Азиатска козметика и грим 5

  • 42 518
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 164
Да си кажа честно хич не ги погледнах тези мнения в сайта на dm Blush
Търсих в ютуб ....но определено ще пропусна и ще си чакам поръчката.

# 721
  • Мнения: 1 795
Това като гледам е гликолов тоник, тоест с киселина и за това е изсушаващ и дразнещ. Не е добър избор.

# 722
  • Мнения: 1 981
Патчовете на Eyenlip с масло от сьомга не ми се задържат под очите, хлъзгат се надолу и зачеркват намерението ми да ги ползвам сутрин, тъй като нямам време да лежа. И формата им не ми пасва, по-извити са. Разочароващо. Ще ги мъча някак, но ще търся и  други.

# 723
  • Мнения: X
https://youtu.be/KHi16kTmWu4
Ако бях гледала това видео преди да започна корейската козметиката, може би никога нямаше да я започна.

# 724
  • Мнения: 13 320
Патчовете на Eyenlip с масло от сьомга не ми се задържат под очите, хлъзгат се надолу и зачеркват намерението ми да ги ползвам сутрин, тъй като нямам време да лежа. И формата им не ми пасва, по-извити са. Разочароващо. Ще ги мъча някак, но ще търся и  други.

На мен пък точно те ми пасват много добре и няма никакво хлъзгане, правя си всичко с тях, че даже и един слагам на челото на гневната бръчка.

# 725
  • София
  • Мнения: 4 321
аз досега не съм попадала на пачове, които да ми пасват точно на извивката на окото и да не се хлъзгат Sad

чакам една поръчка на jayjun, за които четох, че не се пързалят

# 726
  • Мнения: 6 559
Преди време попитах тук за Cosrx Bha Blackhead Power Liquid и още тогава го поръчах. От вчера вече съм горд собственик. Поръчах от Jolse и дойде за 2 седмици и половина, заедно с 3 сладки тестерчета от други продукти.
Прочетох няколко ревюта набързо, както и самото упътване на кутийката. В резюме пише отначало да се ползва 1 път седмично и постепенно да се включва до 2-3 пъти седмично. Някъде прочетох, че като свикне кожата не е проблем и 1 път дневно. Указанието е, ако се ползва през светлата част на деня, да се нанася и слънцезащита.
На първо време ще го ползвам 1 път в седмицата и то вечер. Вчера нанесох за първи път. Първоначалното ми впечатление е, че продуктът е много лек, разнася се чудесно, оставя някакво усещане на кожата първите 5 минути, но не е лепкаво в никакъв случай. След 15-тина минути кожата беше гладка. Освен това считам, че ще е супер икономичен. С една помпичка успях да нанеса на цялото лице. В упътването пише с тампон, но аз разнесох с пръсти. Няма никакъв мирис и не дразни.Blush
За ефект още е рано да кажа нещо. Прочетох, че първия месец може да има ефект на изчистване на кожата и леко влошаване. Да видим! Обнадеждена съм. Лошото е, че май нямам измивен гел с ниско pH, а и не знам как да проверя на даден гел колко е.

# 727
  • Мнения: 1 981
Скрит текст:
Патчовете на Eyenlip с масло от сьомга не ми се задържат под очите, хлъзгат се надолу и зачеркват намерението ми да ги ползвам сутрин, тъй като нямам време да лежа. И формата им не ми пасва, по-извити са. Разочароващо. Ще ги мъча някак, но ще търся и  други.
На мен пък точно те ми пасват много добре и няма никакво хлъзгане, правя си всичко с тях, че даже и един слагам на челото на гневната бръчка.[/spoiler]
Worried Нали тези? Значи аз не правя нещо както трябва? На измито лице слагам тонер и после патчовете, ти как процедираш?

аз досега не съм попадала на пачове, които да ми пасват точно на извивката на окото и да не се хлъзгат Sad

чакам една поръчка на jayjun, за които четох, че не се пързалят
Sad Ee! Би ли споделила какво си ползвала?

# 728
  • София
  • Мнения: 4 321
Досега съм пробвала само Berrosom Placenta Firming и Beauu Green

# 729
  • Мнения: 1 795
TeAdoRa, много ги обичам "Уона би" блогърите като започнат да дават мнения...не казвам, че са хубави продуктите, а че не и е обоснован добре коментара и наистина може да откаже някой от корейското още преди да е започнал.  Докато я гледах се сетих, че имам една неотворена опаковка на вит.Ц-то на Tiam, ама след Rohto Melano CC не знам как ще се върна към него  Laughing


..::V.I.P::.., ако нанасяш на Т зоната, челото и брадата с тънък тампон (от азиатските) се получава комбинация с много лек физически пилинг към химическия на продукта Simple Smile

Всички падове първите 1-2 мин леко ми се приплъзват, но после няма много мърдане. В момента ползвам It`s skin (и в кутията са доста по-сухи спрямо всички останали, но съставът им компенсира това Simple Smile), преди това последните бяха JM Solution и Berrisom. Напоследък ги слагам с извитата част към външната част на окото и така нямам проблем с формата.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 321
Напоследък ги слагам с извитата част към външната част на окото и така нямам проблем с формата.

Като гледам снимките в нета, може би така е правилно. Макар че имаш усета, че пропускаш нещо много важно, ако не е покрита частта към носа. А не е така, защото там може да е малко по-тъмно оцветяването, но няма бръчици, както в ъгъла на очите.

При мен също не се пързалят пълни 20 мин, но им трябва едно съхнене от поне 10 мин. Ще опитам утре сутрин да обърна посоката на слагане и ще споделя.

# 731
  • Мнения: 1 981

Всички падове първите 1-2 мин леко ми се приплъзват, но после няма много мърдане. В момента ползвам It`s skin (и в кутията са доста по-сухи спрямо всички останали, но съставът им компенсира това Simple Smile), преди това последните бяха JM Solution и Berrisom. Напоследък ги слагам с извитата част към външната част на окото и така нямам проблем с формата.
Благодаря! Hug
Значи аз дори не ги поставям правилно.

Но да чакам 10 минути придържайки ги, за да спрат да се хлъзгат. Smile
Май нямам време за това удоволствие, направо ме е яд.

# 732
  • Мнения: X

Всички падове първите 1-2 мин леко ми се приплъзват, но после няма много мърдане. В момента ползвам It`s skin (и в кутията са доста по-сухи спрямо всички останали, но съставът им компенсира това Simple Smile), преди това последните бяха JM Solution и Berrisom. Напоследък ги слагам с извитата част към външната част на окото и така нямам проблем с формата.
Благодаря! Hug
Значи аз дори не ги поставям правилно.

Но да чакам 10 минути придържайки ги, за да спрат да се хлъзгат. Smile
Май нямам време за това удоволствие, направо ме е яд.

С такива пачове и маски само в легнало положение мога да стоя иначе се свличат, другия вариант е със силиконовата маска, която да държи другата отдолу.

# 733
  • Мнения: 13 320
Със свличане не съм имала проблеми с никакви пачове, по -скоро някои са ми неудобни ъгълчетата едни такива остри и като са по близо до окото и много неприятно.


Catalano, по същия начин, измивам тонер или не, признавам си понякога просто го забравям сутрин, вадя ги от хладилника и ги слагам и после леко с пръстче отгоре минавам върху пача добре да се прикрепи. Тези ми харесват защото са меки и тънки и като ги поизвия ми застават точно.Действам си сутрешни дейности и ги свалям вече като почна да се обличам и слагам крем.

# 734
  • София
  • Мнения: 2 434

Всички падове първите 1-2 мин леко ми се приплъзват, но после няма много мърдане. В момента ползвам It`s skin (и в кутията са доста по-сухи спрямо всички останали, но съставът им компенсира това Simple Smile), преди това последните бяха JM Solution и Berrisom. Напоследък ги слагам с извитата част към външната част на окото и така нямам проблем с формата.
Благодаря! Hug
Значи аз дори не ги поставям правилно.

Но да чакам 10 минути придържайки ги, за да спрат да се хлъзгат. Smile
Май нямам време за това удоволствие, направо ме е яд.


Аз също ги поставям с извитата част към вътрешната страна на окото, защото си мислех, че по-дебелата част на пача трябва да обхване външната част на окото, там, където при усмивка се получават бръчици .....
Мисля, че и преди съм споделяла, че една вечер си ги сложих и така заспах /непланувано/, на сутринта пачове не бяха паднали, а само доволно изсъхнали и от тогава от време на време ги оставям за през нощта.

Не мога да намеря поста на Виола .... за бонус точките или сумите, които се натрупват при пазаруване от сайтовете, интересува ме за roserose, има ли такива, мисля, че в Jolse ползвах, но за розата не мога да намеря инфо дали и как....

Момичета, на 49 страница сме, кога изписахме темата ....

Общи условия

Активация на акаунт