Парфюмни размисли и страсти - 220

  • 64 838
  • 741
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 551
Заслужава ли си La Vie Est Belle? Нотино са пуснали добра промоция и се вмества в бюджета ми за подарък, доста се замислям за покупка.

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
За суупер много хора си заслужава,парфюмът е хитачка и зверски траен.Не спират да го носят,в темата няма да прочетеш ласкави думи за него от повечето дами тук.Влачи умопомрачителен шлейф и е силно разпознаваем парфюм,любим на ужасно много жени!!!

# 527
  • Мнения: 31 178
Да, купи го! Но трябва да си сигурен, че получателката обича зъбовадци иначе няма да го носи. А и му мина модата, ако е за млада мацка, която държи на нея.

# 528
  • Мнения: 19 848
На мен ми харесва La Vie Est Belle, не е изцяло парфюм, отговарящ на моята персоналност, но бих го купила ей така, за разкош.
Нооо... няма да го купя към момента, пред мен е блотерчето му, което душа от 3 дни и какво е учудването ми, че мирише абсолютно идентично на Her Secret Temptation Antonio Banderas (с пълното съзнание, че в La Vie Est Belle са вложени по-качествени съставки), от който фъскам вече второ бутилче. Не ми трябват 2 идентични аромата. Simple Smile

# 529
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
АЗ си признавам,че съм обсебена от бутилчето на ЛВЕБ,голяма красота е и е точно по мой вкус.Heart Бих го наблюдавала дълго с удоволствие,отварям си снимки в нета и си го гледкам,мда чистак луда съм!!!

# 530
  • Мнения: 497
Има ли разлика в двата парфюма Guerlain Mon Guerlain Florale и Guerlain Mon Edp 100 Ml.

# 531
  • Мнения: 31 178
АЗ си признавам,че съм обсебена от бутилчето на ЛВЕБ,голяма красота е и е точно по мой вкус.Heart Бих го наблюдавала дълго с удоволствие,отварям си снимки в нета и си го гледкам,мда чистак луда съм!!!
Представяш ли си усмивката на Джулия Робъртс, по която е правено шишето?

Да, определено има разлика.

# 532
  • Мнения: 497
Благодаря Денси. А за младо момиче кой е по подходящ.

# 533
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
хаха,Денс успя да ме разсмееш.Heart Има огромна разлика между двата парфюма,върху мен са съвсем различни аромати,нямат даже минимални сходства.И двата са подходящи,аз съм определено за ЕДП.

# 534
  • Мнения: 515
Тези дни успях да пробвам споменатия наскоро в темата от Йоан Владимир  https://www.fragrantica.com/perfume/James-Heeley/L-Amandiere-13542.html . Разбирам защо го наричат пролет в бутилка. Мирише ми на зелен, млад, люляков храст.От онези най- ранно растящите през пролетта лилави люляци, който вдъхваш докато въздухът още е леко хладен, прозрачен и свеж.Прекрасен и много реалистичен. Много ми хареса!

Fever ray, прелиствах  темата  в търсене на инфо за Dancing Roses на Виктор и Ролф и видях, че си го споменала в твое мнение. Може ли да споделиш малко повече за него. Много ми е любопитен!

# 535
  • Мнения: 969
Има ли разлика в двата парфюма Guerlain Mon Guerlain Florale и Guerlain Mon Edp 100 Ml.

Тъкмо с този въпрос влизах Satisfied Имам и двата но вторият не съм го отваряла още и се чудех дали да не свърша флорала преди да го отворя. Ще го тествам утре и другия.

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 1 193
Denci благодаря за споделеното в ревю за Valentino donna rosa verde очарована съм и не съжалявам, че го взех💝

# 537
  • Мнения: 31 178
Denci благодаря за споделеното в ревю за Valentino donna rosa verde очарована съм и не съжалявам, че го взех💝
Ооо, много се радвам! Heart Eyes
Много е нежен нали? Hug

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 1 193
Denci благодаря за споделеното в ревю за Valentino donna rosa verde очарована съм и не съжалявам, че го взех💝
Ооо, много се радвам! Heart Eyes
Много е нежен нали? Hug
Наистина много свеж, цитрус и уд едновременно, прекрасен, дава ми настроение в много труден за мен момент, но не искам да ви натъжавам❣🍀

# 539
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз го търсих този парфюм,но не го открих,Астравера,съчувстваме,каквото и да ти се е случило.И аз съм имала такива моменти/сигурно и всеки друг/ и тази тема,както и другата са ми помагали да се разсея.Тук пишат прекрасни хора и ми е приятно сред вас.Kissing HeartStuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт