Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 38

  • 13 680
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12 416
Хахаа, Аничка, ако им е трудно, да ме питат мене Joy Психото се появи в 16-ти епизод, а фотосесията беше в 20-ти Joy

Роси, аз даже мога да стигна по-далеч. Според мен Марио просто е отишъл при Зорница и й е казал - миличко, извиняеай, ама това е твърде травмиращо за мен, затова те напускам и отивам да си гледам Тони, с него ми е по-лесно Joy

# 691
  • София
  • Мнения: 9 558
Ани, да и от сесията е минало повече от година.
Аз вече и не им се дразня.

Аа да бе, Моски,  отишъл бил при Зорница. Още във вторник и е казал, " Сори, кукло, ама си вдигам чукалата, идвай да разделяме покъщнината". А на покрива реве, защото Зорница се е заинатила за черния комплект чершафи и не иска да му ги даде.

# 692
  • София
  • Мнения: 9 558
Моски, ама списанието не излезе ли в 29 епизод?

# 693
  • Мнения: X
Значи вие ПАК нищо не сте разбрали.
Марио и Зорница ще изчезнат за 15 епизода, за да търсят онзи прекрасен разкошник Тони къде се е запилял този път, защото те без него не могат Hug
Те ужасно много се обичат, но повече обичат Тони Joy И го търсят заедно Stuck Out Tongue Winking Eye Защото имат само когооооо? Негоооооо

Имам неприятното предчувствие, че за около 10-15 епизода ще изпратят някъде МиЗ  , за да се лекуват и да не засенчват другите истории .
Като се върнат , надявам се  да имаме сватба Heart Eyes
Еми.....направо тримата...

# 694
  • Мнения: 12 416
Ми красив си беше черният комплект, пък тя кво се е запънала, егати Joy

Ааа, Роси, да, аз си мислех за фотосесията. Списанието беше точно  в 29-ти епизод, като тя се върна от отпуск. Още по-зле за тях. А и не знам какво им пречеше да се е влюбил в нея по време на прегледа и после да е взел списанието, та зорлем си вкарват автоголове.

Сега, то и покрай включването на телефона не бяха изпипани детайлите, бо няма да придиряме, нали сме се разбрали Grinning

# 695
  • Мнения: X
Какъв е тоя черен комплект?
Сатен, памук, коприна? Бродиран от слепи монахини?

Бъдете малко по-конкретни моля. Може да реша да го поискам. Мърчъндайз му се вика.

# 696
  • Мнения: X
Сега, то и покрай включването на телефона не бяха изпипани детайлите, бо няма да придиряме, нали сме се разбрали Grinning
Ще обясниш ли, че не разбрах? (Сериозна съм)

# 697
  • Мнения: 1 358
Моски, същото си мислех и аз Smile Нито пин въведе, нито се чу звук от включване на телефона или от всички пропуснати повиквания или смс-и Smile Но така е, като на филм.

# 698
  • Мнения: 12 416
Доне, телефонът издава звуци, като се включва. Приемаме, че Зорница си ги е изключила по принцип. Обаче явно си е изключила и всякакви пин кодове. И това приемаме, че е направила. Но телефонът й беше с включен звук, а Марио й звъня, когато психото го беше изключил. При включването, трябваше да изписка смс, че има пропуснато повикване и психото да я хване. Но както казах, няма да придиряме, дребни подробности са, ама понеже обсъдихме всички по-едри неща, та запълваме времето с детайли Grinning

А ми направи впечатление, защото аз като си включвам телефона ми е цяло приключение и бързо и с едно движение никога не успявам - то са чуруликания, докато се включва, то е пин код на картата, то е код за отключване на телефона Joy

# 699
  • София
  • Мнения: 9 558
Още по озадачаващо е, че Марио не получи sms, че телефона на Зорница вече е достъпен.
Но, приемаме всичко в името на интересната и завързана история. Дано да са я доизкусурили поне да е интересна и смислена, за достоверна няма да придиряме.

# 700
  • Мнения: X
Оф, съвсем забравих, че те включваха и изключваха телефона Joy Мерси Kissing Heart

# 701
  • Мнения: 4 059
Това с Смс-те не е сигурна работа, защото аз понякога не получавам, а понякога се пращат половин час след това. Като е с изключен звук, когато го включваш, не се чува, но той звъня, а и когато той го изключи се чуваха звуци Animal Joy Cat ама аз имах същия служебен телефон и беше малоумен Animal Joy Cat нищо чудно Animal Joy Cat

# 702
  • Мнения: 9 628
Е то това с телефона беше да звънне и тя да си го вземе, за да го види наръган Grinning

A за фотосесията вие пък за 1-2 месеца проблем правите, те с години бъркат...... Joy

Диана е написала, че ще успее да отиде в Пловдив.

# 703
  • Мнения: X
Диана ще участва на срещата с фенове в Пловдив Simple Smile

А, Майчето ме изпреварила Simple Smile

# 704
  • Мнения: 371
Момичета , нямаме ли някой таен агент, който да отиде на срещата в Пловдив и да направи клипчета как отговарят на въпросите.
Относно Бургас съм казала на майка ми ,ако успее да отиде ще ви споделя какво са разказвали.

Общи условия

Активация на акаунт