ДЕПЕШ МОД (с бебо в корема)

  • 2 557
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 391
Защо не?Не си в напреднала бременност, приятно прекарване Peace
Ей, ама много сте оплюли момичето в началото...

# 46
  • София
  • Мнения: 2 901
Абе тия ритници, дето ги раздават бебетата при силна музика, точно от кеф ще са - колкото по-силно дъни музиката, малките толкова повече ритат за още!

Ми правете, каквото искате...  Hug

# 47
  • Мнения: 2 123
Аз имам билет, но ще пропусна.  Crossing Arms Високите децибели, навалицата и невъзможността да напуснеш скоропостижно концерта са основнит еми доводи. /въпрки, че ДМ е една от най-специалните групи/

# 48
  • Мнения: 1 353
ти се шегуваш.това не е нормално дори да си го мислиш #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 49
  • Мнения: 1 555
Твърдо НЕ !!!   Naughty

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Е,щом е в корема-може PeaceНищо няма да разбере.
Весело изкарване

# 51
  • Мнения: 1 768
Дааа,другия месец сме на концерт тук в Германия.Ама моя бебо е в корем4ето ми.. Wink

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 849
Аз имам билет, но ще пропусна.  Crossing Arms Високите децибели, навалицата и невъзможността да напуснеш скоропостижно концерта са основнит еми доводи. /въпрки, че ДМ е една от най-специалните групи/
И аз имам билет и то във ВИП-а, но ще пропусна. Cry Cry Cry
В събота бях на едно събиране "При кмета" и като започна дискотеката, т.е. силната музика изобщо не се почувствах добре и след малко си тръгнах. Освен това си представям каква навалица ще бъде и съм далеч от мисълта, че всички ще ми направят път и няма да ме блъскат.
До сега не съм се спирала от пътуване и работа, но през последната седмица се чувствам много уморена и не ми се рискува, а ми се ходи............
Всеки преценява сам и най-добре да се консултирате с доки.

# 53
  • Мнения: 36 038
моето ще си спинка у дома, мама ще се кефи

# 54
  • Мнения: 2 292
и аз ходих на концерт с бебе в корема, сестра ми също и бебовците много обичат сега да слушат песнички   Wink негативни резултати не виждам  Wink
а да не забравя, че го измъкнахме на Нова година посред нощ насред най-големите фойерверки и търпана и гърмящо шампанско (но от другата страна на реката, където всичката заря се виждаше като на панорама, но търпаната беше по-малко) , а той така беше заспал , че очето не пожела да си отвори да погледне зарята ... и нищо му няма  Joy
Vessito на кой концерт ще ходите?

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 11:36 от vivita

# 55
  • Мнения: 87
Съжалявам, че все се включвам в подкрепа на "лошите" майки, ама много бързате винаги да нападате.
Първо се "развикахте" чели-недопрочели темата... решихте, че бебе ще води на концерта...
Тя е в третия месец все пак!!!
Това, че е бременна не означава, че трябва да легне вкъщи и да мърда само до масата или евентуално на здравословна разходка до парка. Депеш са за пръв път(и може би за последен) са в България...
А мога да ви кажа, че едни познати заведоха 9-месечното си бебе на Металика преди години - горе на седящите места разбира се... ама там нямаше толкова много народ и беше на открито де...
Умря малчун от кеф, даже взе, че заспа накрая  Laughing
Много се притесняваха, че ще ги гледат осъдително на концерта, но всички много му се радваха и се занимаваха с него Peace
Сега по темата : Фифи - отивай и си гледай кефа !!!
Риск има дори и да се качиш в автобуса, колата или самолет...

# 56
  • София
  • Мнения: 7 209
Ами мнооооого искам да ида, и ние сме със седящи места във ВИП зона.
Ама преди месец имах проблеми, леко прокървяване, после веднъж слаби подготвителни контракции....
Изтрепах се по доктори да ходя Sad
Ама сега всичко е ОК, бях на контролен преглед в Майчин дом, изрично питах доктора - каза ми да внимавам при влизане и излизане, но иначе щом са седящи местата - може, от шума няма проблеми Simple Smile
А то си е вярно че и в трамвай може да те блъснат, в крайна сметка целият живот си е риск, нали?

# 57
  • София
  • Мнения: 3 864
Фифи - отивай и си гледай кефа !!!
Сега ти е паднало да ходиш на концерт на Депеш мод.Не се знае дали след време ще имаш този шанс отново.Те едва ли пак ще отидат в България.Така,че се забавлявай от сърце Peace.

# 58
  • Мнения: 3 268
ако ти заведеш детето си точно на този концерт,определено имаш нужда от психиатър Sick

# 59
  • Мнения: 2 332
ако ти заведеш детето си точно на този концерт,определено имаш нужда от психиатър Sick

Това пък защо???

Общи условия

Активация на акаунт