На море в Турция - тема 55

  • 63 463
  • 764
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 413
Марги, много добре си го написала за разликата в предлаганите услуги и удобства.
За това и трябва да се чете внимателно преди да се резервира и да се преценява. Когато се връщахме от последната ни почивка преди месец, имаше хора в автобуса настанени в изключително лош хотел (мисля че беше Max holiday belek), но бяха дали сума, горе долу колкото нас. Хората бяха потресени от условията, че на всичкото отгоре им го била препоръчала и агенция... Питаха ни при нас имаше ли плодове, при тях нямало никакви и всичко било под всякаква критика. Като им разказах при нас какви неща имаше (страхотно изобилие от плодове, ядки сушенки и т.н., по всяко време, навсякъде) , хората без майтап побесняха...

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
Съмнявам се да са платили колкото вас.Този хотел от няколко години държи много ниска цена за Белек.Беше до миналата година под друго име.Преди 3 години когато почивахме имаше семейство в автобуса там. И от агенцията много им се чудиха кой им го е препоръчал.Оказа се ,че сами са си направили избора защото бил на ниска цена и целта им била да обикалят а не да стоят в хотела.

Последна редакция: пт, 26 окт 2018, 13:27 от slavei4e

# 332
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 449
Марги, благодаря за отговора! Исках да разбера дали е\са тези, за които аз мисля. Е, познах за Суено 😉

# 333
  • Мнения: 6 833
Аз си мислех, че Суено е на по-висока цена от Вон или бъркам?
Той и Камелия ми бяха основните фаворити за Сиде.

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
AIR Отказа ли се от Адалия -Лара?

# 335
  • софия
  • Мнения: 112
Може би е коментирано, но не открих мнение за Cristal sunrise queen в Сиде! Мн интересно изглежда с терасовидната си визия, плажът е до този на Barut hemera!!

# 336
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 449
AIR Отказа ли се от Адалия -Лара?
Не съм, Славейче, чакам оферти ☺, да видим цени..Той ми е първи в списъка.
Ванилия, да, беше малко по-скъпо в Суено тази година, отколкото във Вон Бийч. Мисля, за моите условия, около цената на Вон Коуст.

Видяхте ли Лонисера? Ухууу, 3000 лв почти за 3+1, за начало юни..😦

# 337
  • Мнения: 1 710
Аз си мислех, че Суено е на по-висока цена от Вон или бъркам?
Той и Камелия ми бяха основните фаворити за Сиде.


Ох, за цената зависи къде се гледа. Спомням си, че в сайта на Емералд гледах, че Суено е по-скъп, но някъде другаде бяха близо като цени - Ориент 99 ли, Албена ли, въобще не помня. А някой тук от форума си беше направил самостоятелно резервация за Суено и коментираше, че са на една цена с Вон ризорт.

# 338
  • Мнения: 6 329
Марги, AIR, благодаря за поясненията за хотелите Вон!

# 339
  • Мнения: 226
В чудене съм кое да избера. Вон резор бийч или Суно бийч.

# 340
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В чудене съм кое да избера. Вон резор бийч или Суно бийч.
Прочети отзиви в трипа или в букинг и прецени. Ако са с една отзиви избери този, който ти харесва повече визуално.

Като гледам какви цени мъдрят за новия сезон, сериозно се замислям за почивка в Египет

# 341
  • Мнения: 1 050
Като ви чета, все повече се радвам, че успяхме тази година да осъществим почивка в Турция. Но пък цените в Гърция също бяха нагоре това лято. За 7 нощувки с храна и пътни, ни излезе 1800 лева, а почивката в Турция около 2500 лева. Та, в Гърция също не е никак евтино. Може, ама ако сам си готвиш и не ядеш по заведения

# 342
  • Мнения: 226
Аз си мислех, че Суено е на по-висока цена от Вон или бъркам?
Той и Камелия ми бяха основните фаворити за Сиде.


Ох, за цената зависи къде се гледа. Спомням си, че в сайта на Емералд гледах, че Суено е по-скъп, но някъде другаде бяха близо като цени - Ориент 99 ли, Албена ли, въобще не помня. А някой тук от форума си беше направил самостоятелно резервация за Суено и коментираше, че са на една цена с Вон ризорт.

Миналата седмица букнах за двама 9 нощувки от 17.05 до 26.05 за 1500 лв. За Вонрезорт. Сега ми излиза Травел републик за двама за 7 нощувки от 18.05 до 25.05 за Суено бийч за 1400 лв. Кое е по добре според вас?

# 343
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Здравейте!Най-после след 2 годин убеждаване съпругът ми се съгласи да почиваме в Турция.Преди известно време питах в темата за подходящи хотели за 2 възрастни и 2 деца близнаци - които са на 14 години.Бяхте ми препоръчали такива хотели, но той реши,че ще си почиваме в България.Сега вече съм го навила за Турция.Гледах офертите на Емералд с ранни записвания до края на м. октомври и се чудя кой хотел да резервирам.За края на месец май се чудя кой  да избера: Eftalia Aqua Hotel 5*, Eftalia Marin 5* и Eftalia Village - HV1.Прочетах отзивите на почиващи миналата година.Не са много очаровани от хотелите, но за нас четиримата цената ме устройва идеално.Всички други хотели които гледах децата вече ги водят възрастни и цените скачат драстично.От снимките нещо не мога да се ориентирам много с близостта на хотелите до плажа.Може ли почиващите там да споделят кой хотел е най-близо до плажа и също така за плажа необходими ли са аква обувки?Според Вас удачно ли е да резервирам сега или да изчакам и оферти от други агенции.
Раликата в цените на хотелите е минимална от 1492 лв. най-евтиният за 2 възрастни и 2 деца до 14.99 г. до 1656 лв.
Благодаря Ви предварително!

# 344
  • Мнения: 6 833
Stefi2, всички хотели са разположени един до друг успоредно на плажа и аквапарка.
Ето нагледна снимка -

Първите къщички с оранжевите покриви са Вилидж, след това Марин, Оушън и през пътя най в ляво е Аква.
Цялата територия отпред е на хотелите, като до там се стига през главния път по подземни тунели, т.e. разстоянието от всеки хотел до плажа е горе долу еднакво.
Плажът обаче е чакълест и бързо става дълбоко. Плажни обувки не са необходими задължително, но по-удобно би било с тях.
Ако държите повече на добър плаж, не е подходящ избор.
Аквапарка обаче е доста голям и има за всеки по нещо, отделно към всеки хотел си има басейни и пързалки. На децата ще им хареса.

От посочениете аз бих избрала Марин, ние сме почивали там и съм писала доста пъти.
Вилидж също не е лош избор, но къщичките са по-стари и амортизирани. Аква не го препоръчвам, доста стар и неугледен.
Хубавото при тях, е че ако имате от тук резервация за един хотел на място предлагат да изберете друг срещу заплащане.
Ние направихме така и почивахме в Марин с резервация за Вилидж, а разликата в цената между двата не беше малка.
По последни отзиви тук ми направи впечатление, че са започнали да търсят високи суми за преместване, но мисля пак е по-изгодно отколкото цените в агенция.
Територията е обща за всички хотели, може навсякъде да ползвате всичко, само спането и основните хранения са там, където сте настанени.

Общи условия

Активация на акаунт