Мами, отстъпват ли ви място в градския транспорт?

  • 2 394
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36
докато бях бременна в един претъпкан автобус един дядка който направо беше легнал отгоре ми като видйа че се освободи едно място напред каза-аз ще седна,че да не те натискам по корема и това в 9 месец-идеше ми да го   

# 61
  • Мнения: 1 146
Моят корем почти не си личеше и много рядко някой ми отстъпваше място. А вече към 8-9 месец спрях да се возя с градския транспорт. В маршрутките хората бяха по-добри и ми предлагаха да седна Wink

# 62
  • Мнения: 1 272
От градския транспорт ползвам маршрутки. Докато бях бременна и ми личеше, винаги ми правеха място.

# 63
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да отстъпват ми място. И сега и като бях бременна. 

# 64
Днес за пореден път НИКОЙ не ми направи място.
Дори като се освободиха 2 такива и аз седнах откъм пътеката, един дядо се възмути, че не съм се напъхала на седалката над гумата. Аз му казах да пробва той с корем в осмия месец! Останалите просто се правиха на разсеяни.
За мъжете - разбирам - не правят място, защото никога не са били бременни. Но ме изумява, че и жени, които са минали по този път не помръдват. А тинейджърите и др. подобни - просто не коментирам ...

# 65
  • Мнения: 318
Няма такова нещо. Никога не ми забелязваха корема. Тако ми вдигаха самочувствието. Мидлех, че съм финна мадама. newsm48
Седях на един концерт два часа прева. И направо издивявах, че всички са непокиси smile3515 Е на третия краката ми вече не ме държаха и си поисках сама място да седна smile3513

# 66
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
Бременни мами - с нахалство към прогреса! Не си ли изпросите сами мястото, почти няма да се намери някой да ви го отстъпи.

 newsm10
А пък си е наШе право. И аз тук не 4акам никой да ме покани по опаШките, минавам си отпред и казвам, 4е не мога да стоя права. При4ина о4евидна.
Това ме подсеща, на мен просто не ми е  идвало наум да ги разбутвам по опашките! Mr. Green Laughing

# 67
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Гледам да избягвам такъв вид транспортиране, задушно, мирише гадно Sick, прашно е, а даже и да има място докато се добереш може някой лакът в корема да получиш. А когато ми се налага има такива автобуси дето не се пълнят много и има местенце за мен

# 68
Бях бременна в 8м и ми се наложи да пътувам от първата до последната спирка в 83.Беше пълно,а мен ме бяха затиснали въгъла.Беше много,много гадно.  #Cussing out

# 69
  • Мнения: 2 381
Докато влезнех в автобуса и веднага се намираше някой добронамерен човек Grinning
Но един-единствен път никой не се сети и кондукторката каза на едно момче:"Толкова ли си уморен?Хайде, стани, за да седне бременната жена!"

# 70
  • Мнения: 2 266
Докато бях бременна и на мен не ми отстъпваха място.Веднъж ми се наложи да отида до една банка.Стоях и си чаках реда.Никой не ми отстъпи място.По едно време ми стана лошо и чак тогава ме пуснаха да мина отпред.Иначе никой не го интересува,че си бременна,че ти е криво и ,че ти тежи корема.

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
никой нищо не отстъпва не само в градския транспорт,ами навсякъде.Всеки месец се редя на опашките да си плащам сметките-ток,телефон и т.н. и никой не ми е отстъпил нито веднъж,а опашките понякога са били километрични!!!Гледат ме изпод вежди страшно сакън да не ги прередя.И най-вече лелките.Онзи ден давах кръв за изследвания,а то една огромна опашка.....и познайте кой реши да ми отстъпи място и да разбута другите та да мина......най-възрастната женица,която едвам се държеше на краката си!!!Та благодарение на нея чаках само 30 минути.

Общи условия

Активация на акаунт