Отговори
# 315
  • Мнения: 375
ако не е тайна къде мислиш да ходиш? Blush

# 316
  • Мнения: 1 169
ами не е тайна в италия ще ходя за около месец и половина надявам е ако съм  preggo да нямам проблемил аз и то там ще пиша как е минало само да стигна до там

# 317
  • Мнения: 375
стискам ти палци да си бременна и да имаш една безпроблемна бременност и да си изкараш страхотно в италия.и ние другия месец мислим да се прибираме в бг и дано стане едно хубаво морско бебе smile3504.ще чакаме да се похвалиш!!! newsm51

# 318
  • Мнения: 1 169
стискам ти палци да си бременна и да имаш една безпроблемна бременност и да си изкараш страхотно в италия.и ние другия месец мислим да се прибираме в бг и дано стане едно хубаво морско бебе smile3504.ще чакаме да се похвалиш!!! newsm51

благодаря за подкрепата и аз стискам палци да си направите едно бебче в българия  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Гладнес нали ще докладвш от там какво е положението.Ще чакаме новини да знаеш.Колкото до пътуването вярно доста изнервящо е но си заслужава.

# 320
  • Мнения: 1 169
Гладнес нали ще докладвш от там какво е положението.Ще чакаме новини да знаеш.Колкото до пътуването вярно доста изнервящо е но си заслужава.

да разбирасе ще ви държа в течени може да отида на лекар преди да замина в крайна сметка ако съм беменна да ми даде някакви хапчета за задържане  newsm78

# 321
  • Мнения: 375
Гладнес ти прави ли си кръвен тест?

# 322
  • Мнения: 1 169
не за какво се прави като се отиде при лекар нали пак ще разбера ако има нещо newsm78

# 323
  • Мнения: 375
кръвният тест отчита рано бременноста,наи-добре е да си направиш

# 324
  • UK
  • Мнения: 1 351
   Хей... момичета каде сте днес???  Sad  Никой ли няма време за губене...  Wink аз вече от нетурпение и притеснение незнам на кой свят се намирам... днес не сам яла абсолютно нищо... чувствм глад но когато отида да си взема нещо от хладилника и когато видя храната и ми се отява а вече е следобяд... много ми е рано за симптоми и такива неща но мисля че всичко се дължи на чакането и очакването... вие какво мислите...   

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мегита и на мен от два дни ми се гади но го отдавам на внушение.дано при теб да значи нещо.Кога не чакаш да ти дойде?

# 326
  • Мнения: 883
Здравейте!!! Как минаха почивните дни? За мен не бяха много почивни, защото си ходихме на село и там РАБОТА, РАБОТА... Но сега ще започне едно чаканеее, е на какво ли се надявам и аз... като пак не видях да има овулация, въпреки признаците. Може от внушение да се забременява, но и овулация се появява от внушение, да знаете!  Laughing

# 327
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Като чуя,че са минали почивните дни и ми се доплаква, от утре какви смени ме чакат  #Crazy за цялата седмица 6 дванайсет часови мъка, мъка........ама си викам най-добре така, поне няма да се нервирам с бебешките мисли и времето ще мине като нищо...........и после ХОП fertilization  може пък да е за добро..........

в италия ще ходя за около месец и половина надявам е ако съм  preggo да нямам проблеми  аз и то там ще пиша как е минало само да стигна до там
Не забравяй задължително здравна осигуровка за всеки случай ...............Успех.......
Успешна седмица мили момичета....................

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 23:40 от ivalex

# 328
  • Мнения: 1 701
Гладнес, аз вече те чувствам близка. И аз ще чакам с нетърпение да разбера как се развиват нещата при теб. И лек път! Hug

Общи условия

Активация на акаунт