Какви са тези родители!

  • 8 723
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 621
Ами всякакви ги има. И аз редовно наблюдавм такива родители горди от факта, че карат с детето в скута им. Close За мен това е абсолютна безотговорност. ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 217
[

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 16:30 от Alexa

# 17
  • Мнения: 9 990
Ами и аз си возя бебето в скута на предната седалка/до шофьора/, защото колата ни е с две места Mr. Green
Та, не винаги тази постъпка е безотговорност.
По тихите улички в квартала и мъжът ми е возил 11-месечното ни бебе в скута си, заедно с мен на съседната седалка, защото малкия е направо във възторг от това и искаме да му доставиме това удоволствие.
Малко ми се виждат пресиленки тези изказвания, но....всеки си знае.

О, хич не са пресилени даже Flutter,само да не сте ми в квартала-веднага се обаждам PeaceКолата ви е двуместна , казваш...по тази логика-две седалки-двама души се возят-третият е излишен-т.е. не е разрешено да се вози и трети...аз така си мисля...ама ще питам и на друго място дали е така.Обикновено возилата се водят с брой места-2,4,5 и т.н.Вашата е с две места...

Понеже живея в гарсониера, да вземем да се изнесем, че тя е за един човек, не за 4-ма, а?

Това е коренно различно-никъде не пише в една гарсониера колко души могат да живеят май,,,незнам, но няма връзка  с безопасността не само на вас, но и на околните

# 18
  • София
  • Мнения: 2 217
[

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 16:31 от Alexa

# 19
  • Мнения: 9 990
Ами всякакви ги има. И аз редовно наблюдавм такива родители горди от факта, че карат с детето в скута им. Close За мен това е абсолютна безотговорност. ooooh!

Абе ужас ти казвам! Как така не са им отнели родителските права на тези изроди!
А в някои страни точно това правят Mr. GreenА ние тук копнеем за джунгли и беззакония....смяях Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Еее, стига де, Алекса. Не искам да се заяждам с теб и не смятам, че са изроди, просто е безотговорно. Peace

# 21
  • Линдау
  • Мнения: 72
Аз пък се чудя изобщо на родители, които имат финансовата възможност. но возят децата си без столчета, държат ги на ръце и ме питат ама те стоят ли в столчетата Shocked.
Или пресен пример излизат от кола майка с дете на видима възраст 1-1,5 години. бащата затваря и заключва колата и започва да крещи на майката: "Еййй, пак е изцапала седалката, защо не я държиш ами я оставяш да стъпва на седалката!!!!"(времето беше сухо) #Crazy newsm78 - за мен това е лудост и ако моя мъж ми крещи така и то за нещо за което не е осигурено удобството ще го направя на нищо.

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 #Crazy има ги и такива откачалки и въобще не са пресилени изказванията на момичетата. Ако говорим за дете на 3-4 год. е по-различно макар че пак не го одобрявам, но за едно бебе да го возят по този начин... Naughty

# 23
  • Мнения: 7 914
Случи се подобно нещо на моя приятелка мъжа и  си призна, че много го кефело да учи сина си на 1,5-2 да кара кола! #Crazy

Ние с приятелката ни съответно нададохме вой до небесата , а той..." е, че нищо опасно няма, аз многоооо внимавам.. пък и карам само из квартала с 20-30 км/ч" #Crazy Sick

Ама тя какво може да направи, като става зад гърба и? newsm78

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Алекса, хубаво е понякога човек да поглежда и от чуждия балкон  Peace

Не съм шофьор. Но и да съм, никога не бих сложила детето в скута си. Чудя се като е толкова нормално, защо това не е масова практика  newsm78 И  защо го няма заложено в някой закон като разрешено?! А и разрешено да е- малко акъл стига, за да прецениш, че е опасно...

Подкрепям Пенелопа- не ми дреме кой кого и как вози и в каква кола. Дреме ми, когато аз и моето дете или някой от семейството ми сме в близост до подобни съвестни водачи на МПС.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 217
о

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 16:31 от Alexa

# 26
  • Линдау
  • Мнения: 72
#Crazy има ги и такива откачалки и въобще не са пресилени изказванията на момичетата. Ако говорим за дете на 3-4 год. е по-различно макар че пак не го одобрявам, но за едно бебе да го возят по този начин... Naughty
За мен изобщо не е различно ела да ни видиш сутрин всеки на седалката си със закопчан колан, нищо че яслата е на 500м.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Аз пък се чудя изобщо на родители, които имат финансовата възможност. но возят децата си без столчета, държат ги на ръце и ме питат ама те стоят ли в столчетата Shocked.

Ние сме от тез родители без столчета! Аз седя на задната седалка и държа щерката в ръце и не се питам седи ли, не седи ли...  Wink  Peace

# 28
  • Мнения: 3 268
ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧИМ КАТО В ГЕРМАНИЯ-ВИДИШ ЛИ НЯКОЙ ДА НАРУШАВА ЗАКОНА,ОБАДИ СЕ КЪДЕТО ТРЯБВА

# 29
  • Мнения: 9 990
#Crazy има ги и такива откачалки и въобще не са пресилени изказванията на момичетата. Ако говорим за дете на 3-4 год. е по-различно макар че пак не го одобрявам, но за едно бебе да го возят по този начин... Naughty
Не е много различно-то се почва от 11 месеца това, та продължава на 5 г, когато детето си мисли,че е на игра...Едно такова , преди няколко години-4-5 годишно-подкара колата на баща си в столичен квартал и уби жена...чудно от къде ли знае какво да натисне-гордият татко е показал , разбира се... Tired

Общи условия

Активация на акаунт