Има ли мъже които не изневеряват?

  • 25 489
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 7 163
Според мен това дали изневеряваш не е до пол, а до човек. Имам няколко приятелки (семейни), които са доста услужливи Laughing, а са зрели и интелигентни хора.

ами кажи на тези твои приятелки, че така не е хубаво да се прави Mr. Green, т.е. всички да ги знаят Mr. Green Mr. Green

и някак си никак не ми звучи хармонично "услужливи", а в същото време зрели и интелигентни хора Wink
Аз не казвам на хората как да си живеят живота, приемам ги такива каквито са. Относно интелекта, явно имаме различни критерии за интелигентни хора, защото не мисля, че изневерявата се свързва хармонично с нисък интелект. Stop

# 226
  • Мнения: 98
Да!Има!Моят съпруг не изневерява!Обожавам го и той мен!Така е вече 10 години,през август имаме юбилей Heart Eyes..Пожелавам си дълъг и все така щастлив семеен живот newsm51

# 227
  • София
  • Мнения: 36 165
Мисля, че не. Който не го е направил досега, ще го направи по-късно.
Цял един живот да спиш само с една жена  newsm78 -това би накърнило мъжкото достойнство.Мъжът е ловец по природа, кодирано е в него да преследва и да покорява, както и да пръска семето си. Няма да е мъж, ако не е такъв.
Осъзнавам това, въпреки че и на мен не ми е приятно, но зная че изневярата при мъжа, неможе да се сравни с изневярата при жената.
Те преследват и търсят секс, докато при  жените причината е сърцето и чувствата.
Моят мъж дали ми е изневерявал - сигурно.
Как се чувствам, ако е истина - не ми пука.
Получавам и имам всичко което искам. Той е все още с мен и показва, че иска да е с мен.
Би направил всичко за мен.
Не ми е показал, че ми изневерява , а и аз не съм   усетила такова нещо.
Какво ще направя ако разбера - незная, зависи как се почувствам.

# 228
  • Мнения: 38
Има разбира се! Мъжете, които не са срещнали мен не са изневерявали! Хехе - майтапя се де  Grinning

# 229
  • софия
  • Мнения: 555

 Току-що зададох този въпрос на мъжът ми и той каза че бил от тези дето не изневеряват Thinking От три години сме семейство (а от десет заедно) и се кълне че не ми е изневерявал.Въпроса обаче е какво разбира под изневяра...Защото за мен изневяра е и целувка по бузата с друга жена,флиртуване ,прегръщане....Дори един поглед към друга.
По този повод се сетих как прибирайки се с малката от провинцията слагам да пера и от пералнята изскачат едни прашки... #Cussing out Полудях и замалко да има развод,ама се оказа че са на сестра ми,която ни беше на гости.Тя беше преровила половината свят да си ги намери,а те къде били...Да ви призная честно,бая ми се сви стомаха тогава... Sad
С две думи - да,има мъже които не изневеряват,но май са малцинство.
ЕЙ МИЛА А ЗНАЕШ ЛИ ПОГОВОРКАТА
КОЙТО ИМА БАЛДЪЗА Е*Е ДВА Г***?
НЕ ИСКАМ ДА ТЕ ПОДСТРЕКАВАМ, АМА ТИ УЖ СИ ПОДОЗРИТЕЛНА ПЪК ЗА НАЙ-ПОДОЗРИТЕЛНОТЕ НЕ СИ СЕ СЕТИЛА.
ПО МОЯ СТАТИСТИКА МЪЖЕТЕ ИЗНЕВЕРЯВАТ С НАЙ-БЛИЗКИТЕ ПРИЯТЕЛКИ НА ЖЕНИТЕ СИ, ЗА ДА НЕ Е СЪМНИТЕЛНО.
НО ПЪК ИЗНЕВЕРЯВАТ ГОЛЯМА РАБОТА.... НИЕ ЩЕ ИМ ХАРЧИМ ПАРИТЕ И ЩЕ ИМ РАЖДАМЕ ДЕЦА - ТАКА ИМ СЕ ПАДА  Sunglasses

# 230
  • софия
  • Мнения: 555

 Току-що зададох този въпрос на мъжът ми и той каза че бил от тези дето не изневеряват Thinking От три години сме семейство (а от десет заедно) и се кълне че не ми е изневерявал.Въпроса обаче е какво разбира под изневяра...Защото за мен изневяра е и целувка по бузата с друга жена,флиртуване ,прегръщане....Дори един поглед към друга.
По този повод се сетих как прибирайки се с малката от провинцията слагам да пера и от пералнята изскачат едни прашки... #Cussing out Полудях и замалко да има развод,ама се оказа че са на сестра ми,която ни беше на гости.Тя беше преровила половината свят да си ги намери,а те къде били...Да ви призная честно,бая ми се сви стомаха тогава... Sad
С две думи - да,има мъже които не изневеряват,но май са малцинство.
ЕЙ МИЛА А ЗНАЕШ ЛИ ПОГОВОРКАТА
КОЙТО ИМА БАЛДЪЗА Е*Е ДВА Г***?
НЕ ИСКАМ ДА ТЕ ПОДСТРЕКАВАМ, АМА ТИ УЖ СИ ПОДОЗРИТЕЛНА ПЪК ЗА НАЙ-ПОДОЗРИТЕЛНОТЕ НЕ СИ СЕ СЕТИЛА.
ПО МОЯ СТАТИСТИКА МЪЖЕТЕ ИЗНЕВЕРЯВАТ С НАЙ-БЛИЗКИТЕ ПРИЯТЕЛКИ НА ЖЕНИТЕ СИ, ЗА ДА НЕ Е СЪМНИТЕЛНО.
НО ПЪК ИЗНЕВЕРЯВАТ ГОЛЯМА РАБОТА.... НИЕ ЩЕ ИМ ХАРЧИМ ПАРИТЕ И ЩЕ ИМ РАЖДАМЕ ДЕЦА - ТАКА ИМ СЕ ПАДА  Sunglasses

# 231
  • Мнения: 155
Има разбира се! Така, както има и такива, които изневеряват!

# 232
  • Мнения: 5 317
Ами сигурно има.  33uu

# 233
  • Мнения: 2 675
Мисля, че не. Който не го е направил досега, ще го направи по-късно.
Цял един живот да спиш само с една жена  newsm78 -това би накърнило мъжкото достойнство.

хмм, то ако на този мъж му се "накърнява достойнството" от това, тогава - да.
а относно - "Цял един живот да спиш само с една жена " - ами ако не е била само една, значи ли че няма да изневери.?

# 234
Имам един приятел на семейството,който казва така-всеки във даден етап от живота си изневерява , бил съм и от двете страни -но много е гадно да си от страната на прецакания Sick

Дали и аз ще го направя незнам....но наистина боли когато ми го сториха на мен!

# 235
  • София
  • Мнения: 36 165
- ами ако не е била само една, значи ли че няма да изневери.?
Щом не е била само една - то това си е изневяра - поне според мен.

Цитат
Цял живот да спи само с една жена
имам в предвид след като е вече семеен - от 25-30 годишна възраст до смърта си
Това са 30-40 год., а може и 50 - цял един живот ..... Wink

# 236
  • Мнения: 2 675
Имам един приятел на семейството,който казва така-всеки във даден етап от живота си изневерява

ей с това някак си не мога да се съглася....
а и кой какво разбира под изневяра в една връзка....то си зависи от връзката и установените взаимоотношения

# 237
  • Мнения: 704
Не, няма... Sunglasses

# 238
  • Мнения: 2 675

достигнала си до този извод въз основа на дългогодишните ти наблюдения върху мъжете и собственият ти живот ли?

# 239
  • Мнения: 677
май се отнесохте от темата,а тя беше -Има ли мъже които не изневеряват?та казвам аз-ИМА!също така има и мъже,които не пият,не шофират,не пушат,не ядат месо,ходят на курсове по икебана,а някои даже разбират и от оверлог...мъже има всякакви,лично аз съм имал периоди,в които съм бил склонен и периоди в които и през ум не ми минава такава мисъл...обаче до сега не съм успял да хвана зависимоста им...освен тва един приятел казва-"изневяра е ако те хванат...инъче- не е...", а тук като Ви чета ми идва да Ви поръчам от онея табелки,помните ги-ОБРАЗЦОВ ДОМ...а как по-точно разбирате,че мъжа до вас не ви изневерява?очаквате ли вечер като се прибере и да ви каже-скъпа,днес измих колата,купих памперси на децата,оправих секретарката и пуснах тото с числата на рожденните ни дати...съвет от мен-опитайте с хипноза!ха да видим тогава резултатите

 smile3508

Общи условия

Активация на акаунт