Съмнявам се в любимия си заради неговите желания

  • 12 308
  • 198
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
И защо искаш да раждаш дете на мъж, който ти е казал, че си му омръзнала?

# 106
  • Мнения: 603
Няма какво да обяснавам. Сама искаш да си родиш детето и да си зависима от него. Но който си го направи - друг не може да му го направи. Поне си изкарай висшето, че язък за родителите ти.
Не е така... Просто се съгласих, защото все пак имаме общи мечти. Но, както казах, трябва да си намеря работа, да завърша и му казах, че без пръстена няма да стане. Време ми трябва не само за това, а и заради това - постоянно го наблюдавам в действията - и така, до момента, който везните се на клонят в една от страните!
Ти си противоречиш, нали разбираш това? Казваш, че искаш пръстен и после бебе, а реалността е следната - правиш опити без реално да си сигурна в него и да имаш пръстен. Аз и с годежен пръстен не бих започнала бебеправенето. Първо подпис и после бебе.
Казваш, че искаш за завършиш - окей, но реално действията не точно обратните.

# 107
  • Мнения: 11 505
А, Уиш, не следиш Фнимателно... това с "омръзването" било отдавна... сега са си кат дупе и гащи.

# 108
  • Мнения: 61
Дай сега последно.... съмняваш ли се в любимия или как?
Бъзикаш се ти. Но те разбирам.

# 109
  • София
  • Мнения: 7 995
И защо искаш да раждаш дете на мъж, който ти е казал, че си му омръзнала?

Не си били омръзнали, това било преди 3 години. Сега вече се обичат, гледат се като котараци на разминаване в коридора и единственият недостатък на момъка е, че иска ергенско парти, а авторката не дава.

# 110
  • Мнения: 61
А, Уиш, не следиш Фнимателно... това с "омръзването" било отдавна... сега са си кат дупе и гащи.
Обеща, че ще се промени и е променен от година. Дано не е временно.

# 111
  • Мнения: 603
И защо искаш да раждаш дете на мъж, който ти е казал, че си му омръзнала?

Не си били омръзнали, това било преди 3 години. Сега вече се обичат, гледат се като котараци на разминаване в коридора и единственият недостатък на момъка е, че иска ергенско парти, а авторката не дава.
На мен мъж , ако се държи като авторката - няма да ходиш там ,няма да говориш с тях, няма това ,няма онова. Не една седмица ще ги трая, ами ще му бия шута моментално. Ще ми казва да не ходя на моминско парти, щото той си има проблеми с ревността? Ами - Чао, Фелиша. Авторката, че си има проблеми с ревността и задушаването - ги има, но тя не се и опитва да се поправи или поне да разбере ситуацията, а направо забранява.

# 112
  • Мнения: 61
И защо искаш да раждаш дете на мъж, който ти е казал, че си му омръзнала?

Не си били омръзнали, това било преди 3 години. Сега вече се обичат, гледат се като котараци на разминаване в коридора и единственият недостатък на момъка е, че иска ергенско парти, а авторката не дава.
Това ме разсмя, така. GrinningGrinningGrinning и ми помогна под друг ъгъл да видя нещата.

# 113
  • Мнения: X
А, Уиш, не следиш Фнимателно... това с "омръзването" било отдавна... сега са си кат дупе и гащи.
Значи са дупе и гащи с мъж, който ѝ е казал, че му е омръзнала. Баси!

Ама, никакво достойнство ли нямаш? Той ще ми каже, че съм му омръзнала, аз ще стоя при него и ще се радвам колко се бил променил след година, че и дете ще искам да му раждам. ooooh!

# 114
  • Мнения: 3 231
Е, ок, де. Омръзнала му е. После се е посъбудила, разнообразила е програмата и пак му е станала интересна. Какво невероятно има в това?

# 115
  • Мнения: X
Невероятното е, че като се е събудила, не си е събрала шапката, чантата и гащите и не му е казала "адиос форевър", а вместо това се е напънала да му прави циркова програма за подобряване на кефа. Всъщност, не е невероятно това. Невероятно е колко малко хора имат поне зачатъци на достойнство и себеуважение.

# 116
  • София
  • Мнения: 8 348
Нищо лошо, ама по ми прилича на типажа  - Колко ще е хубаво да си имаме бебе, без наистина да се замислят какво означава това. Равносилно на - Хайде да идем до морето за уикенда.
И той и тя, в случая.
Вземете си куче първо.

Аз не съм държач или привърженик на брака, но в твоя случай е задължителен. Защото ако си даде труда да се погрижи за това, ще имаш представа, че е поне малко сериозен. Защото от гледане на клипчета на сватби до организиране на цялата галимация има цяло море вода.

# 117
  • Мнения: 3 231
Бе не ви ли омръзна с тия лесни съвети "адиос форевър". Влизате в тоя форум май само, за да се изживеете в някаква мечтата роля. Всяка втора в реала търпи. Но иначе 99% във форума зарязват дори и за мръсен чорап на пода...

Е, айде моля Simple Smile

Несериозно е това даване на съвети за зарязване под всеки апел за помощ Simple Smile Нелепо е.

# 118
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз лично съветвам момата да внимава какво прави, да има едно, две, че и три на ум, щото не всичкодето лети се яде.
Пък като станат сериозни нещата, ще се зарежат взаимно, проблеми няма.

# 119
  • Мнения: X
О, аз не давам съвет за "адиос форевър". Само казвам аз как бих постъпила в подобна ситуация. Не ми се е налагало да пробвам реално по простата причина, че подбирам кого допускам до себе си и гледам да стоя далеч от разни мунчовци. А те, Мунчовците, си личат.

Общи условия

Активация на акаунт