Електрическа сушилка за дрехи

  • 12 716
  • 21
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Здравейте!Събирам мнения за електрическа сушилка  за дрехи.
Интересува ме -марка,дали нагрява достатъчно за да изсушава дрехите.Дали има мирис при сушене.Дали деформира дрехи?

# 1
  • Мнения: 2 286
Това сушилня ли е или друг уред? Дайте линк.
Ако е сушилня - моята е Беко и съм много доволна! Не мачка. Не свива. Ако нещо е намачкано или свито е от самата дреха и са единични бройки. Суша и прибирам.

# 2
  • Мнения: 8 941
Според мен Силвето Димитрова пита за ето такава сушилка: https://www.secretzone.bg/p/electric-clothes-dryer-rack
Не съм имала, но не ми се струва, че ще върши нещо кой знае какво.

# 3
  • Мнения: 1 281
Предполагам, че става въпрос за това Даже не знаех, че съществува такова нещо!
За мен са неоправдани средства, този на снимката струва 306 лв., единственото предимство пред сушилнята е, че се сгъва и може да се прибере някъде. Влагата ще се изпарява в стаята, ще харчи повече ток,  но пък със сигурност ще съхнат по бързо от обикновения сушилник, но може и да не съм права, аз не заменям сушилнята си за нищо, но пък за това нещо може ида не съм права.

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Да,точно за тези модели имах предвид.Гледах ги на промоция по 80-100лв и се чудя дали си заслужава.

# 5
  • Мнения: 8 941
По-добре си купи сушилня.

# 6
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
По-добре си купи сушилня.
Обмислям и този вариант 😉
Може и препоръки за сушилни.Дали да е кондезираща или с термопомпа.Хич не са ми ясни😂

# 7
  • Мнения: 475
Здравейте,
Има отделна тема за сушилните, където ще ви посъветват добре.
Това не ми вдъхва доверие. Най-успешно съм сушила дрехи на обикновен простор през зимата в необитаема малка стая, като включа духалка и влагоабсорбатор едновременно на нощна тарифа. Иначе винаги имаше кондензи  и дрехите съхнеха по няколко дни. Като гледам снимката на въпросната ел.сушилка пак има конденз по стъклото.

# 8
  • Мнения: 8 941
Ние сме на парно, което е постоянно на 2 и зимата простирам в хола на обикновена сушилка. Пускам на високи обороти центрофугата, простирам вечер и сутринта дрехите са сухи.
Със старата пералня,която нямаше високи обороти, дрехите съхнеха по 3 дни зимата.

# 9
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
По принцип зимата ползвам обикновена сушилка,центруфугата на макс и ги простирам в стая с климатик.За около 1 ден съхнат,но ми се искаше нещо по ефективно.В момента няма как да дам 1000лв за сушилня,но при първа възможност ще си купя.

# 10
  • Мнения: 1 281
По принцип зимата ползвам обикновена сушилка,центруфугата на макс и ги простирам в стая с климатик.За около 1 ден съхнат,но ми се искаше нещо по ефективно.В момента няма как да дам 1000лв за сушилня,но при първа възможност ще си купя.

Сушилните не струват 1000 лв, има разнообразен ценови диапазон, има нови за около 400-500, има и втора употреба, моята е такава, по 100-200 и нагоре лева, в зависимост от марката, с една дума има голям избор. Друг е въпросът, дали имате пространство в дома си, като погледнах характеристиките на въпросния сушилник, определено харчи по-малко ток мощност-100W, то като ел. крушка, но дали е чак толкова ефективно или е равносилно на обикновен сушилник в отопляема стая. Според мен, това е по - подходящо за студентска квартира с малко пространство.

# 11
  • Europe
  • Мнения: 548
Има неща/материи, които не са за сушилня, защото се свиват или смаляват. Вълнени одеала, някои видове дънки, памук ... Аз имам много голяма и хубава сушилня, но определено ще си взема и един електрически сушилник. А това за влагата, която щяла да се изпарява в повече, отколкото обикновен сушилник е неоснователно. Никаква влага не се изпарява, дори в студено помещение ...

# 12
  • Мнения: 11 632
Никаква? Как според теб дрехите стават сухи? Къде отива водата от тях?

# 13
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Водата отива в стаята,във въздуха и т.н.При леко отворен прозорец не вярвам да  е голям проблем.Аз вече имам не една ,а две сушилни +влагоабсорбатор.

# 14
  • Мнения: 11 632
Водата отива в стаята,във въздуха и т.н.При леко отворен прозорец не вярвам да  е голям проблем.Аз вече имам не една ,а две сушилни +влагоабсорбатор.
Аз не питах теб, а жената, която написа:
Има неща/материи, които не са за сушилня, защото се свиват или смаляват. Вълнени одеала, някои видове дънки, памук ... Аз имам много голяма и хубава сушилня, но определено ще си взема и един електрически сушилник. А това за влагата, която щяла да се изпарява в повече, отколкото обикновен сушилник е неоснователно. Никаква влага не се изпарява, дори в студено помещение ...
  , защото ще вземе някой да ѝ повярва.

Общи условия

Активация на акаунт