Crazy newsm78 Rolling Eyes newsm78 и така и не разбрах публиката на какво се хили.
Ултра просто предаване.
Е добре де, то може да си аматьор в нещо и пак да си добър, не е нужно да се правиш на идиот...
Каква веселба, то беше страшно това...?!?

чак децата се погнусиха като излезе един тип с гол корем Confusedама си го изгледаха до края де Mr. Green
Май това предаване ще жъне успех сред детската аудитория Laughing

Общи условия

Активация на акаунт