Проблем с ICQ

  • 1 571
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз имам проблем с кю-то днес, мога да си пиша единствено с тези които са ми на gmail. Да се логна от сутринта ми е мисия невъзможна.

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
От около 10-тина минути нямам проблем, но до тогава и аз не можех да се вържа Confused

# 17
  • Мнения: 384
И аз имам проблем с кюто си.Снощи ми даваше грешна парола,смених я и успях да вляза,но днес вече нестава.Не ме пуска,държи ме на инициализиране.Според вас как да действам,да си правя ли ново кю,или да изчакам?Не ми се иска нов номер,защото ще трябва отново да се свързвам със всички.А най-страно е,че на кюто на мъжо му няма нищо.

# 18
  • Мнения: 3 818
 Стрелче, можеш да си свалиш абв-кю-то и няма да ти се затрие другото, аз ги имам и двете на компютъра, че с мъжа не можем да се разберем кое е по-хубаво Wink

Обаче моят опит показва, че в такива случаи, когато не ще да се зареди и двете кю-та се скапват, тоест- от сървъра е сигурно.

Иначе аз в момента имам.

 Ianamama , изчакай, кю-то често прави тия номера.

# 19
  • Мнения: 4 473
Тъй, от 10-тина минути имам кю....след 16-тия рестарт взе, че тръгна Party. Да видим...
Дано и при всички вас е изчезнал проблема Wink

# 20
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175

mama MISHKA , теб те виждам като онлайн (поне тук в профилът ти) newsm78, значи си се свързала все пак?!?
А иначе и себе си и много други им виждам "цветенцата" в неутрално сиво и то не от днес Thinking
ВЕ4Е ИМАМ -МОЖЕ БИ ОТ 4АС smile3503

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
Днес имам същия проблем. Все ми дава грешна парола. Изобщо не мога да се кънектна. Виждам, че при някои се е оправило при мен още не.  Close

Общи условия

Активация на акаунт