Топлес или с бански?

  • 3 584
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 063
С бански,че нямам какво да показвам! Wink!

# 31
  • Мнения: 1 558
Ами според зависи. По принцип се пека без горнище, но има ли познати мъже на плажа предпочитам да си го слагам. Embarassed  От непознати хич не ми пука.

# 32
  • Мнения: 364
бански....

# 33
  • Мнения: 5 103
Имам хубав бюст, а и сега се запази/не кърмих/, попринцип се печа с половинки, като свалям горнището, хич не ми дреме кой гледа.
Мъжете нека зяпат тамън ще си изядът скандал от жените Joy

# 34
  • Мнения: 1 180
А да ви питам, защо се печете топлес? И като влизате във водата, слагате ли горнището? Мнооого рядко съм виждала нещо хубаво, напротив - без горнище се пекат едни .....такива разплути и увиснали..... Та, интересно ми е защо го правят? newsm78 Че не е полезно, не е - спор няма. Защо ли?

# 35
  • Мнения: 6 390
Топлес доколкото разбирам е на горе без, нали Thinking
значи ги редувам  Wink според околностите  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 558
Ами аз се пека, понеже мразя разлики, но изобщо не мога да си представя, че ще седна на барче на плажа по ..........организъм Embarassed

# 37
  • Мнения: 5 250
Вече с бански  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 5 103
На въпроса, защо ходин  без горнища, ми нехаресвам разликата, а и имам какво да показвам Mr. Green ,във водата си слагам горнището, до барчето също.
А защо да не е полезно без горнище?

# 39
  • Мнения: 7 186
А да ви питам, защо се печете топлес? И като влизате във водата, слагате ли горнището? Мнооого рядко съм виждала нещо хубаво, напротив - без горнище се пекат едни .....такива разплути и увиснали..... Та, интересно ми е защо го правят? newsm78 Че не е полезно, не е - спор няма. Защо ли?

Аз до плажа си отивам с горнището, като легна да се пека го свалям, във водата също влизам без него. Иначе като тръгна нанякъде, примерно до барчето или някъде другаде пак си го слагам. Не обичам разлика. А бюста ми се запази така че продължавам, виж ако беше увиснал едва ли щях да си свалям горнището. Колкото за това, че не е полезно, аз не се пека като невидяла, повечето време стоя под чадъра- там също се хваща тен.
Между другото много тъпо ми става като видя някоя без горнище поседнала в барчето. А веднъж видях един мъж, седнал в барчето- дибидюс Shocked, а плажът не беше нуди. Rolling Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 786
Пека се без горнище. Като тинейджърка само ме бъзикаха защо ми било това горнище, понеже съм с малък бюст. Бях на 15 на един лагер и ми писна и го махнах, от тогава съм без и ми е екстра. Бюста ми се запази защото не кърмих, а за това че заяпат мъжете хич не ми пука  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 922
С бански, с бански...

# 42
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
С бански

# 43
  • Мнения: 208
Бюста ми се запази защото не кърмих, а за това че заяпат мъжете хич не ми пука  Simple Smile

Бюста не се разваля от кърмене, а от самата бременост. Аз кърмих цяла година и не виждам никаква разлика в бюста си.

# 44
  • Мнения: 6 155
преди топлес,сега с горница Sadняма как,бюста ми много се развали!
И аз така Confused
bowuu Confused Cry

Общи условия

Активация на акаунт