Има ли мъже които не изневеряват?

  • 25 345
  • 293
  •   1
Отговори
# 285


[/quote]


Блазе им на вярващити...... smile3521
[/quote]




.....  техен  е  пътя  небесен ... Confused

# 286
  • Мнения: 2 673

Блазе им на вярващити.Всеки си мечтае за''  розов'' живот ,но често пъти когато най малко очаква той става ''черен''.

ех, Таничка аз не завиждам на горчивият ти опит с мъжете....... Whistling

# 287
  • Мнения: 494

Блазе им на вярващити.Всеки си мечтае за''  розов'' живот ,но често пъти когато най малко очаква той става ''черен''.

ех, Таничка аз не завиждам на горчивият ти опит с мъжете....... Whistling

Мъжете в живота ми винаги са били двама и опитът ми никога не бил горчив. А ти не бъди винаги толкова сигурна ,защото разочарованието ти в лошия случай ще бъде 100%. Peace

# 288
  • Мнения: 2 673

Блазе им на вярващити.Всеки си мечтае за''  розов'' живот ,но често пъти когато най малко очаква той става ''черен''.

ех, Таничка аз не завиждам на горчивият ти опит с мъжете....... Whistling

Мъжете в живота ми винаги са били двама и опитът ми никога не бил горчив. А ти не бъди винаги толкова сигурна ,защото разочарованието ти в лошия случай ще бъде 100%. Peace

как тогава изхождаш от това - "Блазе им на вярващити.Всеки си мечтае за''  розов'' живот ,но често пъти когато най малко очаква той става ''черен''."- относно изневеряващите/изневерените...след като не ти се е случвало. Може би така си чувала?
Ако е така , то се отнася за този ,от когото си го чувала, щото не познаваш нито мен, нито мъжа ми. Peace

Нищо лично. Просто ме дразни ,когато се говори в общият случай, а - личният се отрича и дамгосва..............
Хора всякакви....

# 289
  • Мнения: 1 517
Семейство сме от 1997 г.и до сега нито аз съм изневерявала на мъжа ми, нито той на мен!
Очаквам бурните ви аплодисменти! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Надявам се и при нас да е така!!!  newsm10  Не съм го хващала, ама знае кли човек  Thinking
На коя дата сте? Ние - 18 октомври

# 290
  • Мнения: 1 517
Вярността не е равна на любов, нито пък изневярата е равна на предателство. Има такива, които много държат на семейството си, но се случва да кръшнат. Както и такива, които не са кръшкали никога, но това не ги прави добри съпрузи. Всеки има моменти на слабост, но да казва, че с първата чисто физическа изневяра се слага край на дългогодишен брак е несериозно и повърхностно. Освен това при привличане (нещо, което се случва често) е по-добре една изневяра само на физическо ниво, отколкото по-продължително емоционално увлечение.
newsm10
И аз подкрепям напълно.

# 291
  • Мнения: 819
Семейство сме от 1997 г.и до сега нито аз съм изневерявала на мъжа ми, нито той на мен!
Очаквам бурните ви аплодисменти! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Надявам се и при нас да е така!!!  newsm10  Не съм го хващала, ама знае кли човек  Thinking
На коя дата сте? Ние - 18 октомври

# 292
  • Варна
  • Мнения: 25 252
ДА, аз. Дори и анономно да се логна, пак това ще отговоря. А за причините - те са много, но първата е, че я ОБИЧАМ!

Обичаш я значи? Това с обичането е нещо  поистъркано, незнам дали и тя ти вярва. Я кажи няколко и от другите много причини.
Според мен най-възпиращата причина за мъжете е: А си го направил, а съм ти го върнала!!!


На мен пък точно причината, която посочваш, ми изглежда абсурдна!
Да не изневеряваш, защото обичаш, е най-естественото нещо на света!


# 293
  • софия
  • Мнения: 555
Чета и се питам... толкова ли е важно да не изневерява? Щом нещо му липсва човек си намира начин да си го получи. Никога не питам къде е бил и какво е правил, важното е че се връща вкъщи нали?  Peace Не искам да ровя във вещите му, пък и мисля че няма смисъл. И затова се числя към групата на онези " сигурните" дето мъжете не им изневеряват  Mr. Green
Ей тва е истината  newsm10
Всеки има право налично пространство. Нека му го дадем, за да бъдем щастливи после заедно

Общи условия

Активация на акаунт