Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 15

  • 56 476
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 686
Стари теми

ВМЕСТО ЗАПИС---- ИЗПОЛЗВАЙ БУТОНА ВКЛЮЧЕТЕ ИЗВЕСТИЯТА



адрес:ж. к. Красна поляна, ул. Блага вест 3, 1330 Sofia, Bulgaria

МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ ЗА АНДРОИД
МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ ЗА IPHONE
Скрит текст:
Свалете приложението и го отворете. В полето "потребител" попълнете своето ЕГН, а паролата е същата, като тази за онлайн достъпа до лабораторните резултати. Предоставя се на регистратура, в случай, че я нямате.

Телефони на клиниката:
02/ 44 17 970 - секретарки за записване на часове
0882 193 970 - мобилна линия

0884 700 704 - спешен за ин витро центъра и за бременни до 12 г.с.
0882 332 632 - директна спешна линия за пациенти на МБАЛ "Надежда" при спешни случаи за гинекология, бременност след 12 г.с и раждане

02/ 4417973 - регистратура за резултати от изследвания, болнични и т.н.
0882 412476 - за въпроси, свързани с раждането
0885 778141 - закъснения в графика
0882 193 978; 02/441 79 78 - доц. Балтаджиева и д-р Пенкова (имунологичен кабинет)
02/441 79 78 - генетична консултация с д-р Хаджидекова и д-р Станева, всеки понеделник след 17 ч.

02/441 79 71 - клинична лаборатория
02/441 79 75 - аптека
02/441 79 85 - образна диагностика
0882 193 972 (от 8:00 - 15:00 ч.) - клиника по медицинска онкология

линк за проверка на изследвания: http://lab.nadezhdahospital.bg
Уеб сайт   http://nadezhda.bg/


Списък за в болницата при раждане:
От magnet_for_happiness:
Скрит текст:
Аз си носех всичко, като багажа си ми остана в родилно,докато бях в операционната:
- джапанки и чехли
- чорапки/ за всеки случай, раждах зимата и се оказа,че нямах нужда,но кой знае.../
- хавлия-голяма и малка
- нощници 3 броя,но ползвах техните,бяха ми по-удобни
- сапун,шампоан,паста и четка за зъби,самобръсначка,/ сешоар може да ползваш в родилно имат/
- превръзки за родилки
- бабешки гащи и еднократни гащи
- крем за зърна
- помпа  за кърма
- 2 залъгалки/за всеки случай, този път не ми потрябваха/
- бархетни пеленки/ да подлагам,когато гушкам бебето/
- сутиен за кърмачки
- подплънки за кърмачки
- мокри кърпички- за мен, кърпички за зърна, а в реанимация имат мокри кърпички и дават ако поискаш
- телефон  и зарядното му
- фотоапарат и зарядното му
- дребни пари за кафе/когато това вече е възможно да се приема,или сок или чай .../
- чашка и вода за в родилно/ но и там има диспенсъри с чашки/
- лигавничета-да забърша устичката при хранене ако има нужда
- гримовете ми
- хапчета - аз съм на лтироксин например
- ластик за коса
- четка за коса
- документите от ЖК
- лична карта
- след раждането ако няма граждански брак се носи декларация за припознаване-това мъжа го прави при нотариус
- ако има граждански брак- се носи документа

и дрехите за изписване на бебето,както и моите;
 
кошница за кола-на изписването трябва
вода за в реаниамция- след секциото се носи, мъжа или който я дава на акушерките в реанимация.

От Тeɣa
Списъка:

Скрит текст:
[/img]

Когато вярата срещне надеждата,животът намира начин!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 589
Здравейте, вероятно е коментирано, но- работи ли формата за записване на часове? Запазих си час за д-р Еленчев и се чудя дали да се обаждам за потвърждение.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 083
Ами като отидеш на "Посещения" би трябвало да е отразен предстоящият ти час.

# 3
  • Мнения: 19 686
Точно така, провери в приложението.

# 4
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 836
Не съм имала проблем със запазени часове през платформата.  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 589
Благодаря ви! Уж се оправям добре в нета, но не откривам къде има "Посещения" в приложението. В профила ми излизат единствено резултати от изследвания. Още нещо:) Някой правил ли си е скоро цитонамазка? Миналата година чаках близо месец и половина за резултати.

Последна редакция: чт, 18 окт 2018, 17:32 от BettyBoop

# 6
  • София
  • Мнения: 170
Благодаря ви! Уж се оправям добре в нета, но не откривам къде има "Посещения" в приложението. В профила ми излизат единствено резултати от изследвания. Още нещо:) Някой правил ли си е скоро цитонамазка? Миналата година чаках близо месец и половина за резултати.

Не ти ли изглежда така приложението?
На мен ми предстои цитонамазка и също ме интересува колко време отнемат резултатите?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 589
Не ти ли изглежда така приложението?
На мен ми предстои цитонамазка и също ме интересува колко време отнемат резултатите?


Моят телефон е с  Windows и не мога да си инсталирам приложението. Аз влизам през  joystick, a там няма кой знае каква информация.

# 8
  • Мнения: 463
Не ти ли изглежда така приложението?
На мен ми предстои цитонамазка и също ме интересува колко време отнемат резултатите?


Моят телефон е с  Windows и не мога да си инсталирам приложението. Аз влизам през  joystick, a там няма кой знае каква информация.
Ако нямаш инсталирано приложението как си запази час през него 🤔

# 9
  • София
  • Мнения: 10 642
Запазила си е час през сайта, не през приложението

# 10
  • София
  • Мнения: 2 589
Голям въпрос стана:) Честно казано изобщо не знаех, че има приложение. Винаги съм си влизала в изследванията през онлайн системата, а час си запазих директно без дори да си влизам в профила. Няма значение. Другата седмица ще разбера дали работи. Часът изчезна веднага след това, така че явно са го отразили.
Другият ми въпрос обаче още стои. Надявам се някой да се включи. Знаете ли колко бързо излизат резултатите от цитонамазка?

# 11
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз съм записвала часове през сайта и не съм имала проблем.
Но ми се случи 2 пъти, да имам проблем със часове записани на място 🤣

# 12
  • Мнения: X
Моята цитонамазка излезе след 72 часа.
Записвам се в темата,предстои ми раждане и съм се насочила към д-р Арабаджикова.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 589
Моята цитонамазка излезе след 72 часа.
Еха! Това е нов рекорд, след моят от почти два месеца миналата година. Дано наистина се случват по-бързо нещата.
Леко раждане!

# 14
  • Мнения: X
В началото на годината я правих,само ми звъннаха след 3 -4 дена че е 2 група и всичко е наред и не съм и питала повече.2 седмици не е ли доста дълъг период,или си зависи от лабораторията?Благодаря,и аз на такова се надявам,без усложнения Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт