Има ли мъже които не изневеряват?

  • 25 396
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 978
.......а как по-точно разбирате,че мъжа до вас не ви изневерява?очаквате ли вечер като се прибере и да ви каже-скъпа,днес измих колата,купих памперси на децата,оправих секретарката и пуснах тото с числата на рождените ни дати...съвет от мен-опитайте с хипноза!ха да видим тогава резултатите smile3508

Ами и аз това се чудя на някои...как могат да го твърдят на 100% newsm78

Обаче пък това със съвета го знам и аз...Когато казваш истината малко хора ти вярват Mr. Green

# 241
  • Мнения: 704

достигнала си до този извод въз основа на дългогодишните ти наблюдения върху мъжете и собственият ти живот ли?

Фактът на изневярата, сам по себе си, не е достатъчно основание за притеснение. Simple Smile

Важно е обаче да се уточни какво се има в предвид под "изневяра"; твърде е възможно всеки един от пишещите тук да влага различно смислово значение.

П.С. "Собственият ми живот" е частен случай и не представлява интерес. Sunglasses

# 242
  • Мнения: 3 360
Моят май досега /за 7години брак/МИСЛЯ ,че не ми е изневерявал.Ама то чевек никога не може да е сигурен Thinking Rolling Eyes Laughing

# 243
  • Linz
  • Мнения: 11 619
...а как по-точно разбирате,че мъжа до вас не ви изневерява?
Ами не прочете ли колко отговори има от рода на: "с мъжа ми сме се разбрали, ако ни се случи нещо такова да си го кажем и да се разделим..." - нещо уникално тъпо според мен и явно смятат мъжа си за пълен идиот.

# 244
  • Мнения: 1 493
Или си имат пълно доверие !

# 245
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Или си имат пълно доверие !
Ако дилемата е да оправдае доверието или да запази брака си, интересно каквъв ще е изборът на мъжа Thinking Аз мисля, че е наивно да се очаква първото, а ти?

# 246
  • Мнения: 1 493
Ако иска да си запази брака, не би злоупотребил с доверието. Щом го е направил, брака не му е нужен или му тежи.

# 247
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако иска да си запази брака, не би злоупотребил с доверието. Щом го е направил, брака не му е нужен или му тежи.
Тук да се изкажат мъжете... Не мисля, че много от тях ще се съгласят с теб (дори и тези, които НЕ изневеряват)... Според написаното от теб излиза, че кръшват (дори еднократно) само тези, които искат развод Crazy

# 248
  • Мнения: 1 493
Аз не приемам "кръшването" , дори и еднократно ! За мен това е предателство, т.е. край !

# 249
  • Мнения: 819
...а как по-точно разбирате,че мъжа до вас не ви изневерява?
Ами не прочете ли колко отговори има от рода на: "с мъжа ми сме се разбрали, ако ни се случи нещо такова да си го кажем и да се разделим..." - нещо уникално тъпо според мен и явно смятат мъжа си за пълен идиот.

 Peace Много съм съгласна с това! Още повече познавам 2-ма такива,които веднага си казаха,ама с надеждата не да се разделят,а да им простят и едва ли не да им стиснат ръката заради честността им!  Shocked Е,и двамата са разведени поради тази причина и много съжаляват- не,че са кръшнали,а че са си казали сами,и то без никой да ги подозира и да ги притиска.
А защо ли си мисля,че ако всички се разделяха след първата изневяра, то семейните двойки щяха на пръсти да се броят?

# 250
  • софия
  • Мнения: 555
абе момичета на вас не ви ли се иска понякога да хапнете по някоя кисела слива, за да си кажете яяяя мойта райска ябълка била много сладка.
който иска изневерява който не иска или няма с кой - не изневерява. толкова е просто. смешно е това че вие сте убедени че мъжете ви са верни или пък щом прави секс с друга жена значи не ви уважава или обича - та мъжа е завоевател по природа.

# 251
  • Мнения: 4 473
 newsm10 Точно така, mama_hero!

# 252
  • Мнения: 2 674
абе момичета на вас 1.не ви ли се иска понякога да хапнете по някоя кисела слива, за да си кажете яяяя мойта райска ябълка била много сладка.
2.който иска изневерява който не иска или няма с кой - не изневерява. толкова е просто. 3.смешно е това че вие сте убедени че мъжете ви са верни или пък щом прави секс с друга жена значи не ви уважава или обича - та мъжа е 4.завоевател по природа.

1. не ми се иска,щото си знам ябълката колко е сладка, хапнала съм си отдавна от сливите и не са ме удовлетворили като вкус
2. ей в това не виждам смисъл , то си е ТАКА, просто е излишно
3. еми кво да праиш смешно е , не съм  убедена -  аз си го знам това
4.завоевател - да , но има и др. важни за него неща
абе мисълта ми е ,че не може всички мъже да се поставят под един знаменател. Както и да се обобщава за Всички хора дадено нещо от собствен опит и преживявания
 

# 253
  • Мнения: 1 422
Ако иска да си запази брака, не би злоупотребил с доверието. Щом го е направил, брака не му е нужен или му тежи.

В живота няма само бяло и черно. Даже точно тези цветове изобщо ги няма. Командват отсерките на сивото  Joy Joy или пък разни шарени цветове - ето, аз обожавам розово, но пък на друг ще му е лигаво.... всичко това с цел да кажа, че хората различно разбират поведението. Важно е на какво държиш повече. Дали флиртъте изневяра, дали лиготенето с колегите (и колежките) е изневяра, дали целувките по бузите и хващането за ръка на близките приятели е изневяра. Още в самото начало на темата една дама беше написала, че нейното понятие за изневяра е супер тясно - едва ли не, ако мъжът й не е залепен за нея и не й се кълне във вежна вярност по 2 пъти на ден, й изневерява. За мен пък не е така, важното е аз да усещам близостта ни.

Понятието за доверие е различно. Споделянето е различно. Доказването на партньора, че той е най-мажният човек на света става по различни начини. Изобщо любовта е различна. И не мисля, че при преживяна и доказана изневяра, невинният партньор трябва да се чувства и държи като многострадална геновева, ако виновният с поведението си показва, че смята постъпката си за своя грешка.

# 254
  • Мнения: 98
здравейте момичета ! направо ме раздрусахте с тази дискусия! вярно - никога не съм била 100%сигурна , защото ги знаем мъжете колко им е слаб ангелът ! а и никоя от нас , която има брак над 7 години не може да каже , че нито веднъж , ама нито веднъж не е била привлечена от друг мъж . И тук вече въпросът опира до морал , ценностна система и пр.
Дори и да не ми е изневяравал никога моят мъж , аз никога не съм се заблуждавала , че вижда само мен - всяка жена е привлекателна с нещо ... и мъжете го виждат

Общи условия

Активация на акаунт