ДЕПЕШ МОД (с бебо в корема)

  • 2 551
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 768
и аз ходих на концерт с бебе в корема, сестра ми също и бебовците много обичат сега да слушат песнички   Wink негативни резултати не виждам  Wink
а да не забравя, че го измъкнахме на Нова година посред нощ насред най-големите фойерверки и търпана и гърмящо шампанско (но от другата страна на реката, където всичката заря се виждаше като на панорама, но търпаната беше по-малко) , а той така беше заспал , че очето не пожела да си отвори да погледне зарята ... и нищо му няма  Joy
Vessito на кой концерт ще ходите?

Depeche Mode на 13.07 в Берлин.

# 61
  • Мнения: 4 371
ако ти заведеш детето си точно на този концерт,определено имаш нужда от психиатър Sick
Ти пък да беше прочела, че момичето още е бременно Sign Exclamation

# 62
  • Мнения: 815
аз ще ходя бременна в 5 месец и мисля,че и на бебката ще й хареса- все пак нали аз ще съм супер щастлива и доволна-

# 63
  • Мнения: 132
Ей,момичета,ама че тема Ви отворих!! Grinning Аз така или иначе съм решила да отида на концерта-засега се чувствам много добре,а и дока каза,че ако се пазя няма проблеми.Освен това не искам да пропусна точно този концерт,а и смятам,че на бебчо няма кой знае колко да му повлияе(още е толкова малък).Напротив-това ще е една приятна емоция,и за двамата!
Благодаря за съветите и мненията на всички ви,независимо какви са!
Ще се видим на концерта със смелчагите!!! newsm10

# 64
  • Мнения: 144
Fiffi, права си не е за изпускане! Пази се от навалицата и се збавлявай!
До преди години си мислех, че няма да доживея ДМ в България,  но ето, че се случва.
Аз ще бъда там естествено!Изпратих брат ми да ми купи билет, когато отивах за болницата да раждам преди 4,5 месеца! С нетърпение очаквам концерта и пожелвам на всички, кито ще бъдат там много положителни емоции!

# 65
  • София
  • Мнения: 277
хей, видях, че има мами ентусиастки, та исках да ви обърна внимание на темата, която пуснах току що...приятелката, чиито координати съм посочила там може да осигури вход за момичетата с бебо в корема, че да не се бутате в тълпата...просто й звъннете да ви запише...
Приятно изкарване!  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu

Общи условия

Активация на акаунт