Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 38

  • 13 665
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Аничка, ако си спомняш, в миналия сезон беше така - каша, каша и накрая претупаха всичко и развръзка за 2 епизода. Да не говорим, че ако нямат време или не знаят какво да правят, ще сложат един удобен скок във  времето.
Не е нужно веднага да забременяваме и женим МиЗ, има време, предпочитам да се радвам на хубавите им отношения и общата борба в момента. На бебе съвсем не държа засега.

Бих искала още няколко сезона, но с променена концепция - по-малко влияние на Анатомията на Грей, повече медицински казуси, по-малко драма, наблягане на развитието и израстването на героите и....вие си знаете - връщане на един определен в сериала Joy

# 721
  • София
  • Мнения: 9 558
Доне, по последната точка трябва стратегия. Стратегия, шум и пушилка.

# 722
  • Мнения: 9 374
В интервюто в "Събуди се", Деси Бакърджиева каза или по-скоро изтъкна, че това е изцяло българска продукция и едва ли не от никъде не са копирали и всичко сами са си измислили. Ами честно да си кажа смешно ми стана. Grinning

И аз май предпочитам този да е финален сезон. Опасявам се какви още по-големи глупости може да измислят. Време е май да се приключва вече. А колкото до нашите - каквото искат да ги правят, само искам накрая на сезона да ги видя щастливи заедно. Сватба, бебе, ако искат да правят, вече нямам претенции. Grinning

# 723
  • Мнения: X
Доне, по последната точка трябва стратегия. Стратегия, шум и пушилка.

JoyJoy


# 724
  • София
  • Мнения: 9 558
Доне, по последната точка трябва стратегия. Стратегия, шум и пушилка.

JoyJoy




Хахаха, Аничка ли ще е пълководеца Simple Smile

# 725
  • Мнения: 1 358
Доне, по последната точка трябва стратегия. Стратегия, шум и пушилка.

JoyJoy




Хахаха, Аничка ли ще е пълководеца Simple Smile

Готова съм! Joy Напред!

Честно, и за мен вече идеите им издишат, ако се продължава с нов сезон, не знам какви още трагедии са останали да гледаме, то вече май всичко се показа. Sad

# 726
  • София
  • Мнения: 9 558
Може да решат последния сезон да е изпълнен със щастие и красиви истории, без драма и бруталност на макс

# 727
  • Мнения: X
Доне, по последната точка трябва стратегия. Стратегия, шум и пушилка.
JoyJoy
Хахаха, Аничка ли ще е пълководеца Simple Smile

# 728
  • Мнения: 9 374
Може да решат последния сезон да е изпълнен със щастие и красиви истории, без драма и бруталност на макс
Леле, боже, чул те Господ. Grinning Може тогава вече да решат, че ще има само драми от медицинско естество и да наблегнат повече на медицинските казуси и между двойките да създават само глупави спорове, като този между Марио и Зорница онзи ден. Това всъщност би било хубаво, като за последен сезон.

# 729
  • Мнения: 3 269
Преди ден два в сторито на Вергов в инстаграм имаше едно видео с Тасев, където хвана една врата и дръжката му остана в ръцете. Някой гледал ли го е? Не успях да пиша тогава, а после вече имаше друго стори.
Та в това стори се виждаше как от някаква стая в коридора един след друг излизат Романова, непозната русокоса лекарка (не мисля че беше сестра) и Банков. Та се зачудих коя ли е тази, дали няма да има ново попълнение 🤔

# 730
  • София
  • Мнения: 9 558
Ауу Дрийми, защо си траеш за такива новини. Дай сега ще спретнем един сценарий, за да дадем хляб за размисъл на външните субекти, четящи темата.

Не съм го гледала.

Доне, що се натъжи, ти ще си главннокомандащия щаб квартирата. Ще пишеш памфлети, стратегии и ще дирижираш акциаята.

# 731
  • Мнения: X
Хахах, това стори с гафа беше готино. Жалко, че няма повече такива.

# 732
  • София
  • Мнения: 9 558
Кажете за русокосата. В медицински екип ли беше, млада, висока, стройна? Да не е някоя жена от екипа?

Чесно да си призная се чудех дали покрай проблемите на Зорница няма да вкарат някоя психоложка. То верно, че си имаме психолог, който се появява за 5 минути на сезон, но нищо не пречи да вкарат нова.

# 733
  • Мнения: X
Не помня. Гледах Бани и дръжката.

# 734
  • Мнения: 2 364
Гледах сторито, беше в инстаграма на Hаум. Hо русата докторка не съм я забелязала. Kазвайте ги навреме тия неща, да го превъртим десет-петнайсет пъти и да си поиграем на детективи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт