"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 073
  • 237
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 200
Благодаря за информацията!
А каква е цената на теста?

4-5 lv

# 91
  • София
  • Мнения: 480
Ох слава Бого, аз мислех, че е към 20лв...само си втълпявам Sad
Може още утре да си купя ..  Praynig

# 92
  • Мнения: 160
А каква е цената на теста?
Аз си го купувам за 3.20 лв.  Party

# 93
  • Мнения: 1 312
аз съм доволна от теста и само него си купувам като се наложи, със сигурност не мога да се доверя на едни тестчета, който видях даэ се продават в хранителен супермаркет и то на направо смешни цени. Shocked стотинки бяха
Ти сигурна ли си,че си гледала тестове за бременност в хранителни стоки Shocked?
Защото там по принцип не е редно да се продават,пък и толкова евтини Thinking
Да не са били алкохолни тестове-те са по 0.60-0.80 лв бройката.. newsm78

# 94
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
 не съм се объркала, пишеше си тест за бременност, за сигурност като отида до магазина ще проверя пак, но си спомням че бях с родителите си и побързах да го оставя, за да не заразпитват

# 95
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
аз съм виждала и shure check  по супермаркетите

# 96
  • София
  • Мнения: 480
Не мога да сдържа радостта си - 1 чертичка  Hug Hug Hug дано и при мен да е верен

# 97
  • Мнения: 160
Не мога да сдържа радостта си - 1 чертичка  Hug Hug Hug дано и при мен да е верен
Тук това много рядко може да се прочете  Shocked  Радвам се за теб, щом това си искала  Peace

# 98
 :oops:kolko dena sled poloviqt akt moga da razbera dali sam bremenna ili ne :thinking:Ako si napravq test tri dni sled poloviqt akt shte pokaje li i dali shte e veren

# 99
  • Мнения: 160
:oops:kolko dena sled poloviqt akt moga da razbera dali sam bremenna ili ne :thinking:Ako si napravq test tri dni sled poloviqt akt shte pokaje li i dali shte e veren
ooooh! Абсурдно е. Да не кажа 7 дни закъснение, изчакай поне датата на М.

# 100
  • Мнения: 1 942
imam vypros. napravih si test predi malko (11 dena sled riskoviq ni akt). vtorata 4erti4ka e mnoogo bledo rozova. kakvo trqbva da zna4i tova? ima li 4erti4ka ili nqma?

Какво стана? Втората чертичка, колкото и да е бледа си е положителен резултат. Ти как си?

# 101
  • Мнения: 1 942
аз съм доволна от теста и само него си купувам като се наложи, със сигурност не мога да се доверя на едни тестчета, който видях даэ се продават в хранителен супермаркет и то на направо смешни цени. Shocked стотинки бяха

Тия евтини тестчета са евтини, защото не са сложени в пластмасово тяло и са им спестени някой "екстри". Моя опит /писала съм напред нейде в темата/ показа, че именно на тях мога повече да се доверя. Цената не определя качеството! В конкретния случай е точно обратното. 

# 102
  • София
  • Мнения: 480
Утре ще станат 10 дни откакто Го чакам да "дойде" и никакъв Го няма тоя Цикъл  baby_neutral
правих си тест преди 2-3 дни и беше отрицателен,но забелязах,че сутрин,като се събудя /около 7-8ч/ ме боли корема ниско долу и като се раздвижа спира.
Да изчакам ли да станат 14 дни от датата,на която е трябвало да ми дойде или..да пробвам пак с тест..  newsm78 шашнала съм се тотално

# 103
  • Мнения: 1 942
Малеее как се чака? Вземи си едно тестче и виж какво показва и се ориентирай към генеколог ако не ти се е случвало да ти закъснява до сега. Само спокойно - може да е настинка, може да е от стрес, може да са много неща  Peace

# 104
zdraveite;) Iskam da popitam dali test za bremennost bi pokazal sus sigurnost eventualna bremennost na mesec i 7-8 dena;) Poprincip imam neredoven cikul i dosega si pravih 3 testa prez edna sedmica i vsi4kite pokazvat otricatelen rezultat, no vse pak ne moga da se uspokoq napulno..

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 16:53 от azz

Общи условия

Активация на акаунт