До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 275 121
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
Не мога да коментирам професионализма на лабораториите,но ми направи впечатление,че от болницата беше по-подробен коментара към резултата от цитонамазката,но възможно е защото не беше 2ра група,а към тази ,която беше 2 група беше описано със шаблонен печат,докато от частната лаборатория само групата.Но пък бях питала един път на кое от двете места да занеса пробата и ми казаха ,че няма значение т.к били от една школа.



Цервикален секрет може да вземе всеки гинеколог, не е чак толкова сложна процедура Mr. Green


Само да добавя ,че е важно  да работи с четка ,а не с памуче ,защото има риск да се промени резултата.Последните ми прегледи са били при д-р Братова и д-р Михайлов - и двамата работят с четчица Peace

# 1 486
Преди 4 месеца разбрах че съм бременна но след време получих кървене.Отидох при д-р Ковачева която ми каза че бебето не се развива и трябва да го махне.За всеки случай изчаках още една седмица и пак отидох като за всеки преглед плащах по 50 лв . Тя пак твърдеше че трябва да абортирам като ми направи уговорки за цена.Аз обаче изчаках и кървенето ми спря и сега вече съм в 18-та седмица.Ако бях я послушала сега щях да имам вина към душичката която нося.Аман ти и специалистката . smile3513 newsm20

# 1 487
Тя не е специалист,а един прехвален /непонятно защо /лекар.По-точно пълна некъдърница.Мисля си ,че сама си пише красиви неща за себе си ,за да и върви алъш-вериша.Направо се чудя на тези момичета,които ходят при нея ,че и пари и дават.Пазете се !Тая си няма хабер от нищо.

# 1 488
  • Бургас
  • Мнения: 337
     Главашки е патоанатом, не е гинеколог и мисля, че той самия не взима секрет. Освен това до скоро беше единственото място в Бургас, където можеше да се занесе секрет за цитонамазка, но няма да споделям лошия си опит със сгрешени резултати  ooooh!

Д-р Главашки е патологоанатом - съгласна съм!  Peace  Навсякъде стават грешки - неприятно,но факт Peace

# 1 489
  • Бургас
  • Мнения: 337
Преди 4 месеца разбрах че съм бременна но след време получих кървене.Отидох при д-р Ковачева която ми каза че бебето не се развива и трябва да го махне.За всеки случай изчаках още една седмица и пак отидох като за всеки преглед плащах по 50 лв . Тя пак твърдеше че трябва да абортирам като ми направи уговорки за цена.Аз обаче изчаках и кървенето ми спря и сега вече съм в 18-та седмица.Ако бях я послушала сега щях да имам вина към душичката която нося.Аман ти и специалистката . smile3513 newsm20

Буфарелка, тази си е за съд! Луда лие каква е...добре,че не си избързала и си се преориентирала към друг лекар...

Желая ти лека бременност и да гушкаш здраво и пухкаво бебче   bouquet

# 1 490
  • Мнения: 850
           Мили момичета , тук пиша за първи път , като ме подтикта отзива за д-р Ковачева! Не искам да ви растройвам , но в края на 2001 год благодарение на нея аз родих момченце починало в мен преди 8 часа от задушаване от пъпната връв , а когато утидох при нея 5 4аса преди да родя тя каза че чува тоновете и ще ме чака в болницата! Съжалявам ако съм растроила някой но моля Ви просто се консултирайте и с други лекари ...

        На всички целувки , прекрасни бременни моменти!!!   bouquet

# 1 491
  • Мнения: 180
Лелее таз Ковачева е ... #2gunfire #2gunfire #2gunfireтя май е с най много смъртни случаи в практиката си newsm78 ,как може такова нещо???Иначе не пропуска шанса да си поиска един бол пари за щяло и нещяло ooooh!

# 1 492
  • Мнения: 139
Здравейте!
Някой знае ли как става записването при Ченгелиева за ФМ? Някакви координати?
Ако ходиш в М.Рудник, на регистратурата една лелка ти записва имената и ти взима 15лв. за "ФМ", а ако се получи 3Д изображение Mr. Green накрая ти иска още 10. Друг е въпросът, че вече доста коментирахме, че в Бургас ФМ не се прави.

Голди ФМ се прави в Бургас, и мога да ти кажа че Ченгелиева и Стоева правят ФМ. Относно плащането на касата плаща се първо 15лв, не защото апарата е скапан, напротив, а защото масово майките ходят на 3Д единствено за да видят какъв е пола на детето, и личицето, а като е кофти обърнато бебето и не могат да се видят тези неща, нужно ли е да ти вземат 25лв за да му видиш дупето? Съвсем друг е въпросът, че има интелигентни хора, които с малко думи разбират за какво става въпрос, има и такива, на които колкото и каквото да им обясняваш не разбират от дума. Една бъдеща майка, като отива на видеозон трябва точно да знае за какво отива, и да си каже. Ако не каже, че иска ФМ, никой не и е длъжен да и я прави ей така на добра воля. Другия път се надявам да си малко по-информирана, преди да даваш категорични отрицателни мнения.

# 1 493
  • Мнения: 611
Добре де нали навсякъде пише че ИСТИНСКАТА ФЕТАЛНА МОРФОЛОГИЯ СЕ ПРАВИ НА 2 Д   защо спорите сега за този 3 Д не мога да разбера. Хората са го казали , ФМ ли е - 2Д , ако искаш да гледаш как изглежда бебето - 3Д  то е за кефа на родителите , не за нещо друго.
Всички момичета които са ходили на ФМ при д-р Томова , д-р Марков и други специалисти по ФМ в София казват че са били на 2Д таак че е безсмислено да говорим вече.

# 1 494
  • Мнения: 139
Не спорим, много добре знаем кое е за 2Д и кое за 3Д, изказванията са и за двата вида видеозона, за това и двата се коментират.

Лично аз на 3Д не съм ходила, гледаха ме в М.Р. на 2Д, гледаха бебето за СБ, гледаха му ограните всичко.

# 1 495
Мили момичета,стига с тези ченгелиева,Стоева и незнам си кой още.Фетална морфология е оглеждане на органи и системи на бебето м/у 19-21 седмица.Мисля,че е важно да се направи от специалист-агушер-гинеколог,а не просто от лекар,защото все пак трябва да знае какво вижда ,а не само да гледа на видеозона.Ако е с нужната специалност доктора трябва да види не само пола ,а всички важни неща по бебенцето,за да не изпусне  нещо съществено.И все пак има неща който дори и с 2д,3д и 4д не могат да се уловят./Говоря за някои сърдечни увреждания/Това го пише в много списания и книги.Четете!

# 1 496
  • Мнения: 3 621
Голди ФМ се прави в Бургас, и мога да ти кажа че Ченгелиева и Стоева правят ФМ.

Споменатите лекарки дори не са гинеколожки...

# 1 497
  • Мнения: 139
Нефертити диагностички са. И да не почваме да спорим пак по въпроса дали гинеколозите могат да гледат на видеозон или не. Точно споменатите докторки могат да гледат. Спирам по темата че само се ядосвам.

# 1 498
  • у нас
  • Мнения: 5 738
Като гледам темата стана доста голяма и вече е време за нова. И нека, който пуска темата да изкара на първа страница адресите на гинеколозите. Че като гледам 75 стр., през 2-3 поста има само едни и същи питания - къде е кабинета на Гамишев, на Георгиев, ама тоз прави ли това, ама онзи онова. Абе, хора, четете преди да питате.  Направо омръзва да се чете едно и също. Нали темата е да се обменя нова информация за тези лекари, да научим нещо, което не го знаем. Адресите вече всички ги научиха.
Ей, сега като чета пак спор има за ДКЦ 3 в М.Рудник. Еми, нали писахме преди няколко странички за 3Д видеозона там. И беше упоменато, че Ченгелиева и Стоева са образни диагностици. Затова е тази тема всеки да чете и да си прецени къде да ходи.

Мегата, да не се включи някой да те пита и теб, дали вземаш пари за рекламата на тези лекарки  Wink Wink

# 1 499
  • Мнения: 139
Като почна да взимам пари от реклама ще почерпя  cheers

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт