BB Glow процедура

  • 10 261
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3
Някоя от Вас дами да е от Варна,и да си е правила процедурата в салон ? Бих искала да си направя,но не откривам отзиви за някое препоръчано място във Варна ?

# 16
  • Мнения: 1 020
Здравейте, тъй като доста се интересувам от процедурата може ли да покажете вашата Dermapen и да разкажете малко по-подробно колко е продължителността на процедурата, слагате ли нещо върху лицето непосредствено след нея и какви грижи се изискват? Благодаря

Правя си на около 10 дни процедурата .
Ползвам този серум.Аз си го взимам от тук (Германия)за 19 евро.Стига ми за три процедури.Нанасям серума и започвам със нано игла на дълбочина 0.5м около очите 0.25.

# 17
  • Мнения: 925
Здравейте, тъй като доста се интересувам от процедурата може ли да покажете вашата Dermapen и да разкажете малко по-подробно колко е продължителността на процедурата, слагате ли нещо върху лицето непосредствено след нея и какви грижи се изискват? Благодаря

Правя си на около 10 дни процедурата .
Ползвам този серум.Аз си го взимам от тук (Германия)за 19 евро.Стига ми за три процедури.Нанасям серума и започвам със нано игла на дълбочина 0.5м около очите 0.25.
Дермапена мога да ви го снимам по късно. Нищо по специално не правя. Почиствам лицето и нанасям от серума. Процедурата ми отнема около 20 мин . Отдавна не използвам ББ глоу( не видях никакъв ефект от него)Взимам си серум (ще кача снимка.Той ми изчиства тена и намалява малките бръчки. Аз съм с мн суха кожа и той определено ми действа добре.Редувам с хиалуронова киселина.

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Аз лично съм много доволна от процедурата, но според мен е от голямо значение къде и как я правят. Моята процедура я правиха с ампулите на Дермамакс номер 21. Доколкото разбрах от моята козметичка, трябва да се прави само с нано накрайник, защото иначе е опасно и резултатите не са толкова добри. Трябва да се правят поддържащи процедури на няколко месеца

Общи условия

Активация на акаунт