Топлес или с бански?

  • 3 581
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 576
Това, че слънцето е вредно ми е идеалното оправдание да не се пека без горнище!
Поразвали се бюста леко след кърменето, а пък и сега както съм отслабнала......няма да смея да се наведа напред, ще трябва само изпъчена да стоя Wink

В интерес на истината от 4-5 години съм винаги с горнище, дори и преди като нямах забележки към бюста си, защото като сме били с приятели на мъжа ми или колеги, ми е било неудобно да си показвам циците пред тях....
Ако съм само с мъжа ми нямам грижи, но не държа и останалите да ме виждат гола.

# 91
  • Мнения: 46 518
С бански.
Консерва съм си от малка ...

# 92
  • Мнения: 1 616
Преди по монокини, но занапред съм решила с горнище. Първо - мъжлето е много против да си вея циците, второ - гърдите ми изглеждат добре, макар и значително по-малки от преди, но въпреки това нямам предишното самочувствие, че да ги показвам, трето - страх ме е вече от слънцето и проблемите, които може да ми създаде.

# 93
  • Мнения: 4 629
До преди да забременея не слагах горно. Но .... сега не бих се показала на плажа по монокини  Sad

# 94
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Въпрос до тези, които се пекат без горнище:  Laughing

Едно е да не ви пука как ви гледат другите мъже, ами пикльовците на по 12-13 години?  newsm78

# 95
  • Мнения: 7 186
Въпрос до тези, които се пекат без горнище:  Laughing

Едно е да не ви пука как ви гледат другите мъже, ами пикльовците на по 12-13 години?  newsm78

Те тия пикльовци колкото цици са изгледали по нета едва ли нещо ще ги трогне на плажа. Wink
П.П. А и не намирам циците за нещо срамно, както се пропагандира кърменето на обществени места, така и не виждам какво лошо има и в това да се печеш по цици на плажа.

# 96
  • Мнения: 14 654
Въпрос до тези, които се пекат без горнище:  Laughing

Едно е да не ви пука как ви гледат другите мъже, ами пикльовците на по 12-13 години?  newsm78

Те тия пикльовци колкото цици са изгледали по нета едва ли нещо ще ги трогне на плажа. Wink
П.П. А и не намирам циците за нещо срамно, както се пропагандира кърменето на обществени места, така и не виждам какво лошо има и в това да се печеш по цици на плажа.

 Joy точно така . когато съм решила да съм гола на плажа , изобщо не ме интересува кой пикльо ще гледа и на колко години е . пък изобщо не виждам нещо притеснително да те гледат пубери - и те ще порстнат  Joy

# 97
  • Мнения: 730
С бански,ама ако някой ден си оправя бюста-задължително по монокини Flutter

# 98
  • Мнения: 5 103
Въпрос до тези, които се пекат без горнище:  Laughing

Едно е да не ви пука как ви гледат другите мъже, ами пикльовците на по 12-13 години?  newsm78

Те тия пикльовци колкото цици са изгледали по нета едва ли нещо ще ги трогне на плажа. Wink
П.П. А и не намирам циците за нещо срамно, както се пропагандира кърменето на обществени места, така и не виждам какво лошо има и в това да се печеш по цици на плажа.


Аха правилно.
Мене ме дразнят най-много женските злобни погледи и коментари.
Тук, таме по някой глиган 100 килограмов като измрънка нещо от сорта мале как се е съблякла или виж яя ква е кльощава ме вбесява.

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 11:33 от мимка

# 99
  • Мнения: 2 818
От естетическа гледна точка нося баски след раждането

Общи условия

Активация на акаунт