Махане на решетката на леглото - от кога?

  • 1 681
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 39 761
Решетката на леглото я махнахме когато Дияна беше на 1.7г. Тогава се местихме в нов апартамент... и почнахме всичко на чисто - нова стая, легло без решетка и т.н. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 356
          На моя син махнах решетката преди около 2м и само веднъж е падал. Той е на 2г и 5м вече и понеже още ме е страх да не се обърне, слагам одеяла и възглавници на пода, че ако падне да не се удари лошо. Децата бързо се ориентират до къде е края на леглото и много бързо свикват да спят без решетка. Благодаря на мама ЕлиТ за идеята, аз може би щях да чакам до 3г , а може би и повече за да се престраша да сваля преградата.

# 32
  • Мнения: 755
Здрасти Скорпионка, моят син е също на 3г. и 2м. и спи вече от около 2 м. без решетка/също поиска сам/. За да не пада измихлихме да сложим пред леглото му надуваем матрак/като надуваемо легло е/ и резултат е много добър т.е. падал е само два пъти през които не се буди , а аз през нощта го намирам да спи там /дори не усеща/ Crazy. После свикна и ако се случи да се търкули става и си ляга вече обратно, но това е рядкост вече/ търкулването/ . Бързо свикна с идеята , че от края няма какво да го предпазва и спи според новото положение. Ами това е успех! Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 39 761
В интерес на истината Дияна не е падала от нейното легло. 2 пъти се изтърсваше от нашето.

# 34
  • София
  • Мнения: 888
Еми ние я махнахме преди месец,защото тя започна да се катери по  и досега не е имало инциденти

# 35
  • Мнения: 369
Махнахме решетката тя беше тплкова щастлива дори неискаше да заспи за да не я сложим пак  Shocked заспа с триста зора ooooh!
Да се надявам че няма да има проблем , но аз немога да спя нощем от страх да не се изтърси и я забелязах че като и е провиснало крачето усеща и си го вдига Hug
Леглото не е високо дори и да падне няма да е толкова страшно но все пак ..... newsm78 

Еми ние я махнахме преди месец,защото тя започна да се катери по  и досега не е имало инциденти
За катеренето и излизането през решетката аз сама си я научих как да я прескача за да е по сигурно , и не е имало инциденти

Лошото е че преди с решетката на леглото сложим една пеленка на нея и цензурата е налице , а сега няма  Thinkingта татето беше малко против ама го предумахме  Stop

# 36
  • Мнения: 8 505
И аз се замислям дали да го направя.Щом в яслата може без,защо не и вкъщи...

Общи условия

Активация на акаунт