Обсъждане на имотни обяви-6

  • 40 070
  • 814
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
На мен това в Хиподрума ми харесва повече. Нико, вече и 200 хил.евро ли е  бюджет за компромиси по кварталите? Не че нещо, ама това си е нормален тристаен с екстра трети санитарен възел, плочките в коридора и баните, като и  обзавеждането не са някакъв лукс. Верно ли хората дават 400 хиляди лева за Кръстова вада? Там няма ли едни къщички за по толкова?  https://m.imot.bg/details/1j153900223411937

# 406
  • Мнения: X
На мен това в Хиподрума ми харесва повече. Нико, вече и 200 хил.евро ли е  бюджет за компромиси по кварталите? Не че нещо, ама това си е нормален тристаен с екстра трети санитарен възел, плочките в коридора и баните, като и  обзавеждането не са някакъв лукс. Верно ли хората дават 400 хиляди лева за Кръстова вада? Там няма ли едни къщички за по толкова?  https://m.imot.bg/details/1j153900223411937
Има различни места в Кръстова вада. Това, което постнах е на 3 спирки с метрото до НДК и Витошка, и е буквално до Южния парк и до  стотина магазина, няколко ресторанта, банки, супермаркет и т.н.

# 407
  • Мнения: 9 679
ИИИ да не забравяме - до най-якия мол на Балканите Satisfied

# 408
  • Мнения: 9 886
Никога няма да съборя дрешниците. Имам си един - най-удобното нещо на света!!!

# 409
  • Мнения: 2 315
На мен това в Хиподрума ми харесва повече. Нико, вече и 200 хил.евро ли е  бюджет за компромиси по кварталите? Не че нещо, ама това си е нормален тристаен с екстра трети санитарен възел, плочките в коридора и баните, като и  обзавеждането не са някакъв лукс. Верно ли хората дават 400 хиляди лева за Кръстова вада? Там няма ли едни къщички за по толкова?  https://m.imot.bg/details/1j153900223411937
Има различни места в Кръстова вада. Това, което постнах е на 3 спирки с метрото до НДК и Витошка, и е буквално до Южния парк и до  стотина магазина, няколко ресторанта, банки, супермаркет и т.н.

Е, кво е като на 3 спирки от НДК? Кво да правим на НДК, да скачаме със скейтбордите ли?

# 410
  • Мнения: 1 716
Нико, извинявай ама показаният от теб апартамент не струва според мен. Единственото хубаво е, че има две бани и една тоалетна за гости и отделно мокро помещение. Килерите и баните така са "отхапали" от спалните, че там на практика има място само за легло - няма тоалетка, няма шкафове, няма пространство, в кухняохола масата за хранене е наблъскана към стената, щото иначе няма да може да се минава до кухн.ъгъл, който е миниатюрен. Гледката е "любимата" ми, но затова пък много характерна за Кръстова вада - балкон в балкона и то от всички помещения. Не струва категорично исканата цена според мен.
Извинявай, но аз явно не се изразих правилно. Добре разпределен за малката квадратура, на която е разположен. Реални около 110 м2. П.П. Не е точно да няма гледка от всички помещения. .  П.П.2 Ако се махне дрешника от спалнята и се сложи само гардероб, ще стане доста по-просторно. Особено за детската е препоръчително. Хубаваото е, че базово е много добро разпределението и срещу буквално никакви пари човек може да си го направи както му харесва.
За 200 000 евро колкото почти му искат ще имам изискване като седна да се храня да не запушвам помещението и всеки път да не тътрузя масата до стената след храна. И дрешниците са хубава идея, но са за друга квадратура. На мен плочките в баните ми харесват обаче. Според мен е висока цената за 100 квадрата, ще се иска и такса поддръжка.
. За 200 бона трудно ще намериш перфектно жилище, особено при днешните цени. Това ми харесва, защото е много добре премислено за ценовия си клас. Аз лично ако трябва да се местя не бих погледнал хол под 60 м2, но пак повтарям това не ми пречи да оценя подобаващо това предложение със сравнително неголяма квадратура.
Еее тук вече не съм съгласен. За 200 бона преспокойно се намира жилище според вкуса и то във всеки квартал на София. Вярно е, че цените са страшно високи, но 200к не са никак малко пари.

# 411
  • Мнения: 9 886
200 000 във всякаква валута са си много Wink

# 412
  • Мнения: 19 501
Ето ви нещо на по-приемлива цена и на по-хубаво място, че и с по-добро обзавеждане https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15423107959517 … k=47rdg4&f1=1

# 413
  • Мнения: 9 886
Даден под наем за 500 евро на специалисти ИТ.
Сигурно античният мобилен телефон на снимка 5 е техен?

# 414
  • Мнения: 41 057
 Shocked Ти сериозно ли? Криви стени, антрето е с площта на двете спални.... Никога не бих си го причинила това.

# 415
  • Мнения: 9 886
На мен разпределението ми харесва. И у нас антрето е голямо. Има място за палтата на всички, за обувките също. И най-същественото - като тръгнем да излизаме заедно, има място да се общуваме. Като живеехме в апартамента- панел малък - се налагаше да изгонвам някой навън да се дообува, за да има място за останалите да почнем да си обличаме палтата и да си вадим обувките. А за семейство с деца е много важно, зЩото често всички излизат заедно все пак

# 416
  • София
  • Мнения: 5 960
Даден под наем за 500 евро на специалисти ИТ.
Сигурно античният мобилен телефон на снимка 5 е техен?
е хайде сега, това е стационарен предполагам, от тези безжичните
Инак жилището е хубаво, кофти може да е само това че е 1ви етаж и че е старо ново строителство, пък паркомястото е леко фиктивно също... но не е зле...
Нали имаше тук или в друга тема беше,  един  дето питаше какво и къде да купи за 200 хил евро, ето му, да го грабва и да гони чужденците...

# 417
  • Мнения: 9 886
Ааа, може и домашен да е тел. Макар че домашен за наематели- мерси. Моите родители платиха 1300 лв преди 5-6 години така

# 418
  • Мнения: 1 716
Впрочем какво лошо има в старото ново строителство? Личното ми мнение е, че са много по-добри от това в периода 2000-2014 година. Между другото именно кв. Манастирски ливади - запад е застроен някъде в този въпросен период, например.

# 419
  • Мнения: X
Ето  как трябва да изглежда апартамент, който се предлага за продажба.

Общи условия

Активация на акаунт