12 пози за кърмене

  • 38 967
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 462
В първия момент се опулих, като видях снимката, ама после ми стана много мило  Heart Eyes Аз не бих се пуснала така, уж съм била модел 6 години, пък все нещо не си харесвам на фигурата  newsm78
След раждането определено има защо  Joy КАкто и да е, отплесвам се.

А, бе, честно да ти кажа и аз се чудих да я пусна ли или не... Пък в крайна сметка не е показано нищо срамно... Е, какво да направя, че не можах да намеря по-облечена... И се замислих, че освен вие едва ли ще я видят много други... Освен ако не тръгнете да я развявате пред мъжете си  Blush. И също така - нали ми виждаш корема  Sick  И като замина темата назад се успокоих... Ама, ей - на! Решихте да ме опозорите пред всички пак!

И още една вчера практикувахме, подсказана ми от последните три: малката виси в бънджито, а аз на колене пред нея... Ама и тази снимка не е за показване  Blush

# 31
  • Мнения: 786
Ние като по-големки наблягаме на №4 и 12.Като прочетох и обяснението от русия сайт,наистина права като си посуква е за успокоение.При нас лягането на корема е малко по-перпендикулярно и така ме ползва и за възглавница  Sad
Но в каквота и поза да е важното е да е!!!

# 32
  • София
  • Мнения: 85
Браво Поли, много си изобретателна Grinning. Направо се засрамих, че до сега си карам все на ена и съща поза. Веднага обаче се заемам да изпробвам 2-3 от позичките.

# 33
  • Мнения: 801
ееее,браво поли,още сега отивам да пробвам някои...май две си харесах за възраста ни

Общи условия

Активация на акаунт