Отговори
# 45
  • Мнения: 222
Съжалявам за загубата ти 
Моите съболезнования...

# 46
  • Мнения: 959
Приеми искрените ми съболезнования,а на теб пожелавам много сили за да продължиш напред.

# 47
  • Мнения: 88
Моите най - искренни съболезнования!

# 48
  • София
  • Мнения: 5 289
Ели мойте съболезнования,много съжалявам за случилото се.Преди няколко години и аз преживях същото,като четях поста ти беше някак все едно аз съм го писала с малки разлики.Цял живот ще съжалявам,че неможах да кажа на майка си за последно,колко много я обичам и колко съм й благодарна за грижите,разбирането,обичта и съветите й,и куп други неща.Днес в молитвите си,винаги й казвам колко я обичам и колко ми липсва,а най-ми е мъчно че не доживя да види внучето си.Мир на праха им! Cry

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Ужасно съжалявам за загубата ти!

# 50
  • Мнения: 3 886
аз на моита и казвам всеки ден (НАЛИ ЗНАЕШ ЧЕ МНОГО ТЕ ОБИЧАМ И НЕМОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ  ТЕБ) абсолютно всеки ден моите съболезнования знам какво е да изгубиш човек бъди силна аз самата загубих и баща и брат баба дядо чичо и  още 2 незаменими за мен същества.  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много ми стана мъчно cry Искренно ти съчувствам...  spoko

# 52
  • София
  • Мнения: 2 181
Моите съболезнования.....

Продължавай да и го казваш,сигурна съм че тя ще те чува.

# 53
  • Мнения: 2 825
Моите най искрени съболезнования, Ели Sad
Бъди силна и вярвай, че тя е знаела колко много я обичаш!

# 54
  • София
  • Мнения: 3 117


за мен това беше майка ми. от години отношенията ни бяха станали приятелски. изчезна наставническия тон и на негово място дойде едно невероятно приятелство.. човека, на когото можех да кажа всичко, на когото можех да разчитам безрезервно и знаех, че няма да ме предаде.
изтърпяла неволите и преборила се с проблемите на родител, отглеждаш сам децата си.  

Моята майка също си отиде преди четири години и половина точно когато се сближихме много и станахме истински приятелки. Стана неочаквано и толкова бързо, че не успяхме нищо да си кажем, за което страшно съжалявам....Съчувствам от цялото си сърце за голямата загуба и се надявам всички мами, които четат постинга ти, да последват съвета ти; бих добавила от себе си:  не само да казваме на майките си, че ги обичаме, но и ежедневно да се опитваме да го показваме с делата си и отношението си.
Ако имаш нужда някой ден да си поговориш с някого, който е преживял същото като теб, аз съм насреща.
Целувки!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 210
Моите най-искрени съболезнования! Съжалявам много за тази ужасна загуба.
Едва ли има нещо, което може да те утеши в този момент, ще ти кажа аз как си въобразявам, 4е ме 4уват скъпите ми хора, които ве4е ги няма- в църква или вкъщи паля свещички в тяхна памет и си мисля , 4е могат да видят моята оби4 към тях в тези моменти... Сигурна съм, 4е и ти ще намериш своя ритуал , с който да продължиш да казваш "обичам те" на своята мама.
Нека почива в мир. Praynig

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Елито - знам, как се чувстваш, знам какво преживяваш, знам колко е тежко и как боли....знам, че времето не лекува, знам, че от празнината вее много хлад и студ и мъка и гняв и разочарование и сълзи и безразличие към всичко в тоз момент...
Прегръщам те и в мига в който видя моята майка, ще я прегърна и от твое име. Обещавам  Peace

Мир на душата на майка ти  Sad, Дано ТАМ й е по-добре...

аз дни наред само седях на компа и слушах музиката, която е "под" 2-те рози в подписа ми...  Tired

# 57
  • Мнения: 5 299
Много мъчно ми стана. Моите съболезнования...

# 58
  • Мнения: 1 153
Моите съболезнования,аз  мойта майка много я обичам и се старая да и го казвам и да и го показвам,макар и да се караме Cry

# 59
  • Мнения: 2 212
Моите най-искрени съболезнования Flowers Rose Flowers Rose

Майка ми е загубила майка си преди почти вече 18 години, твърде рано и твърде нелепо...също без възможност да и каже и покаже това, което е искала...но знай, че майчината обич никога не умира...майките винаги закрилят децата си и когато останеш насаме със себе си и й кажеш това, което не си успяла, сигурна съм тя ще го знае...и тя сигурна съм не иска сега да страдаш...Бъди силна! Прегръщам те!

Общи условия

Активация на акаунт