С корем, без тен, но секси- до НОЕМВРИ без комплекси!!!

  • 22 415
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 673
    Здравейте мамета!!! Потъмняването на корема, на ареолите, лигавицата отдолу са норм.Представяте ли си - природата е измислила това , за да вижда бебо при кърмене по добре зърното. Пигментацията на корема, изчезва след раждане...Мамета каква е новата тема...На мен нещо не ми идва музата... newsm78  А сетих се : Към ноември с ритничета - момченца и момиченца!!!

# 286
  • Мнения: 289
Според бабините деветини, ако линея неграта /тъмната линия/ е над пъпа /апропо, при мен вече е обърнат навън/, това показва момиченце, ако свършва до него - момче...Миналият път ми беше до пъпчето и се роди момченце, сега пак чакаме миомченце...та ще видим, но не ми изглежза много надежден показател за пола... newsm78 и не разчитам на него.
Злати, "Пре натал" на Хип има в детския магазин на ъгъла на "Патриарха" и "Асен" - посока "5-те кьошета", като минеш "Витошка", от дясната страна.
Не знам какво става с моето кръвно, но от вчера се чувствам ужасно отпаднала, нямам никакъв апетит, сънливо ми е и съм ужасно уморена - само дето не се "стичам" пред бюрото в офиса, срам...Как ще издържа довечера на ресторант - не знам! Мама има днес рожден ден и ми е приповдигнато, пък след ден Ради става на 6 - много празници, хубави емоции!

# 287
  • Мнения: 553
Angel, бягай веднага в аптеката и вземи някакви мерки!!! Доколкото знам има свещички които действали веднага.
А за линията - аз гледам, гледам и не виждам такава... Може би по-късно ще ми се появи?

# 288
  • Мнения: 815
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108720.msg1958218#msg1958218

новата тема-

сега отивам да чета тази, че съм изостанала някъде 3- 4 страници

# 289
  • Мнения: 334
относно раждането - от личен опит мога да споделя и своето мнение - твърдо подкрепям естественото раждане. Големият ми син е роден с планово секцио заради т.н. колянно предлежание. Малкият ми син се роди 6 години по-късно по естествен начин, за което настоявах аз. Никак не съжалявам за избора - да наистина боли при получаването на разкритието - но не е такава непоносима болка, както сме чували, но за сметка на това - усещането при самото раждане е невероятно /при секциото някой нещо прави - без твое участие - много е странно/, а и както казват акушерките с опит - при естественото раждане се "наместват" хормоните и възстановителният период е много по-кратък и преминава по-леко. При много от родилите със  секцио слизането на кърмата се забавя или изобщо не се случва - ефект, дължащ се на упойките. Не е за подценяване и връзката между майка и дете, която се поражда именно при естественото раждане, при секциото тази връзка се проавява с течение на времето... съвсем по-различно е. Моето мнение е, че ако всичко е нормално и няма някакви предпоставки налагащи секцио - момичета раждайте по естествен път.
Май се поолях..
Желая на всички спокойна бременност  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт