С корем, без тен, но секси- до НОЕМВРИ без комплекси!!!

  • 22 425
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 90
Здравейте момичета, аз съм една бъдеща декемврийска майка и ви идвам на гости да ви попитам...кога ви спря повръщането и ако някоя е имала виене на свят?
Дайте малко надежда... Embarassed
Скъпа moonlady, много искам да те обнадеждя..... Но, както почти всичко касаещо бременноста и в тук може да се каже с пълно право - ВСИЧКО Е ИНДИВИДУАЛНО.Тук мацките вече се оплакват от какви ли не болежки, но май последна /и само/ Бимба се жалваше от гадене и повръщане. Лично аз се почувствах значително по-добре около 14 г.с. и то не само по отношение на изброените от теб неразположения. Дано и при теб се случи така, но не се притеснявай ако гаденето продължи до.....края Sad Баба ми, когато разбра че съм бременна каза:
"-Дано имаш повече късмет от мен, че аз повърнах за послено и родих !" Wink
Та, кураж и ако се наложи- приеми философски всички неудобства които ти причинява малкия човек и не се тревожи за нищо newsm51

# 256
  • sofia
  • Мнения: 8 949
Вчера бях на преглед. Всичко ни е ОК и сме мъже и естествено (очаквано за мен) сме възголемички - две седмици напред. Аз съм в 19+6, а мерките му отговарят на 21+3, та докторята пак ще има да се дзверят.
Другата седмица ще си взема малко отпуска, иначе ще си бачкам, щото на работата ми е по-спокойно...малкия дзвер ще си е вкъщи през юли (и ще тормози баба си), а август на детска, тъй че август ще си взема отпуска Mr. Green

# 257
  • Мнения: 3 216
Здравейте, момичета и от мен! Писах ли, писах и на финала нищо не можах да постна #2gunfire
Да ви се оплача - почнахме ремонт в къщи, та временно сме на гости у мама, а тук няма нет. Влизам през телефона си, но връзката е много бавна и изнервяща. Но задължително ви чета поне един път на ден.
Исках да разкажа една смешна случка от вчера във връзка с отстъпването на място. Ходих вечра при доки да си удължавам болничния, а отпред на канапенцето бяха седнали 3 жени. В момента, в който се появих, и трите скокнаха да ми направят място и никоя повече не пожела да седне, та можех даже да се опъна и да подремна Laughing Мислих, мислих и реших, че може да ги е страх да не ги заразя Joy
Момичета, утре следобед съм на така дългоочакваната фетална морфология. Стискайте ми палци всичко да е наред с бебо. Освен това тая надежда вътрешното ми чуство, че пак имам младеж в тумбата, да ме е излъгало.
Лек ден от мен и много целувки по тумбачетата от мен!
P.S. Сега, когато не мога постоянно да съм в нета и да ви чета, осъзнах, че много съм свикнала с вас и ми липсвате  Hug

# 258
  • Мнения: 2 332
Вчера бях на преглед. Всичко ни е ОК и сме мъже и естествено (очаквано за мен) сме възголемички - две седмици напред. Аз съм в 19+6, а мерките му отговарят на 21+3, та докторята пак ще има да се дзверят.
Веси, явно ще си мъжка майка... милата, не ти завиждам - научи ги отрано да те глезят, а не ти тях...  Mr. Green

Цветииии казваи бързо как беше на концерта?Сега гледх репортай по новините и чак се насълзих от кеф,а представям си каква емоция е било за всочки които сте били там!Днес да си почивах много,че след такъв купон Joy

Не съм Цвети, но ще кажа само: DEPECHE MODE RULEZ!!! Няма такава група, няма такъв концерт... Възпитано си влязохме - чак към 20:30, таман бяха свършили Нова Генерация - но, слава Богу, ни пазеха места, така че всичко беше на 6. И... сънувах Дейв (мечти, мечти...)  Laughing Бебчето през цялото време  не мръдна, явно слушаше със затаен дъх (още май не чуват, но според мен от вибрациите се беше кротнало), чак като си легнах се размърда. Много съм щастлива, че въпреки съпротивата от роднинска страна отидох!!! А, щях да забравя (сефте) - по едно време една мацка от задния ред ме гледаше с искрен ужас в очите, говорещи: "Тази пък с какъв акъл е дошла?"  Laughing

П.П. До момичетата, с които се видяхме в събота - момичета, някой да е прибрал от масата синия фулмастер? Естествено, че го забравих, на мъж ми е, който още не е открил липсата му...

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 10:07 от Роси74

# 259
  • Мнения: 2 332
....
Момичета, утре следобед съм на така дългоочакваната фетална морфология. Стискайте ми палци всичко да е наред с бебо. Освен това тая надежда вътрешното ми чуство, че пак имам младеж в тумбата, да ме е излъгало.
Лек ден от мен и много целувки по тумбачетата от мен!
...
Радвай се, че попадаш на такива услужливи хора Simple Smile. На мен ми отстъпват място само като съм с Йоана - сиреч ако решим да ходим някъде събота/неделя - т.е. не заради мен, а заради детето...
Стискам палци - всичко ще е ок, ще видиш! Hug

# 260
  • Мнения: 553
Здравейте!!!
Цвети сложи ми едно красиво СИНЬО щъркелче  Hug
Знаех си аз че му усещам пишката още от първия месец  Joy  Малкия разбойник ни се връткаше и показваше! Накрая чак ми стана тъжно че му е скучно на милото вътре... Леле колко е хубаво и после бях една замаяна...
След прегледа вчера "споделих" с докторката че ме боли в дясно и имам чувството че е от седенето по цял ден... и сякаш нещо мачкам. Тя се поусмихна и вика: Така е, така е... мачкаш, ще боли...  #Crazy
Никакво съчувствие ей! Каза също на всеки час да си вдигам Д-то от стола и да се разхождам, че не било полезно бременна жена да прекарва повече от 2 часа на ден пред комп-а. Ама няма как, не мога и у нас да си седна, че ще се депресирам самичка да си стоя по цял ден.
Ох, за секциото. Аз имам правена операция преди и горе-долу знам как се чувства човек след това. Някъде четох, че различни хора имат различен праг на усещане на болката. Аз просто настръхвам цялата като си помисля да родя нормално. Ако щете вярвайте ама чак имам чувството че ми е трудно да дишам само като си представям. Просто предпочитам ако може да родя със секцио. Не искам да налагам мое мнение на никого. Също и да превръщаме темичката ни в "за и против секциото". Всяка от нас е насъбрала мнение относно това как предпочита да роди, предполагам че повечето са за нормалното раждане, но аз  искам ако наистина имам право на избор да мога да направя моя.
 Ееее, отплеснах се!
Хаиде успешен и спокоен ден на всички!    bouquet
Чакаме мамите от концерта да разкажат впечатления от първа ръка Wink

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 10:36 от TALI1

# 261
  • Мнения: 2 332
...
Цвети сложи ми едно красиво СИНЬО щъркелче  Hug
...
Чакаме мамите от концерта да разкажат впечатления от първа ръка Wink
Честито ти момченце и на теб!
А за концерта - виж на предишната страница...

# 262
  • Мнения: 708
Ехххх дда аз о6те си повръ6там,ама по на рядко де.По 1 път през ден  Sick
Ето тази сутрин пак много ме напъва,ама аз съм ре6ила здраво да се тъп4а пък дано да ми отмине.
Писна ми да вися на тоалетната ама кво да се прави.
А като се прибави и ниското кръвно което напоследък ме мъ4и и картинката става пълна. Онзе ден з амалко да тупна в хола,така ме замая главата.Та по4нах да си пийвам по едно кафе или хапвам малко 6околад и положението се оправя.

Ами това е за сега,оплаках се достойно  hahaha

цунки и лек ден на вси4ки мами с тумба4ета 
  bouquet

# 263
  • Мнения: 289
Ох, мами, много задушно, натежава ми вече тая жега, пък то едва  сега започва лятото...
Радвам се за положителните емоции на майчетата, посетили концерта на Депеш!
Вчера бях на гости за сефте на едно 20-дневно бебенце и толкова миличко ми стана, като го гледах колко е крехко и беззащитно...Като че ли съм позабравила какви са мъничета!
Честито момченце на Тали! Продължаваме да сме повече момчешките мами... newsm78

# 264
  • Мнения: 498
Ох, момичета да ви се оплача!
Тези дни се чувствам много зле и незнам защо или просто се самонавивам  Cry Първо - сутрин едвам ставам за работа - чак ми се плаче - повръща ми се, цепи ме глава, боли ме корем..После - на работа главоболът продължава и така - до вечерта. Естествено -налегнала ме апатия и нищо не ми се прави, нито ми се ходи някъде. Да не говорим колко съм раздразнителна  #Cussing out. Незнам как ще издържа и утре.
Иначе - днес направо изкарах акъла на мъжа ми - Тази нощ ми се схвана прасецът на крака и аз изревах като,,,, Sick
Милият толкова се стресна и незнаше как да ми помогне, а аз още повече му се ядосах че не знае какво да прави, че му обяснявах да ми хване и дигне крака и да натисне ходилото надолу. Та така - бая го стресирах,,чак се почуствах гузна  Embarassed

Толкова зле не съм се чуствала през първите 3 месеца...дали е от времето????? или от растящия корем? Боли ме корема, все едно съм правила коремни преси в повечко  newsm78

# 265
  • Мнения: 255
Ronja, на работа имат дежурен лаф 'Вени, ти да не си кривичка нещо?" и  от две седмици често казвам "ДА!"  Simple Smile
Иначе мисля че от хормоните е нормално да се раздразнителни и уморени и т.н. - значи всичко с бебо е наред.
За всеки случай си виж кръвното и хемоглобина, хапвай повечко плодове.
Мен ме болеше миналата седмица главата от ниско кръвно... и наблягах на шоколада и сладките неща следобед...
А вчера бях голям майтап - болеше ме корема долу и си викам "кофти с бебо".. а то се оказа разстройство от много кисели плодове.
Тали1, честито момченце!!!

# 266
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
ronja моето предложение е да почиваш повече може би рязката смяна на времето ти се отразява зле, пии кафенце и яж шоколад и всичко ще е наред   bouquet
Аз пък днес следобед съм при д-р Томова и да ви кажа честно малко се притеснявам какво ли ще ми каже, дали всичко е наред...............?
ДА СЕ ПОХВАЛЯ И АЗ УСЕТИХ НАЙ-СЕТНЕ БЕБО, като си седях вчера в едно заведение и го усетих, не можете да си представите колко хубаво ми стана направо се разчувствах дори заплаках  Embarassed най-хубавото усещане  Heart Eyes
Засега това от мен ще пиша как е минало на прегледа оххххх

Весел и хубав ден на всички    bouquet

П.П. Имам предложение за нова тема

ФЕВРУАРСКИ СЛАСТНИ НОЩИ, ПРЕЗ НОЕМВРИ МАМА ЩЕ СТОИ СИ ВКЪЩИ

Малко смешничко звучи, но ми дойде изведнъж и трябваше да го напиша  hahaha

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 12:17 от Sbruny

# 267
  • Мнения: 34
Малко и мои впечетления от концерта. Беше страхотно, много яка публика сме това българите. А и организацията беше на ниво, ниакво блъскане или мачкане, всеки си чака реда и става бързи4ко/дори ме пуснаха пред една голяма група като ми видяха тумбака/ Е разбира се имаше няколко "разбиращи" дами в публиката, които ме гледаха леко странно и с назидателен поглед, но все пак DEPECHE MODE са на сцента, кои ти гледа лелките! Ех, как завиждам на всички мами, които са усетили бебета си, на мен доки ми каза, 4е е малко по-малко за седмиците си и може би ще го усетя след седмица/две. Нямам търпение.
Целувки по сладките Ви муцунки /сега ве4е като ги видях, съм убедена, че няма по-красиви от ноемврийските мами/

# 268
  • Мнения: 167
Хмм,напоследък се вманиачих в това дали усещам бебо или не и тази сутрин като седнах пред компютъра като че ли го усетих-две-три пулсации в корема.Така,че смятам това да е денят-от тук нататък броя 4 месеца и половина и тогава трябва бебо да излезе.
Ами нещо да питам...трябва да ни се появи една кафява лента на тумбите-аз нямам и не мога да намеря никъде инфо за тази лента.Знаете ли кога да очаквам тази екстра и вярно ли е ,че само ако имаш момченце се появявала?Казват,че колкото по-изразителна била-толкова по-голямо щяло да му бъде пишлето Mr. Green

# 269
  • sofia
  • Мнения: 8 949
Ами нещо да питам...трябва да ни се появи една кафява лента на тумбите-аз нямам и не мога да намеря никъде инфо за тази лента.Знаете ли кога да очаквам тази екстра и вярно ли е ,че само ако имаш момченце се появявала?Казват,че колкото по-изразителна била-толкова по-голямо щяло да му бъде пишлето Mr. Green
Тинтири-минтири...по-късно се появява лентата и няма никакво отношение към бебето...бях забравила за нея....сега си спомних че чак месец-два след раждането избледня.

Общи условия

Активация на акаунт