Май влизам в депресия, а самотата хич не помага

  • 4 987
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 330
Не мисля, че съветите към автора да смени държавата са удачни. Да смени града си, отивайки в по-голям - ок, но не и държавата. За един асоциален, срамежлив, притеснителен човек - това би било равностойно на допълнително смачкване и комплексиране. Нагледал съм се на примери с далеч по-социални и контактни хора, които се прибират обратно затворени и необщителни. При автора, дори не стои като рисков елемент, за мен, по-скоро, негативното влияние е неизбежно.

# 31
  • Мнения: 11 505
А загубенякът от Нотинг Хил, който замина за Хамерика и се върна с три мацурляка? Laughing

# 32
  • Мнения: 330
А загубенякът от Нотинг Хил, който замина за Хамерика и се върна с три мацурляка? Laughing
Извикваш усмивка със спомена за него. Загубенякът имаше очарователен британски акцент и гащите на каките падаха сами.

# 33
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 283
Че кой го съветва да сменя държавата? Дадох му за пример начина на мислене. Негова си работа. 1000 човека му повтарят тук едно и също, той си знае неговата песен.
Жалко за такива малди, без никакъв живец в себе си.

# 34
  • Мнения: 11 505
А загубенякът от Нотинг Хил, който замина за Хамерика и се върна с три мацурляка? Laughing
Извикваш усмивка със спомена за него. Загубенякът имаше очарователен британски акцент и гащите на каките падаха сами.

Май беше "Love Actually", а не Нотинг Хил...

# 35
  • Мнения: 330
Вики, неслучайно не съм те цитирал. Аз не контрирам твой съвет. Някой друг бе дал такъв, а отговорът ми под твой пост те оставя с усещане, че ти опонирам.
Точно от "Love Actually" е, но бе излишно да поправям😂

# 36
  • Мнения: 9
Спортът ще ти помогне не само да откриеш нови запознанства, но и да се раздвижваш, имайки в предвид естеството ти на работа. Помисли какви хора искаш да срещнеш и прецени къде би могъл да се запознаеш с тях. Simple Smile
Успех!

# 37
  • София
  • Мнения: 7
8 часа работиш, 8 часа спиш, а останалите 8 просто си висиш? Леле, ако бях на 27 ....
Нямаше да се хвана с теб, защото просто няма къде да се засечем!😁
Каква музика слушаш?

Слушам всякакъв вид музика и обичам музиката и да танцувам. Всъщност идеята за танци не е лоша .

# 38
  • Мнения: 1 726
И двамата ги изкарахте някакви изроди, само защото не са като болшинството. Аз ако съм мацка и си търся гадже ще търся точно такъв - да е романтичен, да чете книги, да пише грамотно, да спортува, но да не е нацепен батка, да не се вълнува от 20-годишни БеЕмВета и плеймейтки, да не ходи по кръчми и дискотеки, да не търси еднократни забивки и т.н. Много се радвам, че има все още такива млади мъже.

По темата: както казах и на Igorek, вземи си куче и го разхождай в парка. Жените се впечатляват от мъже с кучета ( стига да не са питбули). Изглеждат им по-сериозни, мили и грижовни. Или се запиши на народни или латино танци. Във фитнеса също можеш да завържеш приятелства или да срещнеш готина мацка.

# 39
  • София
  • Мнения: 7
И двамата ги изкарахте някакви изроди, само защото не са като болшинството. Аз ако съм мацка и си търся гадже ще търся точно такъв - да е романтичен, да чете книги, да пише грамотно, да спортува, но да не е нацепен батка, да не се вълнува от 20-годишни БеЕмВета и плеймейтки, да не ходи по кръчми и дискотеки, да не търси еднократни забивки и т.н. Много се радвам, че има все още такива млади мъже.

По темата: както казах и на Igorek, вземи си куче и го разхождай в парка. Жените се впечатляват от мъже с кучета ( стига да не са питбули). Изглеждат им по-сериозни, мили и грижовни. Или се запиши на народни или латино танци. Във фитнеса също можеш да завържеш приятелства или да срещнеш готина мацка.

Благодаря за идеите. Обмислям варианта за салса или народни танци, което ще дорпинесе за запълване на времето и отърсване от рутината. А пък където има нови запознанства с хора, винаги е интересно, тъй като хората са различни.

# 40
  • София
  • Мнения: 38 590
Още един глас за куче.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Той, ако поначало не е фен на животните, е безсмислено да му давате подобни съвети, защото гледането на куче е ангажимент за поне десетина години напред и човек трябва хубаво да си помисли дали е готов да поеме тази голяма отговорност. За да не се стига до заключението: "Нямам възможност да го гледам повече...".

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 24 839

Честно казано на мен отдавна е спрямо да ми пука какво точно мислят хората.
И да, скоро си хващам шапката. Но е факт, че чуждото мнение може да отваря или затваря врати.

Явно, не е точно така- второто ти изречение опровергава първото.
Мисля си, че "хващането на шапката" не оправя положението, защото от себе си не можеш да избягаш.

# 44
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 775
The Siren of Titan-какво точно ти каза гаджето ти, като те заговори?

Такава съм-ако не си служи добре с думите, ще му е трудно в Елмаз. На ''Здравей, как си'' никоя няма да му отговори.

Подкрепям armyhousewife със съвета за куче. Бях свидетел на това, как с братовчедка ми разхождахме кучето ѝ и едно момиче я пита дали може да го погали. Дори и да не обича животни, все ще има някой познат с куче, и ще го взима от време на време да го разхожда.

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 18:12 от Natael-1485

Общи условия

Активация на акаунт