Азиатска козметика и грим 5

  • 42 517
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 105
И аз след твоя пост ги оставям цяла нощ

# 736
  • София
  • Мнения: 4 321
Emy, правилно си ги слагаш Wink

За да не спамя, вчера опитах най-странната шийт маска на света - Hanyul Rice Mask. Все си мислех, че имам толкова опит с тези продукти, че няма какво да ме изненада, но тази успя...



Тези са известни са най-вече с това, че платното не позволява съхнене на серума.  Цяла нощ може да си стоиш със залепена маска на лицето (което не знам как става от хора, които имат лошия навик да спят по корем, но това е друга тема). Наистина е такова платното! Маските обикновено ги лепвам след като престоят върху лицето ми, смачкани върху отвореното вече пакетче, защото са последна нощна грижа и не ми се става, за да ги изхвърлям. Тази грам не беше изветряла и си стоеше мокър плата на сутринта.
Но серумът е зловещо мазен и лепкав също. Дълго през нощта не беше попил и имах чувството, че ще ми омаже възглавницата и косата. По принцип не разнасям остатъкът от серума на маската с ръце, защото те вече са намазани с плътен крем за възстановяване на кожата и ме е страх да не попадне върху тази на лицето и да ми направи проблем.
На сутринта кожата беше хубава и серумът беше попил, но не ми хареса това неспокойствие, породено от лепнене и омазване. 

# 737
  • София
  • Мнения: 2 434
На мен шийт маските не са ми приятни, но съм поръчала няколко и ги чакам.... Пак да похваля розата, изпратена поръчка на 28.11, днес е пристигнала.
Имам един въпрос.... днес ще взема ето този тонер BERRISOM Collagen Intensive Firming Gel Toner ... имам три продукта, които ги ползвам задължително в тази последователност /мисля, че е правилно/:

PURITO Fermented Complex 94 Boosting Essence
PURITO Centella Green Level Calming Toner
Rohto Hada Labo Gokujyun Premium Super Hyaluronic Acid Moisturizing Lotion
Въпроса ми е къде между тях или след тях да вмъкна BERRISOM Collagen Intensive Firming Gel Toner

Днес ще взема и тези пачове JMsolution Honey Luminous Royal Propolis Eye Patch, като ги пробвам ще дам отзиви, макар, че днес бях на алерголог и ми казаха, че трябва да избягвам мед и всякакви негови производни, защото имам алергия към полени, а аз ползвам прополисова ампула /нямам проблеми/, а съм си поръчала и още една...

# 738
  • Мнения: X
Искам да похваля падове   BHA PHA нов продукт са доколкото разбирам Получих 3бр. от jolse онзи ден и днес ползвах и съм впечатлена от продукта, имах няколко недостатъци по кожата, които бяха от пъпчици /вече ранички8, които след първото третиране се отлюпиха и в момента не се забелязва нищо по кожата.
Погледнах в jolse, цената е    USD 17.00 , в roseroseshop e $11.02.

# 739
  • Мнения: 231
Можели да ми помогнете да намеря MISSHA bb cream 25 номер,само този номер не мога да открия.

# 740
  • Мнения: X
Можели да ми помогнете да намеря MISSHA bb cream 25 номер,само този номер не мога да открия.
В kocos bg го има, в корейски сайт отдавна не съм го засичала.

# 741
  • Мнения: 1 795
И аз харесвам почистващите падове на Neulii, особено тези в индивидуална опаковка, защото са много удобни при пътуване. По лепкави са от Cosrx, но имам чувството, че са и по-овлажняващи.

emy_emy, давай с проба-грешка Simple Smile Не би трябвало да има проблем да се съчетае с останалите 3, но може и да го редуваш с Hada Labo според мен.
В розата освен първоначалния кредит при регистрация и ежемесечните кодове от типа RRS201812 няма други бонуси и кредити.

Catalano, няма правилен и грешен начин за поставяне на пачовете (някой от блогърите дори беше коментирал и с производителите) Wink В началото ги слагах с тънката част към носа като леко подрязвах крайчето, че все ми бъркаше в окото. Сега ми е по-удобно наобратно, защото така работят много добре с охлаждане върху  торбичките, а все пак си има гел и върху почти изчезналия ми "пачи крак" Hands Raised Hands. Според мен както и да се сложат все тая, защото кожата си дърпа от есенцията каквото и колкото и трябва. Нали препоръчват дори околоочния крем да се нанася  по костта на очната ямка, по-далече от самия контур, за да не дразни лигавицата.

Както казах пачовете не ми се плъзгат и си се разхождам спокойно с тях, но веднъж без да искам нанесох от крема за лице и под очите, и като сложих пачовете започнаха да мигрират Laughing

Въпрос към пазарувалите последните месец-два от Roserose- проблеми с доставката на поръчките имахте ли? Може информацията и на ЛС Hug





Последна редакция: вт, 04 дек 2018, 22:10 от Viola Tarakanova

# 742
  • Мнения: X
Момичета, чакам от ebay три продукта, шипнати на 12.11, но все още никой не се е свързвал с мен. Звъня някакъв непознат номер, не успях да вдигна на време, после аз звънях, но така и не се обадиха. Викам си - не е от пощата, грешен номер. Според вас дали да отида в клона, който се води към нашия адрес или да изчакам още малко?

# 743
  • Мнения: 5 500
Според вас дали да отида в клона, който се води към нашия адрес или да изчакам още малко?
Да,проверявай си веднъж седмично.

На мен ми се плъзгат пачовете по 10 минути.Гледах при рускините че ги слагат на ръката за секунди малко да оберат есенцията и оттам на очите,и задължително ще пробвам така.

Някой ще пусне ли нова тема?Теди?

# 744
  • Мнения: X
Според вас дали да отида в клона, който се води към нашия адрес или да изчакам още малко?
Да,проверявай си веднъж седмично.

На мен ми се плъзгат пачовете по 10 минути.Гледах при рускините че ги слагат на ръката за секунди малко да оберат есенцията и оттам на очите,и задължително ще пробвам така.

Някой ще пусне ли нова тема?Теди?
Някой да пусне нова тема, аз няма да мога сега тръгвам на път. HeartpulseSimple Smile

# 745
  • Мнения: 918
Аз да си кажа,момичета за двете маски, които имам на JM. Имам тая с жълтия кокуун и с перлата. Първата е с доста по мазен и лепкав състав, а втората е с по- рядка консистенция. И двете са много хубави, но първата за моята кожа е много по-добра. И аз не мога да кажа защо. Така ги чувствам нещата. Самия плат на тази с перлата е по рехав, може би заради самата консистенция на лосиона. В нея повече ми харесват двете други стъпки, които вървят към нея.
Много ми харесва и ампулата с прополис на TSW. Много добре овлажнява. Заради нея и слагам по малко от тонера, че ефекта е много близък.
Да се оплача и от Koreanstyle. За първи път поръчах оттам като беше промоцията на Benton (всичко по 10$) и поръчката ми се е върнала пак при тях. Върнаха ми парите, ама аз си искам нещата и сега се чудя и дебна кво да си поръчам от техния сайт дето да си струва, че да си изразходвам парите. Приемам всякакви съвети.
Всеки ден ли си слагате пачове и по колко пъти на ден?

# 746
  • Мнения: 1 795
Някой ще пусне ли нова тема?Теди?
Някой да пусне нова тема, аз няма да мога сега тръгвам на път. HeartpulseSimple Smile
Аз мога да я пусна по-късно ама представа си нямам как Flushed

# 747
  • София
  • Мнения: 4 321
При мен перлата на JM много озарява. Като извънземно ставам. От серума ми остава много и го мажа доста дълго време след това при сутришната рутина. Толкова блестя, че трябва да обмисля покупката на по-матиращ ФДТ, защото в момента ползвам озаряващ.

# 748
  • Мнения: 1 795
При мен перлата на JM много озарява. Като извънземно ставам. От серума ми остава много и го мажа доста дълго време след това при сутришната рутина. Толкова блестя, че трябва да обмисля покупката на по-матиращ ФДТ, защото в момента ползвам озаряващ.
Озарява -да, аз я ползвам вечер поради тази причина.. ама като се замисля всички JM Solution ги предпочитам вечер.

Да се оплача и от Koreanstyle. За първи път поръчах оттам като беше промоцията на Benton (всичко по 10$) и поръчката ми се е върнала пак при тях. Върнаха ми парите, ама аз си искам нещата и сега се чудя и дебна кво да си поръчам от техния сайт дето да си струва, че да си изразходвам парите. Приемам всякакви съвети.
Всеки ден ли си слагате пачове и по колко пъти на ден?

Миналата седмица Yesstyle, сега Stylekorean !? Много странно. Какво сочи тракинга, защо не е била доставена, в пощата пита ли?

Пачовете всеки ден или през ден, за да има ефект. Може преди парти (или след това Simple Smile )

От сайта всичко си заслужава само трябва да го издебнеш на намаление.
Месечната кутия е много хубава
https://www.stylekorean.com/shop/stylekorean-k-beauty-box-07-sta … h-box/1543218971/
има много добро намаление и на околочния крем на AHC (въпреки че в ибей е по-евтин, но става за допълване на грамаж)
https://www.stylekorean.com/shop/ahc-time-deal-ultimate-eye-crea … -30ml/1533704017/
Ексфолиращия крем на CNP е на много добра цена (навсякъде върви по 25 долара мин.)
https://www.stylekorean.com/shop/cnp-laboratory-invisible-milk-m … -50ml/1510117810/

Това са очакваните намаления през месеца

Скрит текст:

# 749
  • София
  • Мнения: 2 434
Да дам малко отзиви ...
INNISFREE Jeju Volcanic Nose Pack за премахване на черни точки по носа, аз нямам, но имам пори, в които все пак има нещо и затова ги взех, но не вършат никаква работа, не се залепват добре, при мен бяха толкова чисти, колкото и ги сложих.
BEYOND Intensive Ampoule Mask, взех колагенова и със серамиди. Снощи ползвах колагеновата, след махането, серумът изобщо не успя да попие в кожата, колкото и да потупвах, след маската е немислимо да се приложат други продукти за ежедневна грижа. Чувствах лицето си, все едно съм сложила, нещо изключително лепкаво и гъсто, което остава като тънък слой върху кожата. Отгоре сложих само нощна маска и така си легнах. на сутринта кожата ми изобщо не я почувствах мека и хидратирата.

BEYOND Herb Garden Mask, поръчах Calendula, Lotus, Black Tea, най-много ми хареса маската с черен чай, по-плътна е от останалите.

Общи условия

Активация на акаунт