Клиника Адела Фертилити - Тема 5

  • 57 072
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 622
Честита Коледа ! Нека до друга Коледа всяка има по едно пухкаво бебче или едно голямо коремче!

# 691
  • София
  • Мнения: 562
Честита Коледа момичета! Бъдете здрави и силни  за да минем през трудния път към постигане на заветната цел.

# 692
  • Мнения: 3 904
Честита Коледа! Пожелавам ви пухкаво вързопчета най-късно за другата Коледа!!!

# 693
  • Мнения: 6 060
Честито Рождество Христово и от мен! Бъдете преди всичко здрави, бъдете позитивни и вярващи в чудесата. И вашето чудо ви чака накъде и ще дойде в точния момент! Hug

# 694
  • София
  • Мнения: 1 713
Честито Рождество Христово, момичета! Бъдете здрави и нека се случват чудеса!

# 695
  • Мнения: 16 890
Весела Коледа!
Скорошно сб дване на всички мечти!

# 696
  • София
  • Мнения: 692
Весела Коледа! Нека всички мечти се превърнат в реалност!

# 697
  • Мнения: 833
Честита Коледа!
Може ли да ми кажете , клиниката докога е в почивка?

# 698
  • Мнения: 1 041
Честита Коледа!
Може ли да ми кажете , клиниката докога е в почивка?

Мисля, че на 3-ти Януари са на работа Simple Smile

# 699
  • Мнения: 5 900
Макар и с малко закъснение, весели празници и от нас с Беба Hug Бъдете най-вече здрави, повече усмивки и чудеса около вас Close-mas:

# 700
  • Мнения: 5 074
За много години , момичета ! Бъдете живи и здрави и нека новата година направи реалност поне едно ваше съкровено желание ! 😊

# 701
  • Мнения: 210
Честита Нова Година, мили момичета! Пожелавам ви здраве и сбъднати мечти - една, две, три... Simple Smile))

Искам да ви попитам за изследванията - микробиология преди процедура (инсе), ако ги пусна в Адела и излезе нещо, кой назначава лечение?

# 702
  • Мнения: 299
Здравейте, момичета и честита нова година. Бъдете здрави и много щастливи. Пожелавам на всички ни новата година да сбъдне най-голямата ни мечта! Поздрави

# 703
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Здравейте,

Не съм пациентка на клиниката, но бих искала да ви попитам като цяло доволни ли сте ? Бихте ли препоръчали клиниката ?
Говорят ли докторите англйски и таткото присъства ли по време на пункцията и трансфера?

Надявам се не ви преча много с въпросите ми и благодаря предварително !

# 704
  • Мнения: 1 275
Др.Калчев предпочете да прочете епикризите на дъщеря ми на английски,а не превода от заклет преводач,което говори,че владее езика отлично.

Общи условия

Активация на акаунт