Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 38

  • 13 666
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Малко хумор:





Дили, за Пловдив са пуснали даже две кино зали и вече всичко е изкупено. Стана ми интересно и отворих сайта да видя.
Ако някой се е вредил, да каже Simple Smile
И в Стара Загора ще бъдат мисля.

# 706
  • Мнения: 4 059
Освен да се вдигнем и да ходим в Пловдив. Animal Joy Cat

# 707
  • София
  • Мнения: 9 558
На 14-ти Вергов играе "Козата или коя е Силвия?", предполагам за това няма да пътува. Надявам се Велислав тогава да се прибере от Щатите, че много се застоя. По мои сметки на 14-ти трябва вече да е в БГ.

Джордж, ами Джордж да провери за билети Wink
А то Джордж е проверил и няма Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 15:26 от rosi_ta

# 708
  • София
  • Мнения: 9 558
Дили, вчера в Тази сутрин казаха, че няма да отговарят на въпроси за сюжета и какво предстои да се случи.

# 709
  • Мнения: 12 406
Велислав писа, че са в САЩ до сряда. Ама в сряда пътуват или в сряда е в България, вече не знам.

# 710
  • Мнения: 2 364
Дили, вчера в Тази сутрин казаха, че няма да отговарят на въпроси за сюжета и какво предстои да се случи.
Освен ако Mилошев не преразкаже нещо Joy
Hо може да има яснота дали ще снимат седми сезон и да разкрият пред феновете.

# 711
  • Мнения: 3 269
Чак сега успях да прочета интервюто. Страхотен е Велислав, няма да се повтарям с всичко, което вече сте казали.

За 7-ми сезон вътрешния ми глас казва, че ще има. Обаче дали ще го гледам, още не ми казва 😁.

# 712
  • София
  • Мнения: 9 558
Хахаха, Злати, верно, че Милошев разказа цялата история на Христо.
Еми, значи разчитаме на момичетата, които четат във ФБ. Там със сигурност ще се напише какво са казали, а и клипчета могат да качат.

# 713
  • Мнения: X
Доколкото помня, Е. Милошев каза, че вече са подписали за 7 сезон - това на представянето на новите актьори за 6ти - нали имаше лайф в инстаграм.

# 714
  • Мнения: 737
А той Милошев каза и че този сезон е най доброто правено досега, ама аз нещо му нямам доверие. Иначе доколкото разбрах по принцип е договорен 7 ми сезон, но в един момент някъде излезе информация, че все пак е под въпрос тъй като рейтинга е по нисък от очакваното с и стои проблема с болницата. Ще трябва да налеят  доста пари за нова болница.

# 715
  • Мнения: 371
Дили, вчера в Тази сутрин казаха, че няма да отговарят на въпроси за сюжета и какво предстои да се случи.

Да ,това ми е ясно ,но ми е интересна позицията на актьорите по социалните теми,обсъждани в сериала - отнемане на лекарски права, изнасилване , изневери и тн .

Под актьори се подразбират Диана И Велислав - искам просто да ги слушам как разсъждават на глас 😅😅.

# 716
  • Мнения: 1 358
Ако ще има 7 сезон, май не очаквам хепи енд за нашите в края на този, евентуално в края на следващия? След това, което се случи в петък, просто не виждам как ще имаме и свадба, и бебе (освен ако няма някакъв огромен скок във времето). Пък и линията Банков имаме да уточняваме, понеже още виси (въпреки че за мен да се фокусира пак върху тази история след всичко,което се случи, си е повече от малоумно). Общо взето на нищо не се надявам и не смея да правя никакви прогнози, всичко ми е на кантар в момента, не знам. Вие какво мислите?

# 717
  • София
  • Мнения: 9 558
Забрави за Велислав в Пловдив. Евентуално в някой друг град, ако успее да отиде. Но Диде ще е там, дано и зададат смислени въпроси.
Абе Велислав играе на 15-ти. Не се отменили постановката, значи предполагам ще се прибере на 14-ти.

Ани, аз съм раздвоена. Злати беше написала, че едва ли отново преди Коледа ще оставят разочаровани фенките на Банков. За това се чудя дали няма да вкарат някоя докторица за него точно в края на сезона. И в следващия да гледаме любов.
Винаги стои варианта да ги съберат със Зорница, но аз все по малко го вярвам, освен ако не съсипят образа на Марио.

# 718
  • Мнения: 1 190
Дили, вчера в Тази сутрин казаха, че няма да отговарят на въпроси за сюжета и какво предстои да се случи.
Под актьори се подразбират Диана И Велислав - искам просто да ги слушам как разсъждават на глас 😅😅.

Диана, съм забелязала, има доста изявена позиция и си я отбранява - когато стана трагедията с журналистиката, протестите, а сега очевидно е приела присърце и настоящата драма в ОЖ. Виж за Велислав е малко по-трудно. Искам да излизат още много хубави интервюта с него ! Заслужават си всяка дума, запетайка, точка и интервал.
Честно да си призная иска ми се вече да се приключва с тази агония ОЖ. Не е нужно да гонят рекордните за Анатомията на Грей 14 сезона. Изчерпаха се просто и сътворяват глупости, измилят какви ли не работи, за да запълнят 54 епизода. Или просто да намалят бройката от 54 на 30 примерно и да правят наистина качествени и стегнати епизоди.

# 719
  • Мнения: 371
Ако ще има 7 сезон, май не очаквам хепи енд за нашите в края на този, евентуално в края на следващия? След това, което се случи в петък, просто не виждам как ще имаме и свадба, и бебе (освен ако няма някакъв огромен скок във времето). Пък и линията Банков имаме да уточняваме, понеже още виси (въпреки че за мен да се фокусира пак върху тази история след всичко,което се случи, си е повече от малоумно). Общо взето на нищо не се надявам и не смея да правя никакви прогнози, всичко ми е на кантар в момента, не знам. Вие какво мислите?

Аничка, честно казано май повече ми се иска този сезон да е финален. Споделяла съм вече , че за мен 6ти сезон е много по-изсмукан от пръстите отколкото всеки друг сезон . Имаше интересни моменти ,надявам се да предстоят и още такива, но усещането ми досега е ,че сезонът хич не успя да започне ударно.Много се рекламираха новите звезди и страхотният сюжет, еми мен специално не ме впечатли.Не съм доволна как повечето сцени не са завързани помежду си ,някак увисват във времето и после ние се чудим и маем какво искат да ни внушат.Липсват ми заплетените медицински казуси и подкрепата между лекарите при решаването им.Знам ,че животът е труден и драмата е нон-стоп, ама сценаристите някакси не успяват да намерят спойката между сеир и хубаво представена любовна история. Това е моето мнение и не задължавам никого с него .

Общи условия

Активация на акаунт