Клиника Адела Фертилити - Тема 5

  • 57 071
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 275
Информация от днес....д-р.Калчев е в отпуск до 03.01.
Весели празници на всички!

# 676
  • Мнения: 210
Здравейте, момичета, тъй като през февруари с Калчев се разбрахме да правим стимулирано инсе, исках да ви помоля за малко инфо..

1. Може ли микробиологията и изследванията за хламидия, уреа и микоплазми да се направят в клиниката и кой взима материал за изследването?

2. Трябва ли още в началото на Ц да отида на УЗ и кой прави прегледа,  преди леката стимулация?

3. Трябва ли да пусна и хормони на 3 ти ден?

Извинявайте, че ви занимавам, но док закъсняваше с часовете и трябваше бързо да се изнеса от кабинета, а поске толкова въпроси ми се родиха в главата...

# 677
  • Мнения: 6 060
Всички изброени изследвания можеш да ги направиш в клиниката. Обикновено се пускат 10-тина дни преди цикъла, за да има време да излязат резултатите и ако е необходимо да се проведе лечение. Материалът за изследванията се взима от акушерка. Добре е да отидеш сутрин до 11 ч. Регистрираш се при момичетата долу и се качваш горе при акушерките.
На 1-ви ден от МЦ звъниш на някоя от акушерките и казваш, че с доктора сте се разбрали да правите стимулирано инсе. Тя ще ти каже на кой ден какво да направиш като изследване на хормони и дали ще имаш преглед на 2-3 ден. Ако се налага преглед ще ти го направи д-р Калчев.
Момичета, желая ви весели празници! Нека това ви е последната Коледа, която изкарвате борейки се за детенце. Следващата вече да си го гушкате. Kissing Heart

# 678
  • Мнения: 1 041
Здравейте на всички! Днес за пръв път бях в клиника Адела.. и останах просто очарована 😍 Бях при д-р Семерджиева - няма такава жена! Просто е прекрасна! Толкова мила, внимателна, вдъхваща доверие и спокойствие! Влюбих се в нея от пръв поглед 😍 Определено ми допадна много подхода в клиниката. Ще видим накъде ще продължим, че не се знае още в коя посока ще тръгнем, но определено ми вдъхна спокойствие, каквото ми липсваше и не намерих по други клиники,  в които съм била..☺😏

# 679
# 680
  • София
  • Мнения: 421
Привет, момичета! Вие преди опитите взимате ли добавки, витамини .. нещо, както когато жената се подготвя за бъдеща бременност .. най-малко се сещам за фолиевата киселина? Аз нищо още не взимам и се чудя, като се има предвид, че остава месец (надявам се) до моя опит.

# 681
  • Мнения: 103
Преди един от опитите ми бяха казали да взимам Pregna care max. Там има всичко необходимо

# 682
  • София
  • Мнения: 421
Преди един от опитите ми бяха казали да взимам Pregna care max. Там има всичко необходимо
Той не е ли за вече бременни?

# 683
  • София
  • Мнения: 7 541
Направи си изследвания за витамин Д и Б12 - трябва да са към горната граница. ТСХ и пролактин също е добре да са в норма.

Весели празници на всички!

# 684
  • София
  • Мнения: 421
Направи си изследвания за витамин Д и Б12 - трябва да са към горната граница. ТСХ и пролактин също е добре да са в норма.

Весели празници на всички!

За Д и Б12 има значение кога се пуска кръв - сутрин, на гладно, чист ден?

# 685
  • Мнения: 103
Преди един от опитите ми бяха казали да взимам Pregna care max. Там има всичко необходимо
Той не е ли за вече бременни?
Да, но бил пречистен и съдържа всичко необходимо.
А витамините се пускат сутрин и на гладно, няма значение в кой ден от мц сте

# 686
  • Мнения: 19 732
Защо сутрин и на гладно? Никога не съм се съобразявала с това. Да е кръвна захар или тсх, разбирам, ама витамините нямат общо с това.

# 687
  • Мнения: 16 889
За витамините няма значение гладен/жаден Hands V

# 688
  • Мнения: 846
[video][/video]
Здравейте, дами!
Първо, Щастлива Коледа на всички! Дано да ви донесе най-мечтания подарък.
Бихте ли ми казали какво се случва с непотърсените замразени ембриони? Доста несериозно подходих, наистина, но покрай новата работа и новия опит съм изгубила представа за реалността. Вчера си видях договора, 6-те месеца са изтекли на 9.12. И после си мисля, не трябваше ли някой да се свърже с мен?!
Моля, ако някой може да ме ориентира каква е процедурата в този случай. Иначе ще звъня на първи работен ден.
Благодаря!

# 689
  • София
  • Мнения: 7 541
Зазамег, няма страшно, не могат да ги унищожат без ваше съгласие.
Звънни в клиниката и ще се разберете.

Честита Коледа на всички!

Общи условия

Активация на акаунт