Азиатска козметика и грим 4

  • 51 477
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 500
Ау Виола ,в голяма беля ме вкара с тази рускиня... какви красоти показа
http://www.sehoonyolomall.com/o-hui-ultimate-rose-petal-asiana-s … cushion-lipstick/

Някой поръчвал ли е над 17 долара от Jolse ? Изписват ли стойността на пакета ?

# 136
  • Мнения: 1 795
Ау Виола ,в голяма беля ме вкара с тази рускиня... какви красоти показа
http://www.sehoonyolomall.com/o-hui-ultimate-rose-petal-asiana-s … cushion-lipstick/

Някой поръчвал ли е над 17 долара от Jolse ? Изписват ли стойността на пакета ?


Ахахахах, ами няма само аз да страдам, я! Smirk Аз от последното и` видео си харесах коректора на IOPE  и за пореден път си казах, че трябва да си взема Hera Cushion.
От Jolse винаги маркират като гифт и пишат сума между 5 и 20долара в зависимост от големина/брой продукти.
Започнах от мин.седмица като получавам пратки да им снимам етикетите, че не мога вече да помня кой сайт как беше...много станаха Smile
В понеделник ще си взема от пощата поръчката от намалението на Pyunkang Yul в Stylerorean и ще дам инфо и за тях как декларират.

# 137
  • Мнения: 5 500
Аз от последното и` видео за пореден път си казах, че трябва да си взема Hera Cushion.
Хе хе, и аз точно това си помислих.За Херата.
Но в Jolse в момента са намалили на moonshot кушъна на 19 д. и му се чудя.Винаги съм поръчвала под 17 д. и не съм обръщала внимание.Наистина са много сайтовете,хубава идея е да снимаш. Hands Plus1

# 138
  • Мнения: 1 795

Но в Jolse в момента са намалили на moonshot кушъна на 19 д. и му се чудя.Винаги съм поръчвала под 17 д. и не съм обръщала внимание.Наистина са много сайтовете,хубава идея е да снимаш. Hands Plus1

Поръчах Moonshot от голямото намаление в Stylekorean и го чакам да пристигне всеки момент Yum. Само това ме спира да не забърша една Hera, но имам и един наскоро отворен фондьотен на Диор и не искам да се задръствам.

# 139
  • Мнения: X
Е вие какво искате само аз да ходя по митници SmileSmile още ми държи влага от последния път...и като гледам как активно започнах да си мажа от въпросната пратка нщата и как те изчезват и как ще трябва пак да правя поръчка...и за да не е пак митница и 200долара ще правя всеки месеце поръчки от 10-15долара и така да си спестя митницата.

# 140
  • Мнения: 1 795
И аз се отчетох мин.седмица с една митница и то за пратка, за която нямах съмнение, че ще се размине. Опитвам се по 15-17 долара ама пустите корейци така изкушават... най-вече в сайтовете с доставка, а там с по 1 продукт се губи смисълът.

# 141
  • Мнения: 922
В jolse не винаги пращат пратката веднага. Втората ми пратка я забавиха с няколко дни, та и тя ще се забави повечко. Сега си поръчах два продукта около 30 долара, та ще види как ще е на митница, ама ако бях поръчала единия продукт нямаше да ми сложат още 5-6 долара отстъпка. Пуста лакомия. Ще видим крайния резултат. Много ми хареса и на мен Хера- та, ма на другата заплата, че тоя месец много ми стана.

# 142
  • Бостън
  • Мнения: 13 581
Дойдоха ми олиото и пяната:
[The Face Shop] Rice Water Bright Cleansing (Oil 150ml + Foam 150ml)

Много се надявам да се сработим, корейско олио не съм ползвала досега, само японски (е, и западни, разбира се).

# 143
  • Мнения: 1 989
Пратката ми от RoseRoseShop шипната на 06.09. дойде Simple Smile

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 18:47 от Catalano

# 144
  • София
  • Мнения: 4 328
супер, catalano Simple Smile с роузроуз само веднъж съм имала митница, а съм поръчвала със сигурност над 10-15 пъти. но ги моля изришно да ми пишат опредена стойност

# 145
  • Мнения: X
Пратката ми от RoseRoseShop шипната на 06.09. дойде в пощата - на кашона пише $20, реално е $70+.
Sunglasses
Страхотноооо, следващия път и аз ще ги пробвам.

# 146
  • София
  • Мнения: 4 328
С декоративната корейска козметика съм доста скарана. Имах много неуспешен опит с един фдт (или по-скоро бб крем с емулсия на желе на Holika Holika, уж хитов продукт) и ме е страх да пробвам. Мостри не ми се търсят и преследват после, ако нещо ми хареса.
Много ми се иска за по-студеното време обаче да опитам масления фдт на Missha Signature. Някоя от вас да има опит с него?

# 147
  • Мнения: X
С декоративната корейска козметика съм доста скарана. Имах много неуспешен опит с един фдт (или по-скоро бб крем с емулсия на желе на Holika Holika, уж хитов продукт) и ме е страх да пробвам. Мостри не ми се търсят и преследват после, ако нещо ми хареса.
Много ми се иска за по-студеното време обаче да опитам масления фдт на Missha Signature. Някоя от вас да има опит с него?
На Миша най-известния бб крем ми беше като сив на кожата, пробвах тестери на няколко цвята същата ралота...не става едва изтърпях да го похарча, сега ползвам на Тони Моли ми не е идеален, но е по-добре от Миша. Варианта на Миша за който говориш и аз съм се чудила дали ще е добре като цвят, ще го мисля като дойде време за нов, а пък иначе ползвам и къшън на миша ми страхотен е, ном23 както на бб крема но няма общо те и къшаните не са бб но все пак е миша, та може и Missha Signature да е добър.

# 148
  • София
  • Мнения: 4 328
Много ме блазни цветът на масления на Мишша - светъл с жълт подтон. Маслените фдт са готини за зимните дни, макар че не знам дали няма да се свлича. Попрочетох, че е хубав продукт. Макар че сигурно може да се намерят и нови хубави неща.

На Missha BB-то в червената опаковка никога не съм и искала да го пробвам - много тежка текстура и маска ефект има.

Търся нещо леко и само да изравни тена, да не е много озарено също така. И да, цветът ми е много важен. Къшън също никога не съм пробвала, имам някакви бариери към тях... А може би не трябва Simple Smile.

# 149
  • Мнения: 13 368
А аз точно червения  го поръчах за дъщеря ми
http://jolse.com/product/missha-m-perfect-cover-bb-cream-50ml/12 … p;display_group=2
Утре най-сетне планирам да стигна до пощата, та скоро ще мога да дам отзив

Общи условия

Активация на акаунт