Шейново

  • 12 762
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 179
Носят ги на 3ч  Peace информация за бебето си не получих за 3 дни престой,ходело се в някакъв кабинет в определен час,ако имаш въпроси относно бебето ,но това аз го разбрах месеци след раждането  Confused

# 46
  • Мнения: 2 171
Благодаря за отговорите Hug, макар че много ми се искаше да чуя друго Wink.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Не съм за генералните изводи, но и аз ще се изкажа негативно за д-р Чорбова. Прегледа ме, когато ме приемаха за раждане. Обичам да използвам изречението "Пребърка ме като кофа за боклук, чак акушерката се притесни как дращя по плочките!" - това е истината за мен. Имам обаче позната, която я счита за "свой" гинеколог - много е доволна.
Разни хора, разни предпочитания Simple Smile

Явно с много момичета се отнася като с боклукчийски кофи. Ама кой ни е виновен като сами си я търсим?

Виждам, че поста е стар, но не се сдържах да се изкажа.
Доста е грубичка таЯ докторица  #Cussing out
И да добавя, че аз ама изобщо не съм я търсила. Тя се натресе при мен и моя лекар с "компетентните" си мнения и хамалските си движения  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 2 171
Виждам, че поста е стар, но не се сдържах да се изкажа.
Доста е грубичка таЯ докторица  #Cussing out
И да добавя, че аз ама изобщо не съм я търсила. Тя се натресе при мен и моя лекар с "компетентните" си мнения и хамалските си движения  Crossing Arms

Мдаааа, абсолютно същото ми се случи и на мен Close. Не искам да я виждам повече тая докторка Naughty.

Общи условия

Активация на акаунт