Гимнастика за бременни

  • 2 294
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 127
аз съм за weekend-a. и на мен младост ми е по-удобно, но съм с кола и в името на останалите ще идвам и до цум.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 708
Ето какво става с часовете за сега:

Вторник и петък от 13.15 до 14.15 ч. (Gush, Martea, Kuki, Mona, Gena)

Събота от 10.45 до 11.45 ч например (Gush, Kuki, Meri_04, Mamunka, Mona, Gena)

Ако някоя мама не е съгласна с часовете или съм я объркала, моля да ме извини и ще се поправя.

За сега май след нова година ще започваме, ако искате и преди това, кажете, аз съм "за"

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Куки, на мен ще ми е късничко след Нова година, май!
Така че мен ме брой за евентуална гимнастичка   Wink
Ще се консултирам с докторката и ще пиша.

Иначе, още идващия вторник бих пробвала!
А вие?

# 33
  • София
  • Мнения: 2 896
АЗ СЪМ "ЗА"

# 34
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз съм "за"

Утре ще се обадя във ФЦ и ще заявя часа. Вторник и петък 13.15 - 14.15 нали е така? И за събота де Simple Smile

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 127
аз съм за, но ще мога след 20.12, когато излизам в отпуска. иначе за събота - да.

# 36
  • Мнения: 437
kuki, сори че се включвам толкова късно и май не съм много в час, но няма ли някакви часове в неделя? Защото работя и събота до 17ч. ... и въпреки че живея в Младост ми е много сложно ... а ми се иска!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 708
Ами в неделя от сутринта до 14.15 са свободни, но трябва всички да потвърдят да е неделя, вместо събота.

Кажете си мнението pls !!!

# 38
  • Мнения: 35 968
Така:
за мен по-удобно е в Младост, но ще се жертвам за общата кауза: вторник и петък са добри дни, през викенда - не мога
вероятно ще се присъединя от началото на януари, най- най- късно до 20 януари
предполагам, че ще ходим и на занятията в ЦУМ на училището за бременни /поне аз мисля да го посещавам/
поздрави и лек ден Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 2 708
Часът е потвърден Simple Smile Започваме този вторник от 13.15 ч. Да се организираме да се срещнем например в 13.00 ч пред Mc Donalds срещу ЦУМ, добре ли е? ФЦ е в съседната кооперация

За занятията в ЦУМ всеки вторник - и аз смятам да ги посещавам, така че bubanka май ще се видим там първо Simple Smile Те от 10 ч ли бяха?

# 40
  • Мнения: 1 586
Момичета, страшни сте с организацията! Simple Smile
Искам да ви поздравя и пожелая леко и спортно доизносване!:)
Приятно спортуване!

# 41
  • Мнения: 35 968
Цитат на: kuki

За занятията в ЦУМ всеки вторник - и аз смятам да ги посещавам, така че bubanka май ще се видим там първо Simple Smile Те от 10 ч ли бяха?

Да, 10 часа, но аз тази година не мога, ще се видим догодина  Sad

# 42
  • Мнения: 3 926
Бройте ме и мен към гимнастичките Grinning , но след Нова година, че искам да прескоча третия и тогава Grinning  А тези лекции в ЦУМ от списание 9 месеца ли се организират? И ако някой знае за какво става въпрос? Аз не работя и мога да участвам във всичко по всяко време Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 2 708
Цитат на: Assinka
Бройте ме и мен към гимнастичките Grinning , но след Нова година, че искам да прескоча третия и тогава Grinning  А тези лекции в ЦУМ от списание 9 месеца ли се организират? И ако някой знае за какво става въпрос? Аз не работя и мога да участвам във всичко по всяко време Grinning


Ще те чакаме на раздвижването след нова година Simple Smile

За лекциите в ЦУМ - да, организирани са от сп. 9 месеца и всеки вторник са на различни теми (поне аз така знам) с различни лектори. Лекциите са безплатни. До сега не съм ги посещавала, но смятам този вторник да започна Simple Smile

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Цитат на: kuki
Цитат на: Assinka
Бройте ме и мен към гимнастичките Grinning , но след Нова година, че искам да прескоча третия и тогава Grinning  А тези лекции в ЦУМ от списание 9 месеца ли се организират? И ако някой знае за какво става въпрос? Аз не работя и мога да участвам във всичко по всяко време Grinning


Ще те чакаме на раздвижването след нова година Simple Smile

За лекциите в ЦУМ - да, организирани са от сп. 9 месеца и всеки вторник са на различни теми (поне аз така знам) с различни лектори. Лекциите са безплатни. До сега не съм ги посещавала, но смятам този вторник да започна Simple Smile

Аз, като една бъдеща мама - вeтеранка  Wink да се изкаже компетентно:
В 10 ч. започва лекция, чиято тема може да видите каква ще бъде за конкретната дата в сайта на сп."9 месеца":www.9m-bg.com .Тя продължава около 45 мин., след това има рекламен блок - обикновено представят продукти на "АВЕНТ" - шишета, биби, помпа за гърди и др., и накрая, за желаещите мами има предоставени гримове, с които да си рисуват по коремчетата, от "Кодак Експрес" правят снимки и на следващото събиране награждават най - чаровната бременна и нейната художничка.Наградите са: комплект за изписване и малко килимче за дестка стая.
Лично аз ходих 6-7 пъти и ми беше интересно.Като си тръгвате ви дават по една торбичка пълна с рекламни брошурки на бебешки и мамешки продукти, мостри на кремчета, тефтерчета и т.н. гъделчета Wink
Съветвам ви да идете към 9.45, защото мамите са много и понякога няма достатъчно места за всички.
А, освен това сервират безплатно мин. вода и сладки  Grinning
Лекциите се провеждат в ЦУМ, 2-ри етаж, сладкарница "Лъки".
Приятно у-ще, мами! Времетраене на целия курс за деня - около 2 ч. Аз, доколко е полезно - зависи от вас, аз лично не си водих записки  Embarassed
Аз мисля да се появя във вторник на гимнастиката, пък ще преценя дали е подходяща за моята напреднала вече бременност, с риск да си навлека гнева на татито  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт