Има ли мъже които не изневеряват?

  • 25 399
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вярността не е равна на любов, нито пък изневярата е равна на предателство. Има такива, които много държат на семейството си, но се случва да кръшнат. Както и такива, които не са кръшкали никога, но това не ги прави добри съпрузи. Всеки има моменти на слабост, но да казва, че с първата чисто физическа изневяра се слага край на дългогодишен брак е несериозно и повърхностно. Освен това при привличане (нещо, което се случва често) е по-добре една изневяра само на физическо ниво, отколкото по-продължително емоционално увлечение.

# 256
  • Мнения: 3 886
 Joy hahaha моя казва че е единствения верен мъж hahaha bowuu hahaha Joy

# 257
  • Мнения: 677
Joy hahaha моя казва че е единствения верен мъж hahaha bowuu hahaha Joy
плагиат!и аз така казах  Mr. Green

# 258
  • софия
  • Мнения: 555
Joy hahaha моя казва че е единствения верен мъж hahaha bowuu hahaha Joy
плагиат!и аз така казах  Mr. Green

то и по голо дупе да те фанат пак отричай - туй дупе не е мойто

# 259
  • Мнения: 2 657
Вярността не е равна на любов, нито пък изневярата е равна на предателство. Има такива, които много държат на семейството си, но се случва да кръшнат. Както и такива, които не са кръшкали никога, но това не ги прави добри съпрузи. Всеки има моменти на слабост, но да казва, че с първата чисто физическа изневяра се слага край на дългогодишен брак е несериозно и повърхностно. Освен това при привличане (нещо, което се случва често) е по-добре една изневяра само на физическо ниво, отколкото по-продължително емоционално увлечение.
newsm10

# 260
  • Мнения: 3 886
Joy hahaha моя казва че е единствения верен мъж hahaha bowuu hahaha Joy
плагиат!и аз така казах  Mr. Green

то и по голо дупе да те фанат пак отричай - туй дупе не е мойто




 хехе тва ми хареса    ам ти така казваше ама само ти си знаеш че си общ нали Money Flutter Party Mr. Green Heart Eyes Rolling Eyes  bouquet

# 261
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Joy hahaha моя казва че е единствения верен мъж hahaha bowuu hahaha Joy
плагиат!и аз така казах  Mr. Green
Всички така казват Mr. Green И моят разправя, че няма друг толкова верен мъж като него Laughing

# 262
  • Мнения: 15 619
Надявам се да е моят / който не изневерява /, иначе свят ще му се завий....

# 263
  • Мнения: 27
Според мене няма такива, който да неизневеряват, или са много малко.
Мисля си , че рано или късно се случва дали е мимолетна забежка е друг въпрос.
Имам няколко приятелки любовници на женени мъже и на нито един жена му не се съмнява, те винаги се прибират на време, винаги са  мили, не им звънят телефоните през ноща и т.н. така, че смятам, че ако един мъж го прави интелигентно жена му никога няма да разбере.
Аз не бих искала мъжът ми да ми изневерява, но ако го прави неискам и да разбирам.
Аз съм на същото мнение newsm10

# 264
  • Мнения: 494
Joy hahaha моя казва че е единствения верен мъж hahaha bowuu hahaha Joy
плагиат!и аз така казах  Mr. Green
Всички така казват Mr. Green И моят разправя, че няма друг толкова верен мъж като него Laughing

Ще ме пукнете бе хора . smile3532Ние май сме си взели най верните мъже .Що ли и моя тъй казва? newsm78

# 265
  • Мнения: 3 886
Joy hahaha моя казва че е единствения верен мъж hahaha bowuu hahaha Joy
плагиат!и аз така казах  Mr. Green
Всички така казват Mr. Green И моят разправя, че няма друг толкова верен мъж като него Laughing

Ще ме пукнете бе хора . smile3532Ние май сме си взели най верните мъже .Що ли и моя тъй казва? newsm78


 я го питаи да не са братовчеди с моя ако се окажат тъи щти кажа аз защо така казва и твоя Mr. Green Heart Eyes Joy hahaha

# 266
  • Мнения: 494
Joy hahaha моя казва че е единствения верен мъж hahaha bowuu hahaha Joy
плагиат!и аз така казах  Mr. Green
Всички така казват Mr. Green И моят разправя, че няма друг толкова верен мъж като него Laughing

Ще ме пукнете бе хора . smile3532Ние май сме си взели най верните мъже .Що ли и моя тъй казва? newsm78


 я го питаи да не са братовчеди с моя ако се окажат тъи щти кажа аз защо така казва и твоя Mr. Green Heart Eyes Joy hahaha


Знам ли може пък и една майка да ги е раждала .Я кажи сега? Laughing

# 267
Чудя се с каква увереност  някои твърдят , че техният мъж  не им е изневерил :/
По - добре е да  поставите  една  думичка "мисля" или "почти съм сигурна"  и пр. поне  от  суеверие ... Никога  не можете  да  сте сигурни !!!

# 268
  • Мнения: 1 451
Чудя се с каква увереност  някои твърдят , че техният мъж  не им е изневерил :/
По - добре е да  поставите  една  думичка "мисля" или "почти съм сигурна"  и пр. поне  от  суеверие ... Никога  не можете  да  сте сигурни !!!


 newsm10

# 269
  • Мнения: 2 674
Чудя се с каква увереност  някои твърдят , че техният мъж  не им е изневерил :/


АЗ го твърдя! Sunglasses
ако си зададеш въпроса " По какво личи ,че мъжа ми изневерява?"- защото то си личи! Нито един от признаците не е характерен при мъжа ми. Затова  твърдя, че не ми изневерява. Wink

Общи условия

Активация на акаунт