Въпросче за феталната ехокардиография?

  • 5 583
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 787
Виждам,че вече са ти го препоръчали.Няма да съжаляваш ако отидеш при него Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 189
Ясно, ще се ходи, и дано всичко да е наред  Praynig Само нещо се обърках, този доктор Спасов дали е същия, който ми препоръчаха, защото на мен ми казаха че работел във Института по педиатрия?  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 189
Здравейте пак  Laughing Разбрах за д-р Спасов, същия е който работи и към МЦ Фемина  Naughty И Много благодаря за инфото (за поредн път)   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 7 045
Феталната ехокардиография не се прави само при рискови бременности. Прави се, защото медицината е много напреднала, а сърдечните пороци много зачестиха и ако не дай боже има проблем с бебчо, когато се види на време, може да се реагира веднага след раждането и да се отстрани.
Смешно е, когато наричаме жизнено важни изследвания "модерни" или безмислени. Не пожелавам на никое майче да преживее НЕОБХОДИМОСТТА от тези изследвания.

# 19
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ками,а колко струва този преглед във "Фемина"на мене дори не са ми предлагали да си правя подобен преглед и току що разбрах,че е препоръчително.Доколкото правилно съм разбрала този д-р Спасов там преглежда нали?

# 20
  • Мнения: 518
Смешно е, когато наричаме жизнено важни изследвания "модерни" или безмислени.
ние направихме фетална ехокардиография,защото съвременната медицина дава тази възможност,а профилактиката е най-доброто лечение.
прегледа не е задължителен,освен ако няма предварително съмнения за някакъв проблем.
записахме час при д-р Велковски в "Национална Кардиологична Клиника"2 седмици предварително,но като отидохме се оказа ,че е излязал в отпуска.никой не ни беше предупредил.влязахме рли д-р Павлова,която го заместваше.
мисля ,че  добър специалист,прегледът продължи около 20минути,но не обяснява много подробно.платихме 50лв.

Общи условия

Активация на акаунт