Отговори
# 300
  • Мнения: 2 818
Привет от мен   bouquet
В очакване и надежда за недочакване на лелката съм, която може би ще се появи неделя-понеделник и ми е едно трепетно... Хем не искам да се навивам, хем само си мечтая.... А дъщеря ми само ми говори и си играе с въображаемото си братче Crazy Mr. Green Heart Eyes
Онзи ден бях в един магазин и нещо се ядосвах и минавам покрай една жена и просто като с вълшебна пръчица лошото настроение изчезна, направо не можех да повярвам Crazy После я преследвах малко и видях че е бременна  Hug Пожелавам ни/ви скоро да бъдем от този "сорт" бъдещи майки  и от нас да лъха такова спокойствие и положителна нагласа....  bouquet

# 301
Желая ви много късмет и щастие през събота и неделя!!!   smile3558Hug  Nature Sunny

# 302
  • Мнения: 9 990
И моята само повтаря, как ще даде на бебето количката, креватчето и всичко, за което се сети.Когато и се скарам лошо-плаче и горчиво нарежда-мъчно ми е, че си нямаме бебеееее ConfusedГруба грешка май допуснах,че и казах и я питах въобще-дали иска да си имаме бебе-сега само за това говори...някак си ми се искаше и тя да е съпричастна, но се получи обратен ефект май...незнам...
А теб дано те подмине Hug

# 303
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
То днес май няма никой, но вчера не можах да вляза и гледам доста се изпитали от половин час Ви чета!
Нимче, радвам се, че те виждам, стой си вкъщи и да се гледате с бебо!
Мариетка, аз също съм предизвиквала да ми дойде като пия сварени обелки от лук, и то рецепта на баба ми, наистина е много гадно! Другото което съм го правила е алкохол, доколкото знам коняк или уиски!
Даре, фертилити ми отчете овулация на 22 ден, точно както каза малко ме съмнява, но много се надявам да е на така!
Стискам палци на нечакащите, и в понеделник на ни се похвалите с две чертички!
А на новите им пожелавам, бързо към отчетни! hahaha hahaha hahaha
Приятен уикенд момичета, даже и за море става май, само водата е студена, за тези които са наблизо!
Щях да забравя, направих си и аз теста, за лунните фази излезе, че съм родена по пълнолуние, а този месец овулацията ми според фертилити е точно в такава фаза  Joy Joy Joy Ще видим какво ще стане!

# 304
  • Мнения: 1 113
Здравейте, момичета!
Вчера ми дойде Sad Ама то и аз какво очаквах? Като знам как трудно забременях с Лили, не знам защо си мислех, че втория път ще стане по-лесно. Този месец имам доста работа и нищо няма да правя по въпроса, но от другия - тръгваме отново по доктори и ще правим изследвания.
Лек ден на всички!  bouquet

# 305
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Оф, и аз се присъединявам към това. Вчера се върнах от лекар- надявам се биопсията да не покаже нищо лошо, защото #Crazy. Ама много гадно беше. Усещах как инструмента захапваше частица плът и после дръпване и  ooooh!. Ужас. Ама нали е за добро Tired. Надявам се следващата седмица да е добра. Ще се видим ли в понеделник, мацки? Хайде малко да се поразведрим   bigdance2 Ох, а сега се налага да отида и на работа!!!  SickПисна ми вече!

# 306
  • Мнения: 1 169
аз ходих на лекар вчера и ми каза да изчакам още десетина дена ако не ми дойде ми даде адреса на някакъв лекар да ме предледа казаче може да имам оплодена яйцеклетка но да не се е захванала още  #Crazy

Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 11:06 от gladness

# 307
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Момичета не унивайте, ще има бебоци за всички,  Hug вярвам в това......... Heart Eyes

 Гледайте какво хубава розова лимузина хванах онзиден с фотоапарата...............



# 308
  • София
  • Мнения: 2 493
това да не са два сглобени трабанта ?Simple Smile Много е смешна!

# 309
  • Мнения: 1 169
това да не са два сглобени трабанта ?Simple Smile Много е смешна!



и на мен  ми прилича на удължен трабант  newsm78  hahaha

# 310
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Готин е тарбанта нали голям смях падна като го видях, ето още една снимка на чешки следкиш, като маденка ама укарена........За Вас специално..............

# 311
  • Мнения: 1 169
ох ако са толкова вкусни колкото а хубави  бихизяла 5 безпроблем  Crazyeat

# 312
  • Мнения: 1 169
да  попитам ако случайно съм забременяла дали може да стане нещо от дълго пътуване 20часа някаде ми е пътя четох някаде че небило хубаво май ама за напреднала бременност ли е било незнам  car003 newsm49 motor travel

# 313
  • Мнения: 375
ами с какво ще пътуваш мила?имам приятелка която през цялата бременност летя със самолет ама нали знаеш всичко е много относително.Стискам ти палци да си бременна и много късмет fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

# 314
  • Мнения: 1 169
ами с автобус незнам как ще издържа 20 часа ужас  smile3511 поне там кадето отивам си заслужапа

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт