12.06-18.06: По-добрата лятна седмичка!

  • 3 056
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 957
лека седмица! Тук най-после огря слънце, след няколко седмици облаци, дъжд и депресия. Днес в унисон с хубавото време овулирах. Само малко ме е яд, че последните опити датират от снощи към полунощ, а овулацията си я усетих днес към 17 часа, но дано са държеливи плувците и да са оцелели до днес. И днес АТАКААА  Laughing


# 31
  • Мнения: 529
какичка следя ти историята и да си кажа честно бях много очудена, че успя след толкова мъки да направиш хубави фоликули и не ти направиха поне една инсеминация. Да не споменавам, че и цветна снимка нямаш, а те стимулират толкова силно.
За да съм честна трябва да кажа, че Стаменов мрънкаше за снимката още преди тоя цикъл, но понеже на мен не ми се искаше,  Sick и той склони да опитаме само веднъж стимулация. Но сега категорично каза - снимка. А колкото до инсеминацията - и това ми предложи като видя многото фоликули, но аз не се бях настроила за такива процедури.  Rolling Eyes Аз за себе си съм убедена, че имам проблем с дясната тръба /заради операция от апандисит и доста постоянни болки вдясно/, но пък си мисля, че отляво имам шансове, заради двете чертички, които видях закратко през януари.  Sad Но уви, и сега и предния път като ме наблюдаваха, все отдясно се пада ову. #Cussing out
Абе ще я направя тая снимка, няма отърване.  Naughty

# 32
  • София
  • Мнения: 213
kakichka
и аз много  се дърпах за снимката но Стаменов беше категоричен ,че няма да правим инсе без
да е видял тръбите. Е , вярно че си е малко гадничко усещането  по време на снимката , но се преживява.
А пък в крайна сметка е  важно да се постигне желания резултат. Peace

УСПЕШНА СЕДМИЦА НА ВСИЧКИ !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 3 376
Днес изследването й, но този път с влагалищен секрет, се оказа положително Confused Моля ви, обяснете ми, дали единственият вариант да го е пипнала, е по полов път? Защото това няма да е никак приятно, досещате се на къде бия...

Стеф, мисля, че 1во кръвният тест може наистина да не е отчел правилно предната година. До колкото знам няма нито един метод за изследване на хламидия, който да е на 100% надежден!!! И 2ро, някои твърдят, че хламидия може да се хване и от замърсена обществена тоалетна чиния дори... Приятелката да не бърза с обвиненията. Ако ще ги прави, нека да са на друга основа, не на резултата от хламидията Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 553
Здравейте и от мен момичета в този отново дъждовен ден  Hug

Ники, благодаря за палците  Hug, дано  Praynig

Какичка, и аз се дърпах доста за снимката, но няма друг начин  Confused. Особено, ако ще те стимулират е добре поне да си сигурна, че има смисъл. Не е толкова страшно, колкото го описват някои момичета. Вярно, че при всеки е различно, но се преживява. Хайде дано все пак да не стигаш до снимка, стискам ти палци за  EFP въпреки очакванията ти  Praynig Praynig Praynig

elfljo и на теб силно стискам палци  fingerscrossed. Не е късно и вечерта след овуто, а нали казват, че плувците можело и 2-3 дни да изкарат (ако няма проблеми), значи имате шанс, успех!

# 35
  • Мнения: 9 095
Това за замърсяване от тоалетни и не знам си какво...наскоро в коментирана тема за трихомоните стана на въпрос, че тези "оправдания" с тоалетните и хавлиите са само за да не се развалят семейства Simple Smile Не знам къде е истината обаче...Данидан ми писа на лични, та и тя ми обясни, благодаря за отговора Гриз Hug

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 15:12 от .:.Stef.:.

# 36
  • Мнения: 3 376
Това за замърсяване от тоалетни и не знам си какво...наскоро в коментирана тема за трихомоните стана на въпрос, че тези "оправдания" с тоалетните и хавлиите са само за да не се развалят семейства Simple Smile Не знам къде е истината обаче...

Според мен не е точно така. При нисък имунитет човек лесно прихваща бактерии и гъби. Аз например най-редовно си развъждам ентерококи, въпреки че не съм изневерявала никога. Сетих се, че преди време едно момиче беше писало, че приятелят й я оставил след като микробиологията й показала наличие на бактерии Rolling Eyes Смятам, че подобни действия и изказвания са доста крайни. Наистина, ако има изневяра, тя ще проличи по други неща, не по влагалищната микробиология.

# 37
  • Мнения: 1 029
Според мен не е точно така. При нисък имунитет човек лесно прихваща бактерии и гъби.Сетих се, че преди време едно момиче беше писало, че приятелят й я оставил след като микробиологията й показала наличие на бактерии Rolling Eyes Смятам, че подобни действия и изказвания са доста крайни. Наистина, ако има изневяра, тя ще проличи по други неща, не по влагалищната микробиология.
Подкрепям с две ръце.Това е абсурдно.Аз също имам пример с близки приятели.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning Включвам се в темата не с новини, а защото съм в прекрасно настроение /без причина/ и чувствам невероятен прилив на енергия и реших да ви заразя с настроението си и да ви дам от енергията си Hug Не знам как точно става заразяването, но ако имате вирус в компютъра, нека това да е вирусът на доброто настроение Grinning Приятен ден  bouquet

# 39
  • Мнения: 4 030
Леа, много ти благодаря за добрата енергия Simple Smile; тя ме подтикна най-накрая  да си сложа картинка към профила, така де - и аз да съм по шаренка Blush

# 40
  • Мнения: 553
Лея, и аз ти благодаря за настроението  Hug
Наистина имам нужда от повече позитивни мисли днес  Simple Smile
Лек ден на всички   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 4 272
Ееех, и слънчице изгря Sunglasses Още един повод за усмивки. Друг повод - преполовихме работната седмица! Трети повод - утре преполовяваме м.юни и все по-близо е истинското лято Wink
Само не ми се карайте, че спамя темата с празни приказки Embarassed
Искам на всички да ви е много хубаво Hug
Някой да се включи с хубави новини?

# 42
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Хе хе, намерих и аз нещо положително в проблемната ситуация  Laughing Откога искам да позаслабна, а сега килограмите сами бягат.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 529
Викам и аз да се включа, макар че новините не са хубави.  #Cussing out Имам си лелка, токущо ме споходи гадината мръсна  #2gunfire . Но тъй като съм заразена от хубавото настоение на Леа  Heart Eyes , не смятам да се тръшкам и да се вкисвам, даже напротив.  Laughing Наредих си една камара срещички тия дни, ще ходя на бири с приятелки и мисля да се забавлявам добре.
Само една питанка имам  newsm78, до кой ден най-късно мога да направя цветната снимка? Док ми каза "първите чисти дни", което при мен означава около 4-5 ден, но нали няма да ги има в клиниката до 22.06, та това означава, че отивам към 10-11 ден за снимката. Та се чудя няма ли да е късно тогава?

# 44
  • Мнения: 553
Съжалявам Какичка  Cry. Хубаво е, че поне не се отчайваш  Hug За снимката най-добре питай Стаменов като се върне. Аз я правих на 9-ти ден (ама при мен обикновено 6-7 е първият чист ден, та исках да съм сигурна, че лелката е приключила напълно  Wink).

Общи условия

Активация на акаунт