Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39 849
Ели прегръщам те. Сякаш в поста си разказваш моя живот, само с разликата, че аз гледам дъщеря си сама.
На моята мама няма да мога да се обадя, но ще й напиша смс. И ще се моля да пребори болестта си.

# 61
  • Мнения: 1 418
Няма такава болка.....БЪди много силна.Казват,че времето лекува...За съжаление добрите хора си отиват рано от този свят.Сигурно Господ ги иска за себе си.........
Моите искрени съболезнования.

# 62
  • Мнения: 4 629
Моите съболезнования за загубата ти Flowers Rose

# 63
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ели, съжалявам за огргомната ти загуба!  Flowers Rose
При първа възможност, ще изпълня заръката ти!

# 64
  • Мнения: 165
Prijive i go kazvah i pokazvah vseki den ot 3godini mama ve4e q nqma a tolkova mi se iska da go kazvam no nqma na kogo..............kazvam go na sina si na maja si  i mislenno na mama.Eli  moite nai-iskreni saboleznovaniq Flowers Rose Flowers Rose badi silna i ne zabravqi da kazva6 na tvoeto malko angel4e kolko mnogo go obi4a6!

# 65
  • Мнения: 289
Моите съболезнования, Ели!
Знам колко боли... Cry

# 66
  • Мнения: 5 140
Искрено съжалявам Ели за загубата. Praynig
Бъди силна!

# 67
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много мъчно и тъжно ми стана. Мойте съболезнования.
На мен това ми е най- големия страх- от загубата на близки... Аз също съм приятелка и двамата ми родители и ги обичам много. Още утре ще им кажа колко много ги обичам и колко съм им благодарна за всичко.
Говори си с нея и й кажи сега колко много я обичаш- сигурна съм, че ще те чуе.

Вечна й памет. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 68
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Маме, разрева ме...
моите съболезнования.....

# 69
  • Мнения: 781
Вратата леко се отваря
и някой през прага тихо минава..
с очите си го търся, със сърцето го намирам,
сълзите пресъхват и спокойна заспивам....

Мойте съболезнования, наистина е тежко, това е един от най-тежките моменти в живота, които рано или късно настъпват. Cry Аз загубих баща си преди три месеца и част от мен си отиде с него завинаги...понякога си мисля, че продължава да е с мен и ме подкрепя от някъде, но въпреки това ужасно ми липсва и винаги, докато дишам, ужасно ще ми липсва!!!

И всичко отново за мене се връща...
за сбогом ми махаш пред нашата къща,
но после тихичко в сърцето се завръщаш...
и пак ме обичаш, и пак ме прегръщаш.....

# 70
  • София
  • Мнения: 4 423
Приеми мойте съболезнования, разбирам ти прекрасно...преди няколко години и аз загубих прекрасната ми майчица...
В този момент, дни преди раждането... толкова силна нужда имам от нейната подкрепа, че ми идва да крещя.....

# 71
  • Мнения: 3 861
Моите съболезнования  Sad

Бих искала да изпълня заръката ти, ах как искам...., но не мога
Този път няма да мога да подам ръка за пореден път, а колко ми липсва майка ми, но не мога винаги да прощавам, този път няма да мога...., а как ми се иска да я прегърна Cry

Дано господ ни даде времето да изживеем проблемите и някой ден да се  прегърнем и да ми даде силите да и простя Cry Cry Cry

# 72
  • Мнения: 1 313

Моите съболезнования, Ели!

# 73
  • Мнения: 4 390
Моите съболезнования! Sad

# 74
  • Мнения: 822
Ели,и аз съжалявам много... Cry
Зная,че нищо не е в състояние да те утеши.Както са казали момичетата,празнотата ще остане...И след две и след двадесет години пак ще я има...
В такива случаи ни остава само да се хванем както удавници за най-близките и обични за нас хора.Ти имаш твоята дъщеричка...Обичай я!...А майка ти със сигурност е била много щастлива с дъщеря като теб...Повярвай,че тя бди някъде над теб!Така може да ти е по-лесно да продължиш... Praynig
И аз се опитвам да казвам и показвам на моята майка,колко много я обичам.Но мисля,че това майките наистина винаги го усещат и без думи...

Общи условия

Активация на акаунт