Азиатска козметика и грим 4

  • 51 377
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 101
А може ли да ми препоръчате хубава хиалуронова киселина? Иначе този измивен гел съм го имала, но в малка разфасовка, и не успях да видя голям ефект от него.

# 121
  • Мнения: 5 500
Предложението ми още е валидно за маските, ако още някой иска да си разменим от маските на jm solution. Не съм ги ползвала все още, доста видове са, а на веднъж са много да си вземеш повече видове.
Моето предложение още е валидно.
Ти кои маски искаш да взимаш/делиш ?

# 122
  • Мнения: X
Ето на какво попаднах в инстаграм




# 123
  • Мнения: 2 560
Здравейте😊, малко в страни от темата, но не съвсем.
Явно азиатската козметика настъпва все по- сериозно на европейския пазар. В дрогериите в Германия вече се предлагат някои марки. Вчера разглеждах онлайн каталозите и видях, че предлагат продукти на Миша, Сугу/ не съм сигурна дали така се чете/, и още една марка.  Нямам представа дари има разлика в цените, защото не съм пробвала нищо на тези марки. Все още😎

# 124
  • Мнения: 2 223
Ако е дискутирано се извинявам, от избелващите пигментни петна и лунички от кои кремчета сте доволни. В първата ми поръчка взех Snow white на Secret key, нещо не ми понася. Щипе ми, гадно ми е. Исках на Мизон някакъв син избелващ с хилуронова к-на, ма го нямаха.

# 125
  • Мнения: X
Ако е дискутирано се извинявам, от избелващите пигментни петна и лунички от кои кремчета сте доволни. В първата ми поръчка взех Snow white на Secret key, нещо не ми понася. Щипе ми, гадно ми е. Исках на Мизон някакъв син избелващ с хилуронова к-на, ма го нямаха.
skin watchers whitening dropq на мизон има избелваща/избистряща тена нощна  маска

# 126
  • Мнения: 13 285
Поръчах го този крем на Бентон по препоръка от темата, но още го чакам.
2 от поръчките ми са дошли вчера в пощата, но чак другата седмица ще имам време да ги взема за съжаление.
Благодаря за споделеното за крема Snow white на Secret key заглеждах го.

# 127
  • Мнения: 918
Някой питаше за поръчките от jolse. Моя тоник дойде на 13.09, а е поръчан на 3.09, веднага го шипнаха. Сега чакам и другите 3-4 стъпки да ги ползвам на веднъж. Нямам търпение, дотогава тоника ще си отлежава. Другата седмица се надявам всчико да пристигне и да го почвам.

# 128
  • Мнения: 3 118
Някой питаше за поръчките от jolse. Моя тоник дойде на 13.09, а е поръчан на 3.09, веднага го шипнаха. Сега чакам и другите 3-4 стъпки да ги ползвам на веднъж. Нямам търпение, дотогава тоника ще си отлежава. Другата седмица се надявам всчико да пристигне и да го почвам.
Колко беше стойността на доставката за продукти под 40$? Не намерих инфо.

# 129
  • Мнения: 918
Ами на мене една стотинка за доставка не са ми взели за доставка. Но и двете поръчки са ми под тази сума. Съжалявам, но не мога да Ви помогна.

# 130
  • Мнения: 3 118
Ами на мене една стотинка за доставка не са ми взели за доставка. Но и двете поръчки са ми под тази сума. Съжалявам, но не мога да Ви помогна.
Благодаря, намерих, безплатна е наистина.
hipping
Скрит текст:
    *Shipping Method: Korea Post (national postal service)
    *Shipping Area: Worldwide
    *Shipping Cost: FREE
    *Delivery time: 15-35 business days



    - 3 Shipping Methods
    1) ECONOMY SHIPPING : free, No tracking number
    2) STANDARD SHIPPING : $2.5, offer tracking number / free for over $40 order
    3) EXPEDITED SHIPPING (EMS): $22, offer tracking number / free for over $150 order

    Economy and standard shipping take 10~25 business days averagely and EMS shipping takes 3~7 business days usually. Please note the shipping time does not include the customs clearance, or other potential delays.


    - Customs and Duties
    We always declare as GIFT and lower value(like $7~$40 / depends on parcel size) on package to avoid that kind of situation, but we cannot guarantee it will not get caught on customs.
    If some charge occurred, it is buyer's responsibility since it is beyond of our control.

# 131
  • Мнения: 5 500
Колко беше стойността на доставката за продукти под 40$? Не намерих инфо.
Безплатна е доставката-независимо от стойността.

# 132
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
За живеещите в САЩ, които ползват Амазон за всичко, защо не и за Корейска козметика Simple Smile
http://nymag.com/strategist/article/best-korean-beauty-products-on-amazon.html

# 133
  • София
  • Мнения: 105
Аз пък от julse поръчах на 28.08 и днес си взех поръчката

# 134
  • София
  • Мнения: 2 434
Аз пък от julse поръчах на 28.08 и днес си взех поръчката

Моята от 24.08 пристигна вчера.

Общи условия

Активация на акаунт